Horoskop roczny Wodnik

wodnikWodnik (20.01-19.02)

Miłość:

W tym roku doskwierać Ci będzie samotność, a najlepszym na nią lekarstwem okażą się samotne wyjścia. Spacery, kino, zakupy czy też wykłady bądź dyskusje z autorami książek na spotkaniach. To wszystko sprawi, że nauczysz się żyć samemu ze sobą i odkryjesz co tak naprawdę sprawia Ci radość w życiu. Wodniki w związkach na początku roku będą mieć bardzo dużo zapału, który stopniowo z upływem miesięcy będzie malał. Powinni oni uważać na to, by całkowicie się nie rozleniwić, bo grozi to wielkimi kłótniami ze swoim partnerem życiowym.

Praca:

Będziesz mieć wrażenie, że do realizacji wszystkich zadań nie posiadasz kompetencji. To główny powód przez który boisz się dokonać w swoim życiu jakichkolwiek zmian, a ten rok będzie służył właśnie Twoim zmianom. Zacznij od wyglądu, a skończ na pracy. Przekonasz się, że mimo niskiej samooceny są ludzie którzy naprawdę bardzo cenią sobie Twoje umiejętności i talent. Właśnie dzięki nim powoli zaczniesz wierzyć w siebie.

Zdrowie:

Zima przywita Cię licznymi przeziębieniami i utratą głosu. Jak każdy Wodnik, tak i Ty musisz pamiętać  tym, żeby ruszać się więcej niż zazwyczaj, bo dzięki temu wzmocni się Twoja odporność dzięki czemu na wiosnę nie dosyć, że pozbędziesz się chorób, to jeszcze pochwalisz się zgrabniejszą sylwetką. Wodniki po czterdziestym roku życia powinny także zmienić swoją dietę, a będą czuły się o wiele lżej.