Horoskop Roczny Ryba

rybaRyby (20.02-20.03)

Miłość:

Pierwszą połowę roku Ryby spędzą same ze sobą zgłębiając tajniki swojego hobby oraz poznawania samego siebie. Twoje kontakty ze znajomymi także ulegną ograniczeniu, a z niektórymi osobami pożegnasz się na stałe, bo nie potrzebujesz wokół siebie osób, które tylko na Tobie żerują. Pod koniec roku na Twojej drodze stanie ktoś, kto zawróci Ci w głowie i zburzy racjonalne myślenie. Ryby w związkach będą miały bardzo burzliwy rok, a niektórym parom pojawi się na świecie od dawna wyczekiwane potomstwo, co złagodzi wszelkie napięcia.

Praca:

Nie będziesz mieć żadnego stresu w pracy. Wyrobisz sobie pozycję, która pozwoli Ci na swobodne załatwianie interesów oraz ukaże Ci, jak wielkie zaufanie masz od szefa. Staraj się, a czeka Cię większa ilość pozytywnych niespodzianek oraz spore profity. Będziesz piąć się po szczeblach kariery i nikt nie stanie na Twojej drodze. Ryby szukające pracy powinny skupić się na okresie wiosennym, bo będzie on im sprzyjał w znajdowaniu ofert ukierunkowanych na nie.

Zdrowie:

Zamiast siedzieć w domu, rusz się w końcu. Odkurz swoje sportowe buty, które nie zaznały nigdy sportu i wyjdź na zewnątrz. Choć aura nie zawsze będzie sprzyjała spacerom, to pamiętaj, że możesz także ćwiczyć na siłowni czy w klubie sportowym. Nie przesadź z dietą, bo skończy się to bólami głowy i spadkiem sił. Jowisz pozwoli Ci na pozbycie się złych uzależnień, które nie dają Ci spokoju.