Bliźnięta

bliznietaBliźnięta – Baran

Niezwykle ciekawa kombinacja znaków. Choć dzielą ich odmienne żywioły Baran i Bliźniak nigdy nie będą się ze sobą nudzić. Oboje lubią przygody i nowe wyzwania, ale dobrze czują się też w swoim towarzystwie w domowym zaciszu. Razem śmiało mogą prowadzić nie tylko wspólne życie ale i interesy. Jedyna rozbieżność występuje w sposobie okazywania uczuć – Bliźniak potrzebuje wyznań i deklaracji uczuć, natomiast Baran woli okazywać miłość poprzez czyny.

Bliźnięta – Byk

Potrzeba wiele pracy aby ta relacja mogła przetrwać. Bliźniak nie widzi nic złego w spontanicznych decyzjach podjętych pod wpływem chwili. U Byka natomiast wszystko musi zostać przemyślane i o ile to możliwe odpowiednio wcześniej zaplanowane. Odmienne podejście do pieniędzy, inne potrzeby jak i pasje, często decydują o tym, że Byk i Bliźnięta mogą nawiązać ze sobą romans, lecz rzadko potrafią wytrzymać w stałej relacji. Będzie to możliwe, o ile nauczą się tolerować swoje wady jak i odmienność partnera.

Bliźnięta – Rak

Pomiędzy znakami występują silne sprzeczności. Nie oznacza to jednak, że ich związek nie jest możliwy. Rak domator, uwielbia spędzać czas ze swoimi bliskimi w znajomych czterech ścianach. Nie lubi tłumów i zmiany otoczenia. Bliźnięta natomiast uwielbiają pojawiać się tam, gdzie coś się dzieje. Największą frajdę sprawia im ruch na świeżym powietrzu, wycieczki i podróże. Na tej płaszczyźnie zawsze będą pojawiać się pomiędzy Rakiem a Bliźniakiem zgrzyty. Jeśli naprawdę im na sobie zależy przyjdzie im wypracować kompromis i czasem zgodzić się na to, na co aktualnie ma ochotę druga połówka.

Bliźnięta – Lew

Bliźnięta obawiają się zazwyczaj silnej osobowości Lwa. Są przytłoczone jego pewnością siebie, ulegają także dominacji w związku. Trudno im postawić na swoim i znaleźć porozumienie w kwestiach, w których mają odmienne od Lwa zdanie. Ta trudna relacja ma szansę na przetrwanie o ile Lew uśpi nieco swój temperament i pozwoli również i Bliźniakowi podejmować decyzje. Przy odrobinie zrozumienia potrafią się wzajemnie uczyć – Bliźniak pewności siebie i asertywności a Lew od Bliźniaka radości z małych rzeczy. To co ich łączy to chęć osiągnięcia stabilizacji finansowej i wygody.

Bliźnięta – Panna

Przed Wami wiele pracy. Istotne różnice w temperamencie wymagają wielu kompromisów i zrozumienia wobec partnera. Spokojna i zrównoważona Panna może starać się hamować umiłowanie, jakim Bliźniak darzy podróże i przygody. Ten natomiast może okazać się dla Panny nazbyt energicznym.  Bliźniak nigdy się nie nudzi i nie może usiedzieć długo w jednym miejscu. Panna natomiast będzie nalegać by spędzać więcej czasu w domu. Odmienne potrzeby pojawią się także w sypialni. Należy się zastanowić czy potraficie o siebie zawalczyć czy lepiej zawczasu podziękować sobie za wspólnie spędzone chwile.

Bliźnięta – Waga

Wybitnie korzystne połączenie znaków. Marzycielska, skłonna do romantycznych uniesień Waga idealnie odnajdzie się u boku nieco oderwanego od rzeczywistości Bliźniaka. Wspólne poglądy jak i sposób podejścia do życia sprawią, że w mig odgadną swoje potrzeby i w równym stopniu wzajemnie je zaspokoją. Pomiędzy Bliźniakiem a Wagą nie wystąpi także walka o dominację, tak typowa dla innych zodiaków. Jedyną trudnością będą sprawy przyziemne – ponieważ ani Bliźniak ani Waga nie chce przyjąć na siebie roli głowy rodziny w ich domu często można spotkać niezapłacone rachunki a na koncie bankowym debet.

