Baran

baranBaran – Baran

Baran z Baranem zawsze bardzo szybko znajdzie wspólny język. W obliczu nawiązania bliskiej relacji dochodzi jednak często do kłótni i walki o dominację. Każde chce mieć rację i decydować o wspólnej przyszłości, żadne nie chce odpuścić. Jeśli ta kombinacja ma się udać Barany musza nauczyć się sztuki kompromisu i wsłuchiwania w potrzeby drugiej osoby. Wspólne pasje i podobne charaktery sprawiają z drugiej strony, że Barany czują się przy sobie bezpiecznie i nigdy nie nudzą się w swoim towarzystwie. J

Baran – Byk 

Dobre połączenie znaków, choć nie obędzie się bez spięć. Dynamiczny Baran może nie wytrzymać z Bykiem, którzy jest domatorem i lubi oszczędzać pieniądze. Byk za to będzie miał trudności z akceptacją bałaganiarstwa Barana oraz tym, że ciężko mu usiedzieć w jednym miejscu. Pomimo przeciwności pomiędzy znakami da się zaobserwować niezwykle silny magnetyzm. Wszelkie konflikty pomiędzy Baranem a Bykiem najczęściej rozwiązywane są w sypialni, gdzie znajdą niemal bez słów wspólny język.

Baran – Bliźnięta

Niezwykle ciekawa kombinacja znaków. Choć dzielą ich odmienne żywioły Baran i Bliźniak nigdy nie będą się ze sobą nudzić. Oboje lubią przygody i nowe wyzwania, ale dobrze czują się też w swoim towarzystwie w domowym zaciszu. Razem śmiało mogą prowadzić nie tylko wspólne życie ale i interesy. Jedyna rozbieżność występuje w sposobie okazywania uczuć – Bliźniak potrzebuje wyznań i deklaracji uczuć, natomiast Baran woli okazywać miłość poprzez czyny.

 Baran – Rak 

Niezwykle trudna kombinacja znaków. Rak nigdy do końca nie rozumie życiowych priorytetów Barana. Choć na początku pomiędzy znakami może wystąpić zauroczenie marne są szansę na to, aby przerodziło się ono w miłość. Baran, jako człowiek żywiołowy nie pogodzi się z tym, że Rak woli spędzać wolny czas w domu. Odmienne pomiędzy tymi znakami jest także podejście do kwestii pieniędzy – Baran pracuje dla wydawania na przyjemności natomiast Rak woli gromadzić środki.

Baran – Lew 

Zderzenie dwóch silnych osobowości. W przypadku tej kombinacji jedna ze stron będzie musiała nauczyć się rezygnować ze swojego zdania i najczęściej jest to Baran. Lew szybko zdominuje i podporządkuje sobie partnera, potrafi jednak dać wiele w zamian. Baran przy Lwie czuje się dowartościowany i bezpieczny – wobec czego jest gotowy na ustępstwa. Wspólnie działają jak zgrany tandem, który wyjdzie zwycięsko z każdej życiowej próby. Baran i Lew nawet w związkach o długim stażu potrafią wciąż na nowo rozbudzać w sobie namiętność.

Baran – Panna 

Związek Barana i Panny do zderzenie dwóch różnych osobowości i odmiennych temperamentów Spokojna Panna może mieć trudność z okiełznaniem energii Barana, czasem także nie będzie rozumieć jego postępowania. Z drugiej strony dzięki swojej cierpliwości ma szansę doprowadzić do kompromisu w kwestiach, w których brakować będzie porozumienia. Baranowi będzie brakować u Panny spontaniczności i szczypty szaleństwa. Relacja może przetrwać długie lata w szczęściu o ile obie ze stron nauczą się czasem dostosować do potrzeb ukochanej osoby.

