Horoskop roczny Byk

bykByk (20.04-20.05)

Miłość:

Nadchodzi rok bardzo dużych zmian w Twoim życiu. Nowe wydarzenia będą Cię co chwilę zaskakiwać. Samotne panny spod tego znaku mogą się cieszyć, ponieważ mężczyzna, którym się interesowały w końcu odwzajemni ich zaloty. Mężczyźnie za to mogą poznać kobietę, która będzie całkowicie nie w ich typie, za to charakter pokona wszystkie inne przeszkody. Byki w związkach będą teraz prowadzić sielankowe życie. Nadszedł okres o którym bardzo długo marzyły czyli spokój i stabilizacja, ale tylko w pierwszej połowie roku. Druga zapowiada się dosyć burzliwie.

Praca:

Nareszcie uda Ci się zakończyć wszystkie szkolenia i w nowym roku będziesz promieniować optymizmem i pewnością siebie. Nie będziesz angażować się w żadne spory w firmie ani zajmować w nich stanowiska, ponieważ to nie będą Twoje bitwy. Naprawisz to, co popsuli inni i zostanie to zauważone przez zwierzchników. Ten rok będzie bardo dobrym czasem na inwestycje i pomnażanie swojego majątku, zatem bierz się do roboty, a już niedługo zobaczysz efekty.

Zdrowie:

Drobnymi problemami zdrowotnymi lepiej zajmować się od razu, zamiast czekać aż się powiększą. Postaraj się jak najwięcej odpoczywać, a w międzyczasie dostrzeżesz okazje, których wcześniej nie można było wykorzystać. Nie zapomnij o badaniach kręgosłupa i rehabilitacji, tylko w tym roku pójdź do lekarza. Nie zaniedbaj zdrowia, bo w drugiej połowie roku będziesz bardzo częstym gościem w szpitalu.