Horoskop roczny Bliźnięta

bliznietaBliźnięta (21.05-21.06)

Bliźnięta w 2018 roku czekają przełomowe decyzje i momenty: zaręczyny, ślub, ciąża lub rozwód. Mogą otrzymać ważną wiadomość, która wpłynie na ich życie. Będzie to rok przełomowy w życiu Bliźniąt lub osób im bliskich. Trzeci kwartał będzie bogatay w emocje i zmiany w relacjach rodzinnych. Silny Mars dodaje odwagi i siły do działania, a także pomoże przetrwać wszelkie emocjonalne zawirowania. Również zdrowie będzie dopisywało, co pozwoli skupić się na innych sprawach. Bliźnięta mają w tym roku Jowisza w Skorpionie, a to oznacza, że mogą wyjść na jaw jakieś stare grzechy, zemści się niedyskrecja, Bliźnięta znajdą się w otoczeniu plotkarzy i zawistników. Muszą bardzo uważać na słowa.

Miłość i związki

Bliźnięta są z natury bardzo towarzyskie. Chętnie zapraszają gości, a ich dom jest otwarty dla rodziny i przyjaciół. Długie rozmowy i spotkania przy kieliszku wina, kino, koncerty, kontakty z ludźmi to dla nich najlepszy odpoczynek. Romanse, flirty i nowe znajomości są żywiołem Bliźniąt, ale w 2018 roku nie mogą liczyć na obiecujące nowe znajomości. Niezbyt przychylny wpływ Saturna nie sprzyja życiu towarzyskiemu. A poznane teraz osoby okażą się z innej bajki, będą chciały wszystko nadmiernie kontrolować. Lepiej więc skupić się na sprawdzonych znajomościach, przyjaciołach oraz na rodzinie.

Finanse i praca

Merkury to stały opiekun Bliźniąt. Patron obrotności nie pozwala im klepać biedy, wyciąga z każdych kłopotów finansowych. W 2018 roku najlepszym okresem będzie lato, ale wtedy Bliźnięta okażą się zbyt rozrzutne. Wydadzą wiele w poczuciu, że konto znowu szybko się zapełni. Zapomną o tegorocznym złośliwym wpływie Skorpiona. Jesień będzie trudniejsza, ale przecież Bliźnięta lubią wyzwania i adrenalinę.