Horoskop roczny Wodnik

wodnikWodnik (20.01-19.02)

Rok 2018 to kolejny z rzędu niezły rok dla Wodników. Rok Wenus, w którym Wodnik będzie miał jeszcze uroku osobistego. To pozwoli także rozwinąć swoje umiejętności wpływania na innych, mimo, że stosunki prywatne i służbowe z Wodnikami nie będą należały do łatwych. W 2019 roku Wodniki staną się zdecydowanie mniej miłe i ugodowe. Silny wpływ Marsa sprawi, że pokażą także bardziej wojowniczą stronę swojej natury, a ponadto staną się bardzo ambitne, a zarazem pełne wiary we własne możliwości. Swoich racji będą bronić bezkompromisowo, a pójście na kompromis nie będzie przychodziło łatwo. Wiele rzeczy będzie Wodniki denerwować, a wówczas nie będą się wzbraniać, ale wyłożą kawę na ławę w sposób dobitny, a nawet agresywny. Ale opieka Jowisza nadal będzie pilnować kariery Wodników, więc nie grozi im poważny kryzys. Przeciwnie – zyskają uznanie ze strony współpracowników i szefa, a w urzędach załatwią wszystko od ręki. Życzliwy Uran sprawi, że Wodnikom wpadnie do głowy kilka dobrych pomysłów. Zdrowie zapowiada się świetnie, dzięki odporności na infekcje. Jednak, pod żadnym pozorem nie powinny celowo narażać swojego zdrowia na szwank, bo wtedy dobra passa się skończy. Mars, niestety, przyciąga różnego rodzaju fizyczne wypadki, a dodatkowo powoduje, że Wodnik nie zechce słuchać niczyich rad.

Miłość i związki

Wodniki są dobrymi przyjaciółmi i tak pozostanie w 2018 roku. Ale wieczne dopatrywanie się w partnerze wad i szukanie dziury w całym powodują, że mają rzadko są głęboko zakochane. Ponadto cenią niezależność, co nie ułatwia życia w stałym związku. W 2018 roku za sprawą Wenus i Marsa, poczują ogień namiętności. W uczuciach będą bardziej wylewne, będą chciały dać z siebie więcej. Uran, który zapewnia Wodnikom najlepszy gust, dopilnuje, żeby nowa miłość była godna starań. W stałych związkach Mars jednak przynosi kłótnie. Unikaj sytuacji dwuznacznych, jeżeli jesteś w stałym związku – nie wdawaj się we flirty. Mimo, że Wodnik unika fizycznej zdrady, to partnerzy Wodników mogą czuć zazdrość, co spowoduje niepotrzebne konflikty. Wolne Wodniki mniej krytycznym okiem spojrzą na płeć przeciwną. Dlatego w roku Wenus pojawi się szansa na nowe podboje, które przerodzą się w coś więcej.

Finanse i praca

W 2018 roku Wodnikom nie zabraknie pieniędzy, co będzie wynikiem ich ciężkiej pracy. Odczują potrzebę posiadania większej swobody w pracy, bo duszą się w rygorach. Są dobrymi liderami, potrafią dbać o dobro grupy. W 2018 roku odrzucą doraźne korzyści w trosce o nieskazitelną opinię. I dobrze, bo Wodniki w roku Wenus nie są pod szczególną opieką gwiazd, nie warto więc ryzykować. Najlepiej, gdy pójdą drogą wytyczoną w nieco lepszych dla nich czasach.