Skorpion 24.10-22.11

skorpion

Kobieta:

Ma niespożyty temperament i permanentną ochotę na seks. Gdy jej partner nie ma równie wielkiego temperamentu, to można być pewnym, że będzie go zdradzać na lewo i na prawo. Jeżeli mają podobne temperamenty, to ona wychodzi z inicjatywą jak urozmaicić ich życie intymne. Chce spróbować wszystkiego włącznie z trójkątem i seksem grupowym. Wszystko oczywiście zależy od jej psychiki i odwagi, bo choć marzy o perwersyjnych doznaniach, to bywa, że nigdy nie spełniają się jej marzenia. Uwielbia mężczyzn zdecydowanych, którzy wprost powiedzą, że są zainteresowani seksualnym spotkaniem. Pani Skorpion chętnie poświęci dla udanego seksu inne swoje zajęcia, a nawet weźmie wolne w pracy. Lubi kochać się kilka razy z rzędu, każdy kolejny stosunek satysfakcjonuje ją jeszcze bardziej. Nie lubi krótkich, szybkich numerków.
Jeżeli mężczyzna pokłóci się w dzień z Panią Skorpion, to może liczyć na to, że w nocy będzie niesamowitą kochanką. Ona uwielbia się godzić podczas uprawiania seksu.

ENERGIA SEKSUALNA: 60%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 80%

WIERNOŚĆ SEKSUALNA: 90%

SEX APPEAL: 50%

TALENT SEKSUALNY: 70%

Mężczyzna:

Seks nie jest jego obsesją, ale duży temperament powoduje, że musi być z partnerką, która będzie zaspokajała jego potrzeby. W przeciwnym razie będzie zdradzał, choć wcale nie będzie z tego dumny. Jeden z najlepszych kochanków. Więcej myśli o doznaniach kobiety, niż o swoich. Robi wszystko, aby zaspokoić jej potrzeby i wcale nie oczekuje za to pochwał. Zgodzi się na trójkąt z udziałem drugiego mężczyzny oraz nieco przemocy w łóżku. Często kryje się ze swoimi fanazjami, aby nie zostać uznanym za zboczeńca. Nie przepada za pieszczotami, uważa je za zbyteczne, dlatego często zapomina, że partnerka może ich potrzebować. Jego erogenne strefy znajdują się bowiem tam, gdzie i jego męskość, dlatego uwielbia seks oralny w wykonaniu ukochanej. Zdrada nie jest mu obca, ale każda kobieta w prosty sposób może go erotycznie przywiązać do siebie. Wystarczy, aby zawsze była gotowa, gdy on pragnie zbliżenia, a to wystarczy, aby nie szukał seksualnych przygód z innymi partnerkami. Kochanka Skorpiona musi być wyzwolona i wyuzdana, bo niewinne dziewice zupełnie go nie podniecają.

ENERGIA SEKSUALNA: 70%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 80%

WIERNOŚĆ SEKSUALNA: 90%

SEX APPEAL: 90%

TALENT SEKSUALNY: 100%