Horoskop roczny Skorpion

skorpionSkorpion (23.10-21.11)

Miłość:

Pamiętaj, że związek to starania dwóch osób, a nie tylko jednej. Nie jesteś tylko od tego by „ leżeć i pachnieć”, ale także od tego by wspierać i trwać przy swojej drugiej połowie. Właśnie Twoje błędne nastawienie sprawi, że w do tej pory idealnym związku pojawią się zgrzyty. Postaraj się załagodzić sprawę, a większość czasu upłynie Wam na radosnym byciu razem. Trwanie w błędnym przekonaniu może doprowadzić nawet do rozpadu związku.

Praca:

Praca jest dla Ciebie tylko i wyłącznie metodą na zdobycie pieniędzy, a nie żadnym priorytetem w życiu. Liczyć się teraz będzie dla Ciebie opcja dużo pracy = dużo pieniędzy na zaspokajanie potrzeb. W drugiej połowie roku trafi się także szansa na dodatkowe zlecenie. Nie będą one szczególnie ambitne, ale pozwolą na szybkie zapełnienie konta, a o to Ci właśnie będzie w nadchodzącym roku chodzić.

Zdrowie:

Wraz z biegiem miesięcy coraz bardziej dokuczać Ci będą dolegliwości ze strony układu trawiennego. Nadmierny stres oraz ciągłe życie w biegu i brak odpoczynku mogą spowodować u Ciebie poważne problemy zdrowotne, które zakończą się długotrwałym pobytem w szpitalu. Nie zapominaj więc o tym, aby odpoczywać jak najwięcej. Udaj się także do dietetyka, aby ten poprzez ustalenie dla Ciebie diety zniwelował choć część dolegliwości.