Byk

byk

BYK + BYK

Byk z bykiem zawsze się dogada, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że Wasz związek nie będzie zbyt emocjonujący. Oboje jesteście osobami, które dużą uwagę przywiązują do spraw przyziemnych, lubią zajmować się gromadzeniem dóbr, choć w relacjach z innymi dążą do długotrwałych relacji. Byki idealnie dogadają się, jeśli chodzi o plany na przyszłość – macie podobne wizje, co do wspólnego mieszkania, dzieci, posiadania rzeczy materialnych… Na dłuższą metę jednak w tym związku może zabraknąć czegoś więcej, magii, chemii i czegoś, co będzie Was pchało do przodu. Problemem może być Wasze upodobanie do komfortu i dość duży upór… Żadne z Was nie lubi odpuszczać, a razem potraficie toczyć walkę niemal w nieskończoność.

BYK + BLIŹNIĘTA

Pani Byk i Pan Bliźnięta

To nie jest idealne połączenie. Nie za bardzo rozumiecie swoje wzajemne potrzeby i ciężko Wam zmienić się dla drugiej osoby. Pani Byk lubi otrzymywać na wejście zaufanie, stałość, poczucie bezpieczeństwa, natomiast Pan Bliźniak nie do końca stabilny i pewny, często szuka przygód. Takie zawirowania na dłuższą metę mogą nie podobać się Pani Byk, która chce wiedzieć na czym stoi i nie toleruje konkurencji.

Pan Byk chce, aby grać z nim w otwarte karty. Lubi wiedzieć, na czym stoi. Pani Bliźniak ma tendencję do ukrywania swoich uczuć, nie zawsze potrafi powiedzieć wprost, co jej leży na sercu. To może prowadzić do licznych sporów. Możecie wiele się od siebie nauczyć, jednak Pani Bliźniak nie do końca rozumie przywiązanie Pana Byka do rzeczy materialnych i nie potrafi dostosować się do końca do jego potrzeb. W łóżku nie ma między Wami sytuacji konfliktowych, jednak spragnionej wrażeń Pani Bliźniak może znudzić się stałość Pana Byka…

BYK + RAK

Pani Byk i Pan Rak

To naprawdę świetna para. Pasują do siebie jak dwie połówki tego samego jabłka. Oboje są do siebie pod wieloma względami podobni. Na szczęście nie we wszystkim, dzięki czemu mają się czym zaskakiwać. Mają też zbieżne cele w życiu, a co za tym idzie – niesamowicie mocne podstawy do budowania zgodnego i trwałego związku. Można śmiało powiedzieć, że Panią Byk i Pana Raka łączy cudowna nić porozumienia, która łączy ich myśli i serca na bardzo głębokim poziomie.

Oczywiście powyższe nie oznacza, że ta dwójka nigdy się nie kłóci. Zdarzają się nieporozumienia, ale najczęściej wynikają one z błędnej komunikacji. Partnerzy są zatem w stanie szybko rozwiązać wszelkie różnice. Każdemu problemowi potrafią wspólnie stawić czoła – jak tylko dokładnie wyjaśnią sobie, o co każdemu chodzi.

Pan Byk i Pani Rak

To bardzo interesująca para. Pod wieloma względami wydaje się wręcz idealna. Jednak warunkiem dobrego pożycia jest włożenie odrobiny wysiłku w bycie razem. Związek ten nie jest jednak idealny. Oboje są w stanie całkiem sprawnie się porozumiewać, ponieważ zwykle nadają na podobnych falach. Jeśli tylko postarają się słuchać partnera, z pewnością zrozumieją jego potrzeby i argumenty w każdej dyskusji. Ich rozmowy są żywe i zazwyczaj mają pozytywny wydźwięk, ponieważ z obu stron wychodzi pragnienie dogadania się. Pan Byk i Pani Rak uzupełniają się w wielu kwestiach, choć nie we wszystkich. Oboje jednak – co bardzo ważne – najbardziej cenią sobie spokój oraz stworzenie stabilnej, kochającej się rodziny. Mężczyzna-Byk oraz Kobieta-Rak charakteryzują się wielką lojalnością wobec partnera. Nigdy nie pozwolą sobie na romans pozamałżeński.

