Panna

pannaPanna – Baran

Związek Barana i Panny do zderzenie dwóch różnych osobowości i odmiennych temperamentów Spokojna Panna może mieć trudność z okiełznaniem energii Barana, czasem także nie będzie rozumieć jego postępowania. Z drugiej strony dzięki swojej cierpliwości ma szansę doprowadzić do kompromisu w kwestiach, w których brakować będzie porozumienia. Baranowi będzie brakować u Panny spontaniczności i szczypty szaleństwa. Relacja może przetrwać długie lata w szczęściu o ile obie ze stron nauczą się czasem dostosować do potrzeb ukochanej osoby.

Panna – Byk 

Niezwykle bezpieczna relacja. Może zdarzyć się tak, że Byk i Panna przeżyją wspólnie wiele lat nie tyle z powodu miłości co przyzwyczajenia. To, co ich do siebie przyciąga to podobny system wartości. Panna jest spokojna i zrównoważona. Byk, który w młodości musi się wyszaleć do stałej relacji poszukuje osoby, która zapewni mu bezpieczeństwo. Razem tworzą niezwykle stabilny dom i relację, która przetrwa wiele lat. Aby uniknąć zdrady spowodowanej rutyną, która prędzej czy później pojawi się w tym układzie, należy zadbać o udane życie intymne.

Panna – Bliźnięta

Przed Wami wiele pracy. Istotne różnice w temperamencie wymagają wielu kompromisów i zrozumienia wobec partnera. Spokojna i zrównoważona Panna może starać się hamować umiłowanie, jakim Bliźniak darzy podróże i przygody. Ten natomiast może okazać się dla Panny nazbyt energicznym.  Bliźniak nigdy się nie nudzi i nie może usiedzieć długo w jednym miejscu. Panna natomiast będzie nalegać by spędzać więcej czasu w domu. Odmienne potrzeby pojawią się także w sypialni. Należy się zastanowić czy potraficie o siebie zawalczyć czy lepiej zawczasu podziękować sobie za wspólnie spędzone chwile.

Panna – Rak

Istnieje duża szansa na szczęśliwy związek. Roztropna Panna marzy przede wszystkim o stabilizacji i bezpieczeństwie. Rak domator potrzebuje natomiast u swego boku osoby o zrównoważonym temperamencie. Wzajemnie uzupełniają się i rozumieją swoje potrzeby. Rak poczuje się przy Pannie doceniony i ważny. Panna natomiast może być pewna lojalności Raka, któremu nie w głowie przygody i zdrady. Wierny i oddany stworzy Pannie prawdziwy dom. Wspólne zamiłowanie do porządku i harmonii tak w otoczeniu jak i w życiu sprawi, że przeżują wspólnie wiele szczęśliwych lat.

Panna – Lew

Trudna relacja, ale na pewno nie jest spisana na starty. Panna postrzega często Lwa jako osobę zarozumiałą i zbyt pewną siebie. Nie rozumie jego pogoni za karierą ani za pieniędzmi. Jeśli Lwu uda się jednak oczarować Pannę trudno będzie im z siebie zrezygnować. Pomimo sprzeczności Lew potrafi docenić zalety Panny: jej spokój, opanowanie jak i życiową zaradność. Oboje są niezwykle rodzinni i oddani w miłości. Jeśli założą wspólny dom będzie on pełen ciepła miłości. Trudno będzie tutaj także o nudę. Oboje niezwykle rodzinni i towarzyscy, zawsze będą otoczeni tłumem ludzi.

Panna – Panna

Związek dwóch Panien niestety nie zapowiada niczego dobrego. Obie powściągliwe, oszczędne w wyznaniach i okazywaniu emocji, prędzej czy później zrezygnują z siebie na rzecz poszukiwania innego partnera. Pannie w związku potrzebny jest partner, który rozbudzi jej zmysły a także nauczy otwartości w stosunku do drugiej połówki. Dobrze aby była to osoba oderwana od rzeczywistości – wówczas Panna zacznie błyszczeć i eksponować swoją zaradność. Ponieważ z natury jest spokojna dobrze czuje się w relacji z żywiołowym partnerem.