Bliźnięta – Skorpion

Bliźnięta do szczęścia w związku potrzebują nieco wolności i własnej przestrzeni. Romantyczne, uciekające często w swój mały świat marzeń mogą mieć trudność, aby wypracować porozumienie z partnerem spod znaku Skorpiona. Kiedy Skorpion kocha staje się zazdrosny i często odcina partnera od jego środowiska – znajomych i rodziny. Pragnie, aby druga połówka poświęcała swój czas tylko jemu. Bliźniak nie rozumie tej chęci dominacji, a co gorsza niestety często się jej poddaje. Choć podziwia upór i konsekwencję Skorpiona w związku dostrzega w nim raczej despotę, przed którym należy uciekać, niż materiał na wieloletniego partnera.

Bliźnięta – Strzelec

Niezwykle udane połączenie. Pozytywnie nastawiony do świata Strzelec zarazi swoją energią Bliźniaka, a ten doda mu siły aby wprowadzał w życie swoje pomysły. Wspólnie tworzą bardzo kreatywny zespół, wokół którego zawsze wiele się dzieje. Ta mieszanka emocji jak i cech powoduje, że w tej relacji nie ma mowy o nudzie. Rzadko można zastać ich w domu – ostatnią rzeczą jaką zrobią wspólnie jest wylegiwanie się na kanapie przed telewizorem. Aby związek przetrwał lata w szczęściu muszą nauczyć się rozmawiać ze sobą o swoich porażkach – w przeciwnym razie będą milczeć o swoich problemach w obawie, że zawiodą ukochaną osobę.

Bliźnięta – Koziorożec

Istnieje bardzo duża szansa na to, że ten związek się uda. Pomimo pewnych odmienności temperamentów Koziorożec i Bliźniak mają szansę na wykreowanie wspólnej płaszczyzny porozumienia. Wszystko będzie tu kwestią wsłuchania się w potrzeby drugiej osoby. Bliźniakowi przyjdzie  nieco zrezygnować z aktywnego trybu życia na rzecz domatorskich umiłowań Koziorożca. Ten natomiast powinien czasem poddać się pomysłom Bliźniaka. Jeśli każde czasem pójdzie na ustępstwa stworzą dom pełen miłości i harmonii.

Bliźnięta – Wodnik

W tym związku może zabraknąć równowagi. Jeśli relacja ma długo przetrwać trzeba będzie jako i klarowanie określić role w związku. Wodnik uwielbia przestrzeń, ruch i za wszelką cenę unika codziennych domowych obowiązków. Podobne zachowania zaobserwować może także i u Bliźniaka. Ta zgodność w podejściu do życia może ich zjednoczyć, z drugiej strony może im zabraknąć granic wzajemnego szaleństwa. Jedna ze stron na pewno będzie musiała przyjąć rolę przywódcy w związku aby mógł on przetrwać długi czas.

Bliźnięta – Ryby

Bliźnięta mogą zaoferować Rybie to, o czym marzy a czego nie ma odwagi zrealizować. Ta para, spokojna w tygodniu, w weekendy pokazywać będzie swoją duszę odkrywcy, który nie znosi nudy i rutyny. Duża zgodność wystąpi także w kwestii finansów jak i prowadzenia domu. To, co może zadecydować o zagrożeniu dla stabilności związku jest bierność, tak typowa dla Ryb. Bliźniak zmęczony tym, że zawsze wszystko musi wyjść z jego inicjatywy jest w stanie dopuścić się zdrady lub szukać innego partnera za plecami niczego nieświadomej Ryby. Jeśli relacja ma przetrwać długie lata w szczęściu Ryba będzie musiała nauczyć się zaskakiwać Bliźniaka.