Horoskop roczny Bliźnięta

bliznietaBliźnięta (21.05-21.06)

Miłość:

Już w kwietniu gwiazdy będą sprzyjać romansom, dlatego też samotne Bliźnięta mogą czuć się usatysfakcjonowane wielką serią możliwości spotkań. Bliźnięta w związkach zaczną rok 2017 bardzo burzliwe, a ich relacja otrze się nawet o rozstanie. Pamiętajcie jednak o tym, że przeszkody trzeba pokonywać, a nie omijać czy spychać na bok. To będzie bardzo dobry rok na spędzanie czasu z rodziną. Pierwszy raz od bardzo długiego czasu będziesz chcieć spędzać z nimi wszystek swój wolny czas.

Praca:

Saturn już od początku będzie Cię namawiał na wydawanie pieniędzy. Pamiętaj jednak o tym, że tylko pilnując wydatków i przestrzegając zasad doprowadzisz do pokonania silnej pokusy i odłożenia pieniędzy na spełnienie swojego marzenia. Cały ten rok będzie dla Ciebie bardzo pracowity dzięki czemu będziesz w stanie spłacić wszystkie swoje długi. Z takiego układu może wyjść tylko coś pozytywnego dla Ciebie. Zadowolenie i radość masz zagwarantowane przez gwiazdy.

Zdrowie:

Jak nie Ty, to kto? Jeśli Tobie się nie chce, to nikt nie zrobi tego za Ciebie. Nadszedł trudny okres dla Twojej motywacji i utrzymywania formy. Będziesz się zmuszać do ćwiczeń przez co przestaną one sprawiać Ci przyjemność. Tuż przed latem, mimo ciepła zaczną Cię atakować różne choroby, więc Twój organizm będzie bardzo osłabiony. W chwili, gdy inni będą się cieszyć pogodą, Ty będziesz leżeć w łóżku. Już teraz możesz zacząć stosować zioła, by zapobiec późniejszym, bardzo poważnym zmianom w zdrowiu.