Panna – Waga

Pomiędzy znakami występuje wiele sprzeczności, które w tym przypadku niekoniecznie będą się przyciągały. Panna obdarzona spokojną naturą pragnie miłosnych uniesień i porywów serca. Często w stosunku do partnera pozostaje nieśmiała, szczególnie w kwestiach intymnych. Waga natomiast to znak niezwykle żywiołowy i energiczny. Uwielbia błyszczeć i przebywać w centrum uwagi, czego skromna Panna nigdy nie podzieli. Waga, zamiast mówić o miłości woli wyrazić ją w czynach, przy czym nie można liczyć z jej strony na zbyt wiele czułości. Osobowości znaków wzajemnie przytłaczają się i nie rokują dobrze na przyszłość. Jeśli pomimo różnic pomiędzy Panną a Wagą coś zaiskrzyło, potrzeba ogromnej pracy aby związek miał szansę przetrwać.

Panna – Skorpion

Panna i Skorpion niezwykle szybko znajdą wspólny język. Podobne poczucie humoru jak i spójne poglądy sprawiają, że bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. Ta swoboda we wzajemnym obcowaniu tworzy z nich idealny materiał na przyjaciół lub współpracowników – rzadko jednak partnerów na życie. W przypadku zawiązania intymnej relacji pomiędzy znakami widoczne stają się różnice. Skorpion, człowiek żywiołowy o ognistym temperamencie, nie potrafi odnaleźć się u boku stonowanej i chłodnej Panny. Co więcej, Panna bardzo często odbiera namiętność Skorpiona jako wyuzdanie. Nie zabraknie tu także i zazdrości. Niepewność uczuć, powściągliwość Panny i ciągłe kontakty Skorpiona z innymi ludzi mogą niestety zadecydować o zakończeniu relacji.

Panna – Strzelec

Połączenie Panny i Strzelca bardzo często skutkuje konfliktami. Strzelec, człowiek który ponad wszystko ceni sobie swoją wolność nie zrozumie rezerwy z jaką spokojna Panna podchodzi do innych ludzi. Podczas gdy on będzie bawić się na kolejnej imprezie Panna pozostanie w domu oczekując z zegarkiem w reku jego powrotu. Nie raz będzie to powód kłótni. Panna może zarzucać Strzelcowi lekkomyślność i brak poważnego podejścia do życia. Strzelec nie będzie rozumiał czemu Panna pragnie podporządkować sobie jego postępowanie. Inne oczekiwania jak i priorytety zadecydują o tym, że relacja prędzej czy później będzie musiała się zakończyć.

Panna – Koziorożec

Duża szansa na harmonię w związku. Zarówno Koziorożec jak i Panna dążą w życiu do stabilizacji. Koziorożec sprawi, że Panna poczuje się bezpiecznie i pewnie. Oboje nie mają potrzeby, aby wyrażać miłość w słowach – ważniejsze są dla nich gesty. Wierni i oddani sobie potrafią stworzyć bardzo silną relację, opartą na przyjaźni. Jedyną przeszkodą może być tutaj dominacja Koziorożca, czego niejedna wrażliwa i spokojna Panna nie będzie w stanie odeprzeć. Jeśli w porę wypracują razy, w których mogą się poruszać i wytyczą swoje role w związku będą bardzo szczęśliwi.

Panna – Wodnik

Zderzenie dwóch stojących do siebie w opozycji osobowości. Jeśli pomiędzy Wodnikiem a Panną wystąpi zainteresowanie będzie ono chwilowe. Posuwający się do przodu staż związku co i rusz odsłaniać będzie pogłębiające się różnice. Spokojna, stateczna i uporządkowana Panna nie zrozumie nigdy natury Wodnika, który pragnie w życiu przygód, ciągłego ruchu i zmian. Wodnik natomiast prędzej czy później dojdzie do wniosku, że Panna stoi na drodze jego marzeń i nie pozwala mu się spełniać. Odmienne życiowe priorytety, pasje jak i cele sprawia, że

Panna – Ryba

Związek pomiędzy Rybą a Panna jest możliwy o ile obie strony postarają się zniwelować swoje wady i przymknąć oko na te występujące u partnera. Panna, która w podejmowaniu decyzji kieruje się kalkulacją nie jest w stanie rozumieć tego, ze Ryba zawsze wbrew wszelkiej logice podąża za głosem serca.  Ponad to może przeszkadzać jej przesadnie romantyczna natura Ryb i łaknienie miłosnych wyznań. Panna, która często zbyt surowo ocenia swoje życiowe porażki ma jednak szansę odbudować przy Rybie poczucie swojej wartości. Spokojna, podatna na dominację Ryba będzie wiernym i oddanym kompanem, który zazna przy boku Panny bezpieczeństwa.