Rak 22.06-23.07

raK

Kobieta:

Kobieta o dużym potencjale intymnym. W zasadzie oczekuje inicjatywy od mężczyzny, ale gdy nie może się jej doczekać sama bierze sprawy w swoje ręce. W seksie nie lubi monotonności. Jeśli jej partner popadnie w rutynę, to może być pewny, że pani Rak znajdzie sobie, kogoś z większą inwencją. Często nie trzeba jej zachęcać do miłosnych igraszek, bo potrafi prowokować. Jednak już podczas samego aktu seksualnego nie jest skłonna do dominacji. Oddaje się całą duszą i ciałem oczekując silnych doznań, a wręcz perwersji. Jeśli pani Rak zorientuje się, że facet przybiera postawę pewnego siebie macho, który jest przekonany, że może z nią robić co tylko mu się zamarzy natychmiast zostanie przez nią porzucony. Seksu nie traktuje w sposób instrumentalny. Często woli poleżeć naga przy nagim partnerze, przytulić się i porozmawiać. Czasami zdradza, ale tylko wtedy, gdy w stałym związku brakuje jej jakiegoś intymnego elementu. Zdradę traktuje jak eksperyment i po jakimś czasie wycofuje się z takiego nieformalnego związku.

ENERGIA SEKSUALNA: 40%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 50%

WIERNOŚC SEKSUALNA: 90%

SEX APPEAL: 60%

TALENT SEKSUALNY: 80%

 

Mężczyzna:

Analizuje swoje kontakty z kobietami. Zastanawia się czy okazał się dobrym kochankiem i czy partnerka jest z niego zadowolona. Jeśli podczas miłosnych uciech jej reakcje były wyraziste jest z siebie zadowolony. Nie jest złym kochankiem, ale przy jednej partnerce dość szybko się nudzi. Marzy mu się druga kobieta, do której mógłby pójść w każdej chwili i kochać się z nią. Dlatego też trzeba go pilnować, aby nie miał okazji na skoki w bok lub pogodzić się z jego naturą. Jego temperament jest zazwyczaj na tyle silny, że bez problemu może się kochać ze stałą partnerką tuż po powrocie od kochanki. Jest jeszcze trzecie rozwiązanie. Mężczyzna Rak skrycie marzy o dwóch kobietach w jednym łóżku tuż przy jego boku. Jeśli jeszcze miałyby one lesbijskie skłonności, to znajdowałby się w siódmym niebie. Bez wątpienia można go nazwać pieszczochem, choć woli być pieszczonym niż samemu gładzić, całować, ugniatać kobiece ciało. Mógłby leżeć całymi godzinami i oddawać się przyjemności niewieścich rąk i ust.
Nie lubi się kochać w pełnym świetle, ale i egipskie ciemności też nie działają na niego pobudzająco. Półmrok lub światło zabarwione na czerwień powodują w nim wyraźny wzrost ochoty na seks. Jako kochanek nigdy nie spisze się dobrze, gdy wyczuje, że kobieta sprawdza jego możliwości seksualne.

 

ENERGIA SEKSUALNA: 60%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 60%

WIERNOŚC SEKSUALNA: 80 %

SEX APPEAL: 60%

TALENT SEKSUALNY: 70%