Jak chronić dom

W środę 9.03 księżyc będzie w nowiu, a o godzinie 2:54 Księżyc całkowicie zasłoni Słońce.  Tego dnia będziemy niespokojni i podenerwowani. Warto tego dnia sporą cześć czasu poświęcić na medytację i wsłuchać się w głos intuicji. Nie każdy zapewne jest zwolennikiem odprawiania rytuałów, ale w taki dzień jak ten,  rytuał jest niezbędny aby w pełni ochronić własny dom przed złą mocą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak wykonać rytuał chroniący dom podczas zaćmienia?

Po zachodzie słońca (godzina 17:31) zapał białą świecę w każdym oknie. Biała świeca odgania nie tylko złą energię, ale i złe duchy, które zapewne będą chciały nawiedzić Twój dom. Białe świece stworzą mocną barierę nie do pokonania dla większości negatywnych energii unoszących się w przestrzeni. Dodatkowo koło każdej świecy połóż koralik o intensywnej barwie, najlepszy będzie czerwony kolor. Na koniec okadź bursztynowym kadzidłem każde z okien. Zbierz koraliki i zrób z nich naszyjnik, który zawiesisz  na drzwiach będzie stanowił amulet. Świecom pozwól się dopalić.

Nów to również świetna okazja do wykonania innych rytuałów. Weź sprawy w swoje ręce i pomóż losowi. Nie czekaj aż na szczęście, bo czasem może ono nie zapukać do Twoich drzwi jeśli mu delikatnie nie pomożesz.

walentynki