Horoskop roczny Baran

baranBaran (21.03-19.04)

Miłość:

Nowy Rok zacznie się dla Ciebie z hukiem. Niestety nie będzie to nic oczekiwanego. W sferze uczuciowej zacznie Ci się w końcu układać i to będzie ta wielka zmiana, niestety nie w pełni taka, jaka była oczekiwana. Za sprawą Saturna w całej relacji bardzo mocno się namiesza. Każdy Baran będący w związku powinien baczniej przyglądać się swojej drugiej połówce, ponieważ nie będzie tak, jak się wydaje że jest. Uważaj na późne kończenie pracy czy tez bardzo częste wyjazdy służbowe. Nie zawsze faktycznie będzie to praca. Za to Twoja tęsknota będzie jak najbardziej realna.

Praca:

Pierwszy kwartał tego roku zapowiada się dla Ciebie bardzo spokojnie i stabilnie. Dopiero w drugim zaczniesz zdawać sobie sprawę z tego, że nie wszystko co masz Ci odpowiada. Będzie to bardzo dobry moment na rozpoczęcie poszukiwań nowej pracy. Ewentualnie zamiast zwykłej posady może pora na otworzenie własnego biznesu? W końcu najwyższy czas na spełnianie marzeń. Jak nie teraz, to kiedy?

Zdrowie:

Z powodu bardzo dużej ilości obowiązków zapomnisz o tym, by dbać o siebie. Pamiętaj o tym, że nie można lekceważyć chronicznego bólu ani zmęczenia, bo może to prowadzić do wielu groźnych chorób. Wszelkie stresy czy napięcia postaraj się rozładować aktywnością fizyczną, wskazane są dla Ciebie długie spacery. W trakcie jednego z nich Wenus postawi na Twojej drodze bardzo interesującego człowieka, co przerodzi się w dłuższą znajomość.