Ryba

rybaRyba – Baran

W marcu przyjdzie czas na podjęcie ważnych decyzji. Dotychczas Wasze relacje nie były do końca ustalone, a przychodzi czas deklaracji. Szczególnie DRUGA POŁÓWKA waha się, co zrobić i trzeba ją zmotywować. Jak? Pokaż najlepsze strony Waszego związku. Może warto wrócić w Wasze magiczne miejsca? Tam łatwiej o odważne wyznania.

Ryba – Byk

Marzec to czas spokoju. Żadna ze stron nie powinna podejmować żadnych ruchów, bo dopiero latem przyjdą lepsze dni na rozpoczynanie uczucia między Rybą a Bykiem. Szczególnie BYK będzie unikał kontaktu, aby przemyśleć sobie swoje życie i skupić na sobie. Jeżeli pozwolisz mu na to, będzie z wdzięcznością wracał w Twoje ramiona.

Ryba – Bliźnięta

To nie dla Was! Kłótnie, problemy i ciągły płacz. Nie zasługuje na Ciebie, a wydawało sie, że to taka cudowna miłość. Jeżeli zbliżyliście się pod koniec roku, to niestety marzec Was zniszczy. Łzy oczyszczą Twój umysł i serce, dlatego Ryba będzie gotowa wejść wiosną w zupełnie nowe uczucie. Żadnego seksu „na pożegnanie” – przyniesie tylko ból.

Ryby – Rak

Miłość! Płomienna i żywiołowa. Będzie jak w bajce, ale po połowie miesiąca wszystko się załamie. Poczujesz, że miłość wygasa, a zaczynało się tak dobrze. Będzie tak przez negatywny wpływ rodziny. Musisz go wyeliminować, jasno komunikując, że decyzja należy do Ciebie, a komentarze nie są mile widziane.

Ryba – Lew

Strumień uczuć  wyschnie. Od dawna byliście na rozstaju dróg, a teraz nadchodzi czas, kiedy wszystko się skończy. Kłótnia, koniec i powrotu nie będzie, ale to dobrze. Będzie to sygnał do zmian. Nie żałuj tego straconego uczucia, tylko zamknij drzwi za sobą. Odcięcie jest szansą na zmiany jeszcze w tym  miesiącu.

Ryba – Panna

To czas, aby w końcu pójść na całość i cieszyć się sobą. Konieczny jest wyjazd, bo obecne miejsce tylko Was ogranicza. Gwiazdy wskazują, że to miejsce będzie dla Was wyjątkowe i już zawsze będzie miłosnym gniazdkiem. Jeżeli Ryba myśli o stałym związku to marzec z Panną jest właśnie jego początkiem. Magia, ciepło i ogień w łóżku.

Ryba – Waga

Brak zaufania Was dobije. Nie ufacie sobie, a przez to cierpicie. Rozejdziecie się, zejdziecie, ale to już nie będzie to samo. Potrzebne jest uzdrowienie związku uzdrowienie, szczególnie z goryczy,  która tkwi w RYBIE! Musisz dać część siebie, pomimo obawy przed zranieniem. Inaczej nie macie szans na głębszą relację. Za to seks bardziej niż zadowalający.

Ryba – Skorpion

Wasza dwójka stworzy w marcu interesujący duet. Oboje jesteście jakby odbiciami w lustrze. Para uparciuchów przyciąga się wzajemnie niczym dwa przeciwne ładunki elektryczne. Niestety RYBA w trudnych sytuacjach nie znajdzie oparcia, którego tak bardzo potrzebuje. To może być dla Ciebie problem nie do przejścia.

Ryba – Strzelec

Związek będzie bardzo dynamiczny, ale niestety może być krótkotrwały. Aby przetrwał dłużej oboje będziecie musieli włożyć sporo wysiłku i popracować nad sobą. Namiętna, intuicyjna i bardzo uczuciowa strona straci na tej relacji. Jeżeli boisz się zawodu, raczej unikaj bliskich relacji ze Strzelcem w tym miesiącu.

Ryba – Koziorożec

Oboje  jesteście dumni, namiętni, uparci i bardzo uczuciowi. Może między Wami błyskawicznie zaiskrzyć i związek będzie bardzo dynamiczny. Nie grozi nuda czy stagnacja. Problemem mogą być właśnie podobieństwa między Wami, które mogą prowadzić do konfliktów ego i walki o psychiczną dominację.

Ryba – Wodnik

Marzec dla tego duetu zapowiada się znakomicie. Porozumienie mentalne i seksualne gwarantowane. Jedyny problem to zazdrośnicy, którzy będą chcieli namieszać między Wami. Wyłącznie od Was zależy, czy uda im się Was poróżnić. Najlepiej nie oglądać się na innych tylko cieszyć swoim szczęściem.

Ryba – Ryba

Marzec to nie jest miesiąc dla takiego duetu. Każde z Was za bardzo w tej chwili jest skupione na własnych potrzebach, a to nie wróży dobrze żadnemu związkowi. Trzymajcie się od siebie z daleka, żeby nie kusić niepotrzebnie losu. Jeżeli już jednak się zejdziecie, starajcie się być bardziej wrażliwi na potrzeby partnera.