Baran – Waga 

Bardzo dobre połączenie. Baran i Waga tworząc razem związek mają szansę przeżyć wspólnie wiele lat w szczęściu nie nudząc się sobą i nie narzekając na rutynę. Waga, która posiada umiarkowany temperament ze skłonnościami do małych szaleństw będzie wybaczać Baranowi drobne przewinienia. Baran natomiast będzie potrafił zrozumieć potrzeby Wagi i uczyni wszystko, aby je zaspokoić. Obie ze stron w tym układzie rozumieją, że ukochana osoba poza wspólnymi sprawami potrzebuje także odrobinę własnej, prywatnej przestrzeni.

Baran – Skorpion

Związek tych dwojga to zderzenie silnych osobowości. Może wyniknąć z tego nietuzinkowa miłość albo wielka katastrofa. Należy przygotować się na wzloty i upadki – na pewno nie będzie nudno. Skorpion, choć potrafi pokochać Barana szczerą miłością może mieć trudność, by uszanować jego przyzwyczajenia. Bywa także ogromnie zazdrosny. Baran musi wykazać się asertywnością. W tym związku nie zabranie walki o dominację i przywództwo. Warto już na samym początku określić to, jak widzicie wspólne życie. Na pewno nie zabraknie natomiast harmonii w sypialni.

Baran – Strzelec

Zarówno Baranem jak i Strzelcem włada żywioł ognia. W tym związku wystąpi więc na pewno zgodność temperamentów. Żadne z Was nie usiedzi długo w jednym miejscu. To, co będzie Was łączyć to zamiłowanie do ryzyka i podejmowanie się co i rusz nowych wyzwań. Trudno będzie w Waszym domu o rodzinną atmosferę. Dla zachowania porządku w mieszkaniu warto pomyśleć o zatrudnieniu sprzątaczki. Jeśli pomiędzy Baranem a Strzelcem dojdzie do kłótni będzie ona dotyczyć pieniędzy – oboje macie lekką rękę do wydawania. Aby związek mógł przetrwać lata warto czasem wzajemnie hamować się.

Baran – Koziorożec 

To na pewno nie będzie łatwa relacja. Istotne różnice w charakterze i temperamentach mogą sprawić, że wzajemna fascynacja pomiędzy Baranem a Koziorożcem zakończy się szybciej niż się zaczęła. Jedynie tym naprawdę wytrwałym uda się przetrwać. To, co na początku Koziorożcowi wyda się w Baranie fascynujące – żywiołowość, umiłowanie do ryzyka – na dłuższą metę zacznie męczyć. Baranowi natomiast trudno będzie zaakceptować spokój i ciszę – czyli stany w których najlepiej odnajduje się Koziorożec. To dobre połączenie na romans – w łóżku bowiem na pewno uda znaleźć się zgodność.

Baran – Wodnik 

Kiedy Baran i Wodnik wpadną sobie w oko na pewno można mówić o fajerwerkach i niebywałym napięciu seksualnym. To, co na początku decyduje jednak o wzajemnej sile przyciągania na dłuższą metę może być powodem rozstania. Baran woli działać – Wodnik zaś ma potrzebę by rozmawiać i poddawać analizie to, co zajdzie w związku. Wiele konfliktów uda się załagodzić w sypialni, gdzie z cała pewnością nigdy nie będzie nudno. To, czy relacja przetrwa na dłuższą metę zależy tylko od Was i od włożonej w związek pracy. W tej kombinacji nic nie ułoży się samo.

Baran – Ryba 

Pomiędzy Baranem a Rybą ma szansę wystąpić wzajemna chemia przyciągania, która wystarczy na krótki i intensywny romans. Na pewno jednak niezwykle ciężko będzie Wam stworzyć relację na dłużej. Ryba chce aby partner był jej przyjacielem. Potrzebuje dużego wsparcia. Baran, który często bywa nieuchwytny nie zrozumie tego poziomu wrażliwości i prędzej czy później poczuje się przytłoczony. Zabraknie mu także u Ryby własnego zdania i stanowczości. Baran zwiąże się na dłużej tylko z osobą, która od czasu do czasu będzie potrafiła postawić na swoim.