Horoskop roczny Panna

pannaPanna (23.08-22.09)

Miłość:

Zakochana Panna to bardzo szczęśliwa Panna. I taki też będzie dla Ciebie najbliższy rok. Uśmiech nie będzie schodził Ci z twarzy, a Twoja połówka będzie wciąż wpatrywać się w Ciebie maślanym wzrokiem. Komplementom nie będzie końca. Poczujesz, że to jest właśnie ta relacja, która ma trwać do końca życia. Panny, które nie są w związku będą mogły zacząć poszukiwania swojego ideału dopiero w trzecim kwartale roku, wtedy to gwiazdy będą im wyjątkowo sprzyjać w miłosnych podbojach.

 

Praca:

Walcz o swoje! Wyrażaj swoje opinie, przekonania, bierz udział w dyskusjach i przedstawiaj pomysły oraz nowe rozwiązania. Przestań się bać. Teraz Twoja koncentracja znajdzie się na najwyższym poziomie. Osiągniesz wszystkie zamierzone cele, a już w kwietniu zaczniesz wzbudzać podziw u innych. To będzie Twój sukces. Pilnuj jednak bardzo swoich projektów, bo ktoś może spróbować je wykraść.

Zdrowie:

Nadejdzie możliwość do zrealizowania swoich szalonych pomysłów związanych z nauką tańca, a wszystko za sprawą otwieranej szkoły tańca i dużych promocji na zakup karnetów. Twoja kondycja oraz sylwetka ulegną znacznej poprawie. Nie zapomnij o badaniach kontrolnych. Na co dzień postaraj się spożywać jak największe ilości naturalnych witamin, a nadchodząca zima nie będzie w stanie Cię zaskoczyć żadną chorobą.