Ryby 20.02-20.03

ryba

Kobieta: 

Dobrą kochanką jest tylko na początku znajomości, kiedy seks łączy się z romantycznymi uniesieniami. W małżeństwie z nielicznymi wyjątkami odprawia pańszczyznę. Bardziej czuje się w obowiązku oddać mężowi niż ma na to ochotę. Gdy jednak kochanek przyniesie kwiaty, zapali świece, obsypie ją pocałunkami, wówczas staje się świetną kochanką. Oczekuje bowiem od mężczyzny czegoś więcej, nieustannych wzlotów, romantyzmu. Aby odpowiednio się erotycznie rozbudzić musi mieć odpowiednią atmosferę. Gdy już się to stanie, wystarczy jeden drobny dotyk, wystarczy muśnięcie, by ciało jej zadrżało i prosiło o coraz więcej pocałunków. Właśnie z takiego podejścia wynika jej małżeńska pańszczyzna. Rutyna jaka z upływem czasu wkrada się do intymnego życia stałych partnerów jest dla niej zabójcza. Chyba, że stały partner kocha się z nią niezbyt często, ale za każdym razem wymyśla coś nowego, co poprzedza sam seksualny akt.

ENERGIA SEKSUALNA: 50%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 70%

WIERNOŚC SEKSUALNA: 80%

SEN APPEL: 70%

TALENT SEKSUALNY: 80%

Mężczyzna: 

Bardzo lubi seks, a miłość pozostawia na boku. Eksperymenty seksualne, to dla niego sama radość życia. W dobry nastrój wprowadza go nie tyle sam intymny akt, co świadomość zaspokojenia potrzeb kobiety. Partnerki zmienia jak rękawiczki, a mimo to korzysta również z usług agencji towarzyskich lub ogłoszeń z internetu. Seks traktuje jak sport wyczynowy. Kiedyś być może się zakocha, ale zdradzać będzie zawsze. Od kobiety oczekuje, aby sama odgadywała jego pragnienia, aby doprowadziła go do seksualnej rozkoszy w sposób instynktowny. Gdy jednak spytać go co chciałby od partnerki otrzymać w sferze seksualnej, to nic nie odpowie. Pan Ryby uznawany jest za dobrego kochanka, stara się, by kobieta była zaspokojona. Gdy nie uda mu się doprowadzić kobiety do osiągnięcia satysfakcji, to uważa to za osobistą porażkę.
Jeśli kobieta mu powie, że nie jest dobrym kochankiem, to może stać się agresywny lub popaść w depresję. Gdy dojdzie już do siebie, to dla udowodnienia samemu sobie, że jest cudowny pomnoży liczbę swoich partnerek.

ENERGIA SEKSUALNA: 40%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 60%

WIERNOŚĆ SEKSUALNA: 70%

SEX APPEAL: 50%