BYK + LEW

Pani Byk i Pan Lew

Pani Byk lubi czuć się kochana, jednak Pan Lew jest bardzo zmysłowy, ale i zaborczy, zatem potrafi okazywać uczucia w każdej sytuacji. Pani Byk nie lubi takich sytuacji i często na tym tle rodzą się między Wami nieporozumienia. Panie spod znaku Byka są osobami, które wolą skupić się na drugiej osobie w domowym zaciszu i nie pokazywać wszystkim swoich prawdziwych uczuć. Jeżeli Pan Lew nie będzie starał się pokazywać wszem i wobec, że kobieta należy do niego, nieporozumień w zasadzie nie będzie. Dzięki temu będą się cieszyć swoim towarzystem i zdobywać razem nowe doświadczenia.

Pan Byk i Pani Lew

Pan Byk, choć stabilny emocjonalnie, stały w uczuciach i z reguły pewny swoich wyborów, jednak nie zawsze jest w stanie inicjować kontakty. Panie Lwy lubią działać i przejmować inicjatywę w związku, co z jednej strony pozytywnie wpływa na niekoniecznie otwartego byka, z drugiej jednak strony może powodować to konflikty i nieporozumienia. Pani Lew nie potrafi zbyt długo siedzieć w miejscu i ciągle wymyśla jakieś zajęcia. Pan Byk nie do końca lubi przystawać na te propozycje, jednak są to właśnie Pani Lew jak mało kto, potrafi rozruszać Pana Byka. Pan Byk od Pani Lew może nauczyć się odrobiny spontaniczności, szaleństwa i radości.

BYK + PANNA

Pani Byk i Pan Panna

Pani Byk lubi jasność i stałość, a że Pan Panna deklaruje właśnie takie chęci, jest to znakomity zadatek na długotrwały i szczęśliwy związek. Jesteście znakami, które uwielbiają ze sobą współpracować, i które dogadują się prawie w każdej sytuacji. Rozumienie nawzajem swoje potrzeby, szanujecie swoje odmienności i potraficie dużo nauczyć się od drugiej strony. Nieco egocentryczny Pan Panna doceni opiekuńczość Pani Byk, a ona będzie zadowolona, że w zamian otrzymuje szacunek i zrozumienie.

Pan Byk i Pani Panna

Pan Byk potrafi pozytywnie wpłynąć na poczucie bezpieczeństwa i potrzebę wygody Pani Panny. Na początku Waszej znajomości może wydawać się, że nie do końca pasujecie do siebie, a Pani Panna może okazać się nieco nieśmiała. Pan Byk zrozumie jednak, że jest to osoba, z którą mógłby spędzić resztę życia i zawalczy o jej względy. Pani Panna nauczy Pana Byka umiejętności dostosowywania się do innych i szanowania ich potrzeb. W łóżku stanowicie zgraną parę – Pan Byk przy Pani Pannie otwiera się na nowe doznania i okazuje się delikatnym i subtelnym kochankiem.

BYK + WAGA

Pani Byk i Pan Waga

Pani Byk nie do końca rozumie się z wrażliwym i delikatnym Panem Wagą. Wręcz trochę ją to irytuje. Pani Byk potrzebuje w partnerze dużo oddania, poświęcenia i stabilności, a Pan Waga nie do końca od razu potrafią poświęcić się jednemu uczuciu. Pan Waga lubi kontakty z innymi, wszędzie go pełno, lubi czerpać z życia garściami. Jeżeli Pani Byk nie będzie chciała mu w tym towarzyszyć – będzie chodził własnymi drogami, nie zmieni swoich przyzwyczajeń. Jeśli jednak Pani Byk ochoczo ruszy za nim, wówczas będą bawić się znakomicie. W łóżku temperament Pani Byk może nieco cierpieć, bo Pan Waga, często zmęczony swoim intensywnym życiem, może mieć dużo mniejsze potrzeby w tym zakresie.

