Waga 24.09-23.10

waga

Kobieta:

Zawsze znajdzie się coś, co ją ogranicza i powoduje, że choć odczuwa potrzebę intymnych zbliżeń, to jednocześnie walczy z tą potrzebą. Jeśli jej partner jest cierpliwy, delikatny i opiekuńczy, to powoli można ją rozbudzić. Wtedy oboje będą bardzo szczęśliwi i zadowoleni z siebie nawzajem. Pani Waga nie może w pełni cieszyć się seksem, jeżeli jednocześnie jej partner nie będzie okazywał jej swej czułości, przywiązania i miłości. Jeśli jednak idzie do łóżka z partnerem, z którym ma zamiar jedynie rozładować swoje potrzeby seksualne, wówczas taki akt jest dla niej zazwyczaj rozczarowaniem. Chociaż w życiu jest często przebojowa, to podczas intymnych zabaw woli być bezradną, oddającą bez reszty partnerką. Aby spełniała seksualne zachcianki mężczyzny, trzeba jej koniecznie powiedzieć czego się od niej oczekuje, wówczas zapene to zrobi i może dać niesamowitą radość partnerowi.
Raczej jest wierna, ale lepiej nie prowokować jej do zdrady. Trudno to zrobić, bo facetów, którzy kolekcjonują intymne podboje zawsze odstawia na boczny tor wyczuwając ich zamiary nadprzyrodzonym instynktem.

ENERGIA SEKSUALNA: 70%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 75 %

WIERNOŚC SEKSUALNA: 90%

SEX APPEL: 85%

TALENT SEKSUALNY: 75%

Mężczyzna:

Spośród wszystkich znaków, męskie Wagi to najwięksi erotomani. Posiadają wielką potrzebę współżycia seksualnego i nie liczą się przy tym z uczuciami kobiet. Najchętniej związują się z rozwiązłymi biseksualistkami, które mają podobny do niego temperament i są skłonne do wymiany partnerów. Jako kochankowie bywają różni. Czasami wystarcza im rozładowanie własnego popędu, a czasami chcą się popisać przed kobietą. Sami uważają się za świetnych kochanków, umiejących nie tylko odpowiednio zaspokoić kobietę, ale także dopieścić jej ego. W rzeczywistości jak się wcześniej powiedziało bywa różnie. Czasami zupełnie nie zwracają uwagi na potrzeby kobiecego ciała i robią wszystko, aby im tylko było dobrze. Co dziwniejsze nawet wtedy czują się świetnie mając przekonanie, że kobieta jest z nich zadowolona, a nawet powinna być im wdzięczna. Ale gdy naprawdę chcą się pokazać ze swej pozytywnej intymnej strony panowie spod znaku Wagi bywają niesamowici. Ich umiejętność odgadywania potrzeb niewiasty i najbardziej czułych miejsc na ich ciele jest wręcz zadziwiająca. Mimo to, seks traktują jak sport. Można odnieść wrażenie, że intymne podboje są dla nich odreagowaniem na stres zwykłego dnia, a czasami nawet leczą w ten sposób własne kompleksy. Jeśli kobieta nie ma seksualnych zahamowań, a do tego niespożyty temperament, to pan Waga jest dla niej

ENERGIA SEKSUALNA: 60%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 40 %

WIERNOŚC SEKSUALNA: 80%

SEX APPEL: 50%

TALENT SEKSUALNY: 75%