Wróżby z talii kart

love portrait

Wróżby z talii kart

Jak zapewne łatwo zauważyć wróżby nigdy nie wychodzą z mody. Zawsze znajdzie się jakaś talia kart, która może zostać użyta do wróżenia. Do podstawowych wróżb nie jest wymagana żadna specjalna talia kart. Więc jeśli któregoś wieczora usiądziesz i zaczniesz zastanawiać się nad sobą i swoim życiem, to weź przy okazji karty w dłonie. W szybki i prosty sposób możesz znaleźć odpowiedź na dręczące Cię pytanie. Jeśli nie zadowala Cię ta wróżba, to zawsze można wykonać Wróżbę pięciu kart

 

  1. Wróżba na rozterki serca

Jeśli chcesz się przekonać czy osoba którą się interesujesz jest warta Twojej uwagi lub czy powinno się dalej walczyć o swój związek to wybierz z talii po cztery asy, króle, damy. Następnie tasuj je zadając sobie w myślach pytanie na które chcesz uzyskać odpowiedź. Następnie z zakrytych kart wybierz 3 i ułóż je obok siebie. Pierwsza karta przedstawia Twoją obecną sytuację i stan ducha. Druga opisuje najbliższą przyszłość i mężczyznę/kobietę, o którego pytasz. Trzecia to dopełnienie odpowiedz.

As kier

Zapowiada gorący czas w sferze Twoich uczuć oraz erotyzmu. Można spodziewać się gorących nocy, upojnych chwil, romantyzmu oraz bardzo wielu czułych słów. Niestety będzie to tylko chwilowe. Przynajmniej pozostaną Ci piękne wspomnienia. Jeśli jednak pytasz o mężczyznę/kobietę i wylosujesz tą kartę, to pamiętaj, może jest on/ona czarujący/a i miły/a jednak uwielbia uwodzić.

As pik

Jeśli występuje jako pierwszy z wylosowanych kart, to zapowiada romantyczną przygodę i to za sprawą nowo poznanej osoby. Niestety nie stanie się to od razu, trzeba trochę poczekać. Jeśli karta ta ma opisywać osobę, która Cię interesuję, to uważaj na tą nią i nie ufaj jej od razu.

As karo

Zapowiada u Ciebie bardzo duże zmiany. W tym czasie wszystko jest możliwe do realizacji, nawet najbardziej nierealne pomysły. Co istotne wszystkie zmiany będą miały charakter stały. Gdy karta ta pojawia się jako odpowiedź na pytanie o obiekt Twych westchnień oznacza to, że jest on wesołym, inteligentnym i pełnym pomysłów człowiekiem, którego interesuje coś więcej niż przelotne znajomości.

As trefl

Szykuje się w Twoim życiu duża zmiana. Może ona dotyczyć nowego związku bądź także odświeżenia aktualnego. Może także oznaczać wyjście z niezbyt przyjemnej sytuacji lub rozwiązanie konfliktu. Jeśli został wyciągnięty jako drugi to oznacza poznanie przebojowej i zaradnej osoby.

Król kier

Nadchodzi nienajlepszy czas dla Ciebie, który najlepiej będzie przeczekać. Przed Tobą same rozczarowania, a może nawet rezygnacja ze związku czy miłosny zawód. Jeśli król kier został wylosowany jako drugi, oznacza to osobę zadufaną w sobie dla której stanowisz tylko kolejną przygodę. Nie smuć się jednak, złe czasy w końcu też mijają.

Król karo

Nadchodzi burzliwy czas w życiu. Krótkie romanse przeplatać się będą z nie zawsze przyjemnymi dla Ciebie sytuacjami. Jednego dnia szał uczuć, drugiego zaś jego koniec. W odniesieniu do mężczyzny/kobiety król karo oznacza kogoś trudnego do podporządkowania, nietuzinkowego i szczerego.

Król pik

Całkowity zastój w sprawach sercowych. Przed Tobą dosyć nudny i spokojny czas. Możliwe, że będzie trzeba przemyśleć od nowa dawno zamkniętą sprawę. Mężczyźni/kobiety których poznasz nie są godni Twojej uwagi. Król pik zapowiada poznanie kogoś słabego psychicznie i bardzo humorzastego.

Król trefl

Symbolizuje on odnalezienie właściwej drogi w życiu. Osiągnięcie wewnętrznego spokoju po wszelkich trudach. Jeśli jest się w związku, oznacza to spokojne i radosne chwile. Jeśli się kogoś szuka, to oznacza poznanie interesującej i godnej zaufania osoby. Będzie to osoba dojrzała psychicznie i poważna, której zawód wiąże się z wydawaniem poleceń.

Dama trefl

Najlepsza karta ze wszystkich. Pokazuje miłość głęboką i prawdziwą, taką na zawsze. Jeśli szuka się drugiej połówki, to wkrótce się ją znajdzie. Jeśli już jest się w związku, to umocni on się i pogłębi. Jeśli kiedyś rozstało się z kimś wartościowym, to możliwy jest nawet powrót do tej osoby. Wylosowana jako druga karta oznacza poznanie kogoś dobrego, wiernego i opiekuńczego.

Dama kier

Wróży miłość. Bardzo romantyczną i porywającą. Silne i niespodziewane uczucie, które zmieni całe Twoje nastawienie do życia, a także może zakończyć związki. Wylosowana jako druga oznacza poznanie osoby tajemniczej, namiętnej oraz bardzo fascynującej, a także trudnej w codziennym pożyciu.

Dama pik

W Twoim życiu nie będzie się nic działo. Pary pozostaną w parach, a osoby szukające miłości nadal będą jej szukać, bo to jeszcze nie ich czas. Jaką osobę wróży ta karta? Będzie to ktoś wpatrzony w Ciebie i bardzo wierny, ale nie spodziewaj się wielkich wzlotów u boku tej osoby.

Dama karo

Szykują się dla Ciebie nowe znajomości. Jeśli się zakochasz, będzie to uczucie odwzajemnione. Szykuje się wtedy związek stały i stabilny o bardzo mocnych podstawach. Jeśli poznasz przyjaciele, to bardzo długo będziecie nierozłączni. Odnośnie mężczyzny/kobiety będzie to idealna osoba na całe życie.