Pan Byk i Pani Waga

Pan Byk nie jest typem artysty ani natchnionego wrażliwca. Natomiast Pani Waga ceni sobie przywiązanie do piękna, wrażliwość na sztukę, inteligentną rozmowę. Pan Byk woli przyziemne sprawy i im właśnie poświęca się bez granic. Pan Byk potrafi na szczęście docenić wyjątkowość Pani Wagi, jej nietypowe spojrzenie na świat i chęć podążania własnymi ścieżkami, jednak może też dojść do wniosku, że z taką osobą nie stworzy trwałego związku. W łóżku rozmijają się nieco Wasze potrzeby – Pani Waga nie potrafi oddać się osobom, z którymi nie do końca dobrze się czuje lub które jej nie rozumieją. Drobne, ale nawarstwiające się problemy, nieporozumienia i konflikty najczęściej prowadzą do zakończenia związku.

BYK + SKORPION

Pani Byk i Pan Skorpion

Przeciwieństwa się przyciągają. To popularne przekonanie idealnie sprawdza się w przypadku Pani Byk i Pana Skorpiona. Jeśli uda im się pokonać pewne różnice osobowości, stworzą harmonijny związek oparty na gorącym pożądaniu i wspólnych dążeniach. Jeżeli jednak nie będą mogli pogodzić swoich charakterów, uparty temperament Pani Byk i bezkompromisowość Pana Skorpiona doprowadzą do wielkiej wojny. Zależy im na karierze, dlatego jeśli obojgu dobrze układa się w pracy, czują się pewnie. Mogą wzajemnie nadążyć za swoimi ambicjami i żadne nie zostanie w tyle. W ten sposób szybko pojawia się harmonia w ich związku, również w sferze seksualnej czy emocjonalnej. Pani Byk jest bardziej otwarta i uczciwa w relacjach z partnerem, podczas gdy Pan Skorpion pozostaje tajemniczy i skrywa większość swoich uczuć. Takie podejście skutkuje nieporozumieniami oraz brakiem zaufania. Jeśli Pani Byk przejrzy jego krętactwa rozpęta się piekło.

Pan Byk i Pani Skorpion

Pan Byk to człowiek bardzo kompetentny oraz inteligentny, czym od razu wzbudza podziw. Jest też żywo zainteresowany Panią Skorpion z powodu jej pewności siebie i towarzyskiej ogłady. Pan Byk uwielbia piękne rzeczy, a Pani Skorpion jest z natury zmysłowa i pociągająca. Jest też niezwykle namiętna i wylewnie okazuje swoje zainteresowanie. Na szczęście Pan Byk jest wystarczająco wytrzymały, aby jej dorównać i nie stracić tchu zbyt wcześnie. Niestety w miarę zacieśniania się relacji Pan Byk zauważa, że Pani Skorpion coś przed nim ukrywa, a on nie lubi bowiem żadnych gierek w miłości, woli szczerość i otwartość. Jeśli więc pragnie utrzymać związek, będzie musiał spuścić nieco z tonu i pozwolić wybrance na posiadanie sekretów. Pani Skorpion lubi kontrolować sytuację, więc również w związku będzie chciała przejąć inicjatywę. Mężczyzna-Byk także jest typem osoby trzymającej stery. Jeżeli oboje wykażą się cierpliwością ten związek ma duże szanse powodzenia.

BYK + STRZELEC

Pani Byk i Pan Strzelec

Pani Byk nie od razu zwróci uwagę Pana Strzelca. Związki pomiędzy tymi znakami najczęściej powstają z wcześniejszej długiej przyjaźni czy znajomości, która stopniowo może zmienić się w coś więcej. Pani Byk ceni sobie przyjemności, lubi wydawać pieniądze, szuka sposobu na komfortowe i wystawne życie. Panom Strzelcom wcale nie w głowie szukanie sposobu na zarobienie pieniędzy, w ogóle nie zaprzątają sobie głowy sprawami materialnymi. Pan Strzelec ceni w Pani Byk wolę walki, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Pani Byk uwielbia optymizm i radość Pana Strzelca. W zasadzie każda inna niż finanse sfera życia jest dla tej pary bezpieczna. Jeżeli dojdą do porozumienia w kwestii zarobków i wydatków (a obydwoje lubią godzić się w łóżku) ich związek będzie solidny i trwały.

