Horoskop roczny Waga

wagaWaga (23.09-22.10)

Miłość:

Rodzina sprawi, że będziesz czuć się szczęśliwie i radośnie. Zauważone zostaną wszystkie Twoje wysiłki wkładane w pomoc najbliższym oraz wychowywanie dzieci czy dbanie o dom. Ten rok będzie z dla Ciebie z każdym miesiącem coraz lepszy. W związkach nastąpi kumulacja uczuć, a wszystkie wolne Wagi będą mogły pozwolić sobie na niezobowiązujące flirty czy romanse. Zacznij wychodzić gdzieś dalej niż do osiedlowej pizzerii, a przekonasz się, że świat ma Ci jeszcze dużo do zaoferowania.

Praca:

Pamiętaj o byciu osobą konsekwentną i wymagającą. Najpierw wymagaj od siebie, a dopiero później od innych. Jeśli prowadzisz firmę, to pozwól wspólnikowi na wykazanie się, a uzyskacie nowe źródło przychodu. Uran będzie sprzyjał w robieniu interesów oraz zakupie nowych sprzętów. Jeśli szukasz nowej pracy, to uzbrój się w cierpliwość, bo nowe możliwości pojawią się dopiero pod koniec sierpnia.

Zdrowie:

Zły nastrój, a także wszelkie choróbska, zmęczenie czy chandra będą Cię od wiosny omijać szerokim łukiem. Jedyne co Ci grozi to bezsenne noce oraz spore problemy z żołądkiem, a to wszystko na tle nerwowym. Zacznij częściej chodzić na spacery lub zainwestuj w kolorowankę dla dorosłych aby się pozbyć się nadmiaru stresu. Wizyta u psychologa także może pomóc.