Wodnik 20.01-19.02

wodnik

Kobieta:

W łóżku stara się być perfekcyjna. Bardziej skupia się na partnerze niż na sobie, dlatego ma problemy z osiągnięciem satysfakcji. Nieco konserwatywna, ale gdy delikatnie namawia się ją na intymne eksperymenty, to po jakimś czasie skłonna jest spróbować. W związku z tym, że ma problemy natury seksualno-emocjonalnej od czasu do czasu uprawia seks z kimś innym niż stały partner. Te skoki w bok wcale jej nie pomagają, ale nie ma wyrzutów sumienia. Uważa bowiem, że jej też się od życia coś należy. Z pozoru bywa chłodna, ale wystarczy zdobyć jej serce, a staje się gorąca i gotowa na wszystko. Gdy jest zakochana do szaleństwa, to w łóżku potrafi zaskoczyć każdego partnera. Jeśli ma ochotę na ostry seks, a mężczyźnie nie bardzo to wychodzi, to tak potrafi go poprowadzić, że on czuje się jak doskonały kochanek. Nigdy nawet pół słowem nie da mężczyźnie do zrozumienia, że się nie sprawdza seksualnie.
Aby ją zaspokoić i doprowadzić do orgazmu należy najpierw rozgrzać każdy centymetr jej ciała. Trzeba doprowadzić ją do stanu wrzenia i samemu nie spieszyć się w zagłębianiem się w jej wnętrze.

ENERGIA SEKSUALNA: 85%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 75%

WIERNOŚC SKESUALNA: 95%

SEX APPEAL: 80%

TALENT SEKSUALNY: 70%

Mężczyzna:

Jego temperament seksualny nie jest wysoki. Wręcz przeciwnie – pan Wodnik plasuje się w dolnych rejonach stawki aktywnych kochanków. Nie czuje potrzeby bycia kochankiem doskonałym, a seks jest dla niego tylko narzedziem do wyładowania napięcia i nadmiaru testosteronu. Kobiety traktuje instrumentalnie, więc nie jest zainteresowany tym czy osiągnęła satysfakcje z pożycia czy też nie. Myśli przede wszystkim o sobie i wcale się z tym nie kryje. Niezły kochanek dla kobiet szybko osiągających orgazm lub dla tych, które wcale go nie osiągają i są zadowolone z tego, że potrafią dać rozkosz partnerowi. Rzadko wiąże się niewiastami typu Barbie, erotycznie bardziej pobudzają go intelektualne rozmowy niż zgrabne piersi i pupa. W łóżkui brakuje mu spontaniczności. Stara się zaspokoić pragnienia kobiety w taki sposób jak gdzieś przeczytał lub zobaczył w filmie. Jest czas na grę wstępną, choć bez fajerwerków, jest czas na stosunek właściwy i jest czas na przytulenie się po stosunku i wyrażenie kilku słów aprobaty co do intymnych umiejętności partnerki.
Są kobiety dla których taki seks jest najlepszy na świecie, ale przecież są i takie, które oczekują czegoś więcej niż ustalona norma. Raczej nie jest skłonny do zdrady i skoku w bok w dosłownym tego słowa znaczeniu. Jeżeli już, to woli za seks zapłacić i szybko o tym zapomnieć.

ENERGIA SEKSUALNA: 70%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 70%

WIERNOŚC SEKSUALNA: 60%

SEX APPEAL: 70%

TALENT SEKSUALNY: 70%