Pan Byk i Pani Strzelec

Pan Byk, początkowo sceptyczny wobec Pani Strzelec, potrafi zauważyć w niej więcej niż ktokolwiek inny i wtedy staje się dla niego niezmiernie atrakcyjna i intrygująca. Pan Byk ma to do siebie, że jest jednak dość niestały w uczuciach, lubi flirtować i ciężko im skupić się na jednej osobie. Pani Strzelec jest bardzo zaborcza i nie toleruje takich sytuacji, więc da jasno do zrozumienia, że Pan Byk ma natychmiast przestać i skupić się wyłącznie na niej, bo w innym przypadku poszuka bardziej zaangażowanego partnera. Pani Strzelec szanuje w Panu Byku odmienność, jednak na dłuższą metę męczą ją zupełnie inne potrzeby Pana Byka. W łóżku stanowicie zgraną parę i lubicie do siebie wracać -to jednak bardziej szansa na wspólną przygodę niż na długi i poważny związek.

BYK + KOZIOROŻEC

Pani Byk i Pan Koziorożec

To dobre połączenie, które ma szansę na naprawdę długi i szczęśliwy związek. Pani Byk i Pan Koziorożec mają dużo wspólnego, co widać między innymi we wspólnym prowadzeniu domu czy podejściu do wielu spraw. Jeśli chodzi o życie uczuciowe, Panie Byki są nieco odważniejsze i bardziej żywiołowe niż Panowie Koziorożce, jednak przy nich potrafią się zmienić i dostosować swoje potrzeby do Pana Koziorożca. Pani Byk potrafi zaradzić stanom zadumy i smutku, w które popada cyklicznie Pan Koziorożec. Nie irytuje ją jego malkontenctwo, bo przechodzi nad nim do porządku dziennegi, odwracając uwagę Pana Koziorożca, między innymi w łóżku. Pan Koziorożec daje Pani Byk poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Nie szuka wrażeń i potrafi podporządkować się jej dyktatorskim zapędom.

Pan Byk i Pani Koziorożec

Pan Byk, towarzyski i szukający nowych wrażeń, nie będzie oglądał się na zmienne nastroje Pani Koziorożec, która często nie ma humoru na zabawy i nawiązynie relacji. Pani Koziorożec ceni w Panu Byku solidność, wyrozumiałość oraz zamiłowanie do finansów i wygodnego życia. Na ogół nie zauważa odskoków na boki Pana Byka, bo zbyt zajęta jest… sobą. W sferach intymnych nie oczekujecie wzajemnie rzeczy niemożliwych, nie w głowie Wam specjalne uniesienia czy ogromne namiętności – oboje wiecie jednak czego chcecie i wzajemnie spełniacie swoje fantazje. Ten związek ma potencjał, jednak musicie wystrzegać się zbytniego popadania w samouwielbienie i przestać zwracać uwagę wyłącznie na siebie.

BYK + WODNIK

Pani Byk i Pan Wodnik

To nie jest zbyt dobre połączenie ze względu na to, iż po prostu niewiele Was łączy. Macie inne podejście do życia, inne cele i pragnienia. Ciężko Wam zrozumieć tę druga osobę i czasem zastanawiacie się, jak to możliwe, by w ogóle zachować się tak jak ona. Ten związek to niewątpliwie wyzwanie, zwłaszcza dla Pani Byk, dla której Pan Wodnik stanowi godnego przeciwnika. Pani Byk nie znosi niezdecydowania i niepewności, jaką niestety gwarantuje jej związek z Panem Wodnikiem i często ma ochotę natychmiast go zakończyć. Z drugiej jednak strony imponuje jej pewność siebie Pana Wodnika i umiejętność liczenia tylko na siebie.

