Baran

baran

Horoskop partnerski dla BARANA

Baran + Baran

Pani Baran i Pan Baran

Dwie osoby spod znaku Barana w jednym związku – to walki, spory i burzliwe kłótnie. Oboje chcecie dominować w każdej sytuacji, zatem także i w związku. Jeżeli jedna strona nie ustąpi i nie zgodzi się na bierną rolę, to związek może tego dość szybko nie wytrzymać. Z reguły stroną uległą jest kobieta – jako ta obdarzona większymi zdolnościami empatycznymi i większą wrażliwością, lecz nie jest to pewnik. Miłość osób spod znaku Barana jest pełna namiętności, obustronnej fascynacji, ale także ogromnej zazdrości. Dopiero z czasem, gdy nieco zgaśnie pierwszy ogień miłości, partnerzy uspokajają się i uczą wspólnie rozwijać swoje pasje. Wówczas, jeśli przetrwają, zaczynają razem planować przyszłość.

Baran + Byk

Pani Baran i Pan Byk

Zodiakalny Baran i zodiakalny Byk to osoby o dwóch zupełnie różnych osobowościach. Pan Byk emanuje ogromnym wewnętrznym ciepłem, powabem, chce dzielić się ze swoją partnerką własnymi emocjami, dawać jej erotyczną rozkosz i taką rozkosz otrzymywać. Stąd może go zrazić bierność i wewnętrzna szorstkość, a także oziębłość w okazywaniu uczuć, jaką cechuje się z reguły Pani Baran. Za to nie przerazi go jej chęć rządzenia całym wszechświatem.

Pan Baran i Pani Byk

Związek Pana Barana i Pani Byk nie powinien należeć do nudnych. Oboje mają rogate, uparte natury, które najlepiej pogodzi wspólny życiowy cel. Pani Byk, rozważna i konsekwentna, świetnie powinna się czuć przy odważnym, pełnym entuzjazmu Panu Baranie, który dodatkowo natchnie ją tak istotnymi optymizmem oraz dynamiką w każdym przedsięwzięciu. Baran nada Pani Byk odrobinę szaleństwa w działaniach. Ona pohamuje jego słomiany zapał. Ten związek trwale scali także sypialnia.

Baran + Bliźnięta

Pani Baran i Pan Bliźnięta

Zodiakalną Panią Baran połączy z zodiakalnym Panem Bliźniakiem przede wszystkim ogromna pasja podróżowania, a także doskonałe zrozumienie sypialnianych fantazji. Mimo to związek ten narażony jest na wiele przeszkód. Jednal zaborcza i zazdrosna Pani Baran nie będzie potulnie patrzeć na romansowe zapędy partnera Bliźniaka. Na tym polu między partnerami może często dochodzić do awantur, więc wydaje się, że układ partnerski Pani Baran i Pan Bliźniak najlepiej sprawdzi się w relacjach przyjacielskich, nie zaś w miłości.

Pan Baran i Pani Bliźnięta

Pan Baran i Pani Bliźniak mają szansę na spokojną, dojrzałą miłość – ogień i żywiołowość mężczyzny spod znaku Barana świetnie uzupełniać się będzie z rozwagą Pani Bliźniak. Jednak niełatwo im będzie znaleźć porozumienie na polu zawodowym, a także kompromis w sprawach finansowych. Jeżeli porozumienia nie uda się dość szybko wypracować, to po okresie początkowej fascynacji może dojść do kłótni, które ostatecznie skończyć się mogą nawet rozstaniem.

Baran + Rak

Pani Baran i Pan Rak

Związek Pani Baran i Pana Raka to połączenie dwóch wzajemnie wykluczających się w wielu kwestiach żywiołów – wody i ognia, który wymagał będzie od obojga partnerów – zarówno od Pani Baran, jak i od Pana Raka – wielu kompromisów, a także sporej dawki cierpliwości. Szanse na powodzenie tego związku raczej nikłe, bo żadne z nich prawdopodobnie nie będzie w stanie zwyciężyć z charakterologicznymi różnicami. Jednak jeżeli Pani Baran uda się opanować nieco swoją impulsywność i jeżeli Pan Rak nie będzie bardzo zaborczy, istnieje szansa, że uda im się stworzyć ciepłe domowe ognisko.

Pan Baran i Pani Rak

Związek Pana Barana z Panią Rak ma spore szanse na powodzenie – mimo sprzeczności charakterów i przynależności każdego z tych znaków do innego żywiołu. Jeżeli Pan Baran nauczy się panować nad swoimi emocjami i agresywnością, pozwoli Pani Rak wnieść do związku ciepło, miłość i  wsparcie, a dzięki temu partnerom uda stworzyć się coś naprawdę wyjątkowego.

Baran + Lew

Pani Baran i Pan Lew

Związek Pani Baran i Pana Lwa na początku pełen będzie konfliktów i sporów, jednak jeżeli partnerom uda się je przezwyciężyć, są w stanie wspólnie budować przyszłość. Obydwoje mają w sobie wiele optymizmu i radości życia. Ponad to cechuje ich namiętność i wzajemna fascynacja. Co najważniejsze – Pani Baran i Pan Lew z reguły dobrze rozumieją swoje potrzeby i raczej nie ograniczają się wzajemnie.

Pan Baran i Pani Lew

Pan Baran i Pani Lew, decydując się na związek, mogą liczyć na ogromną namiętność, a także dynamiczne, ciekawe życie małżeńskie. Partnerzy spod tych znaków dobrze rozumieją swoje potrzeby, dlatego stworzą parę świetnych przyjaciół i spełnionych kochanków. Nie powinni jednak prowadzić razem interesów – na tej płaszczyźnie mogą pojawić się bowiem konflikty, wynikające z potrzeby dominacji w życiu zawodowym.

Baran + Panna

Pani Baran i Pan Panna

Panią Baran i Pana Pannę połączy przede wszystkim ogromna namiętność, która początkowo może wydawać się świetnym spoiwem związku. Jednakże na dłuższą metę ognista Pani Baran, miłośniczka rozrywki i korzystania z życia, może zupełnie zburzyć spokojny i uporządkowany świat Pana Panny. Ich drogi mogą się rozejść z powodu zróżnicowanych priorytetów. Potrzeba rozrywki Pani Baran może przerosnąc Pana Pannę, ceniącego sobie przede wszystkim spokój i uporządkowane rodzinne życie.