Byk 21.04-21.05

Byk

Kobieta:

W łóżku to ona rządzi. Zanim jednak kogoś tam wpuści, to musi sama go wybrać. Nie ma najmniejszego sensu jej podrywać. Jeśli mężczyzna jej się podoba, to sama powie czego od niego oczekuje. Ma spory temperament, a do tego intymny talent. Potrafi każdego faceta doprowadzić do stanu najwyższego podniecenia. Nie wybiera partnerów ze względu na umiejętności seksualne, jeśli obdarzy kogoś miłością, to tylko za jego osobowość. W swym intymnym zachowaniu jest zmienna, albo prowokuje, albo udaje zawstydzoną, w zależności od sytuacji. Rzecz w tym, że to ona zdobywa, ale dla niepoznaki daje mężczyźnie sygnał, że jest gotowa poznać z nim smak seksu. Wyczuwa męskie potrzeby i na użytek tego jednego zachowuje się właśnie tak, jak on by tego oczekiwał.
Kobieta spod tego znaku Zodiaku uwielbia długą grę wstępną. Szybkie numerki też ja bawią, byle nie za często. Trzeba ją po prostu dopieścić i to każdy kawałek jej ciała. W innym razie zmieni obiekt seksualnych zainteresowań.

ENERGIA SEKSUALNA: 100%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 70%

WIERNOŚC SEKSUALNA: 100%

SEX APPEAL: 70%

TALENT SEKSUALNY: 70%

 

Mężczyzna: 

Pan Byk jest przekonany, że jako kochanek jest świetny. W rzeczywistości bywa różnie. Jednak jego ogromna potencja pozwala poprawiać, to co mu nie wyszło. Ma w sobie coś ,co działa na kobiety. Nie musi się wysilać, aby je zdobywać. Później się stara jak może, ale nie jest to seks wyrafinowany. Żadnych fajerwerków i eksperymentów. Trzeba jednak przyznać, że jest solidny i zna się na temacie. Uwielbia gry miłosne i powolne dochodzenie do pełnej penetracji. Nie mniej ważna jak sam akt seksualny jest dla niego atmosfera poprzedzająca ten akt. Dobre wino, podniecająca kolacja, intymna rozmowa, a potem pieszczoty. W ogóle delikatność dominuje w jego intymnym postępowaniu. W związku z tym żadna kobieta, która lubi silniejsze doznania nigdy nie będzie zadowolona z seksu z panem spod znaku Byka. Z drugiej jednak strony mężczyźni urodzeni pod tym znakiem Zodiaku są niezwykle dokładni w tym co robią. Kochają pieścić kobiece ciało i o wiele bardziej zadowala ich orgazm partnerki, niż własne seksualne zaspokojenie. Trudno jest ich natomiast namówić do intymnych uniesień w nietypowych miejscach.
Z tego też powodu, gdy już nawet dadzą się namówić na takie szaleństwa, to i tak w takich setuacjach nie spisują się zbyt dobrze jako kochankowie.

ENERGIA SEKSUALNA: 100%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 70%

WIERNOŚĆ SEKSUALNA: 50%

SEX APPEAL: 80%

TALENT SEKSUALNY: 90%