Pan Byk i Pani Wodnik

Pan Byk potrafi zapewnić Pani Wodnik dobry byt – dba o rzeczy, które Pani Wodnik w ogóle nie w głowie – pieniądze, dom, zabezpieczenie na przyszłość. Pani Wodnik nie wtrąca się w te zajęcia Pana Byka, ale często uważa go za zbyt przyziemnego i w kłótni potrafi nazwać Pana Byka ‚materialistą’. Pan Byk docenia „inność” Pani Wodnik, jej oryginalność i chęć chodzenia swoimi ścieżkami, ale na dłuższą metę może być zmęczony ciągłą niestabilnością i wahaniami nastrojów Pani Wodnik. Jeśli coś ma z tego wyjść, musi Wam obojgu bardzo zależeć i powinniście o wiele bardziej starać się zrozumieć inność swojego partnera.

BYK + RYBY

Pani Byk i Pan Ryby

Dogadacie się bez słów! Pani Byk będzie dla Pana Ryby, który co do zasady jest bardzo niezdecydowany, ostoją stałości i opanowania. Postawa życiowa Pani Byk będzie prawdziwym oparciem dla Pana spod znaku Ryb. Na dodatek wykaże się wobec Pana Ryby cechami, które on najbardziej ceni: będzie kierowac nim w sposób delikatny, zrównoważony, a gdy trzeba szalony i energiczny. Pani Byk uwielbia w Panu spod znaku Ryb jego wrażliwość, delikatność i subtelność.

Cała ta relacja w stu procentach przekłada się na sytuację erotyczną w tym związku.

Pan Byk i Pani Ryby

Pan Byk będzie zafascynowany duhowością Pani Ryby i jej wrażliością na jego potrzeby. Ona postara się domyślić jego pragnień, zanim on je wypowie. W zamian otrzyma silne ramię oraz rzeczowość i pomoc w załatwianiu wszystkich przyziemnych spraw, do których Pani spod Ryb absolurnie nie ma głowy. W sytuacjach intymnych dogadujecie się bez słów, bo stanowczość Pana Byka i fantazja Pani Ryby znakomicie się uzupełniają. Pani spod znaku Ryb bardzo wiele otrzymuje od Pana Byka – jego realizm i przywiązywanie uwagi do rzeczy codziennych pozytywnie wpływają na partnerkę, która potrzebuje takiego zdroworozsądkowego podejścia.

BYK + BARAN

Pani Byk i Pan Baran

Pani Byk lubi wymagać, ale nie przepada za stawianymi jej wymaganiami. Za to Pan Baran to lider, przywódca, który ma duże wymagania od partnera. Pani Byki lubi rządzić, stawiać na swoim i nie jest zachwycona, że ma dostosowywać się w każdej sprawie do narzucającego swoje zdanie Pana Barana. Pan Baran ma dość duże i jasno sprecyzowane potrzeby, natomiast Pani Byk jest daleka od chęci ich spełniania, chociażby z samego powodu narzucania jej swojej woli przez partnera. Za to w sferze intymnej jest gorąco. Tu walka trwa, lecz kończy się poddaniem na zmianę jednej ze stron, co ułatwia rozładowanie napięć życia codziennego.

Pan Byk i Pani Baran

Między Wami możliwe jest porozumienie, jeśli Pan Byk przełamie się i pójdzie na pewne ustępstwa w stosunku do Pani Baran. Panu Bykowi trudno strawić fakt, że Pani Baran podejmuje z nim walkę i na dodatek często ma rację. Niestety potrzeby i oczekiwania macie zuepłnie różne, co powoduje zgrzyty i utrudnia porozumienie. W łóżku Wasze potrzeby też nieco się różnią – Pani Baran stawia na siebie, natomiast Pan Byk nie lubi wyłącznie spełniać czyichś fantazji i przywykł raczej do brania niż dawania. Obydwa te znaki charakteryzują się dość dużym uporem i walecznością, dlatego kłótnie w Waszym wydaniu to prawdziwy hardcore. Jedynie bardzo silna miłość będzie w stanie sprawić, że wytrzymacie ze sobą na dłuższą metę.