Strzelec 23.11-21.12

strzelec

Kobieta:

Bardzo wcześnie rozpoczyna życie intymne, często ze zwykłej ciekawości. Potem wielokrotnie eksperymentuje i ma wielu kochanków. Gdy znajdzie tego jednego, który jej odpowiada pod każdym względem staje się potulna i gotowa zrobić dla niego wszystko. Mając doświadczenie ze wcześniejszych związków wykorzystuje je, by jej mężczyzna był szczęśliwy. Zazwyczaj udaje się jej to bez zarzutów. Potrafi jednak zagłaskać swojego partnera. Jej nadopiekuńczość objawia się nie tylko w życiu codziennym, ale i seksualnym. Nie wstydzi się swych doznań, w łóżku jest bardzo głośna, za każdym razem, gdy mężczyzna da jej orgazm. Z drugiej jednak strony mężczyzna, który nie ma umiejętności doprowadzenia jej do orgazmu nie ma co liczyć, że będzie udawała rozkosz. Pani Strzelec potrafi delikatnie wytłumaczyć mężczyźnie jak ją pieścić, by sprawić jej niezapomnianą przyjemność. Nie jest szczęśliwa, gdy szczęście osiąga tylko jej partner. Sama też tego potrzebuje i wcale nie ukrywa, że seks powinien kończyć się wspólnym orgazmem. Jeśli tak jest w istocie, to nawet nie spojrzy na innego faceta!
Jako jedyna spośród wszystkich znaków potrafi być wierna nawet, gdy zostanie zdradzona. Lepiej jednak nie przyznawać się do tego, że się zdradziło panią Strzelec. Bo choć nie odpłaci pięknym za nadobne, to jej zemsta może być znacznie boleśniejsza niż oddanie swego ciała w ramiona innego mężczyzny.

ENERGIA SEKSUALANA: 60%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 70%

WIERNOŚĆ SEKSUALNA: 50%

SEX APPEL: 90%

TALENT SEKSUALNY: 50%

Mężczyzna:

Miłość i seks, to dla niego dwie osobne sprawy. Potrafi kochać kobietę, mimo, że nie czuje do niej pociągu seksualnego. Swoje pragnienia i fantazje seksualne realizuje wtedy poza związkiem, nie widząc w tym nic zdrożnego. Trzeba przyznać, że w sprawach seksu jest całkiem niezły. Dobrze wie, że oprócz samego seksu liczy się także erotyka i cała ta otoczka powodująca, że kobieta czuje się pożądana i piękna. Nawet, gdy porzuca, to czyni to w sposób niezwykle ujmujący. Nie można się za to na niego gniewać, a jedynie dobrze wspominać. Zdarza się jednak, że Strzelec bywa monogamiczny i całe życie spędza u boku jednej partnerki. Musi to być jednak kobieta, która w sprawach seksu jest jak kameleon.
Jednego dnia łagodna, innego drapieżna. Tylko takie zmiany u jednej kobiety mogą spowodować, że Strzelec zaprzestanie poszukiwania kolejnych seksualnych przygód.

ENERGIA SEKSUALNA: 70%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 80%

WIERNOŚĆ SEKSUALNA: 90%

SEX APPEAL: 90%

TALENT SEKSUALNY: 100%