Skorpion

skorpionSkorpion – Baran

Związek tych dwojga to zderzenie silnych osobowości. Może wyniknąć z tego nietuzinkowa miłość albo wielka katastrofa. Należy przygotować się na wzloty i upadki – na pewno nie będzie nudno. Skorpion, choć potrafi pokochać Barana szczerą miłością może mieć trudność, by uszanować jego przyzwyczajenia. Bywa także ogromnie zazdrosny. Baran musi wykazać się asertywnością. W tym związku nie zabranie walki o dominację i przywództwo. Warto już na samym początku określić to, jak widzicie wspólne życie. Na pewno nie zabraknie natomiast harmonii w sypialni.

Skorpion – Byk

Ciekawa ale i skomplikowana relacja. Skorpion, gdy kocha bywa zaborczy, ale za to niezwykle namiętny. Za wszelką cenę pranie zatrzymać fascynację partnerem, która towarzyszy mu na początku relacji. Nie zdecyduje się także na dłuższy związek z osobą, o odmiennym temperamencie seksualnym. Spokojny i opanowany Byk może mieć trudność aby dotrzymać Skorpionowi kroku. Na pewno jednak zaimponuje mu swoją zaradnością jak i konsekwencją w dążeniu do celu. Może zdarzyć się tak, że Byk stanie się dla Skorpiona motywacją do pozytywnych zmian. Jeśli będą sobie mówić o swoich potrzebach uda się im wypracować płaszczyznę porozumienia.

Skorpion – Bliźnięta

Bliźnięta do szczęścia w związku potrzebują nieco wolności i własnej przestrzeni. Romantyczne, uciekające często w swój mały świat marzeń mogą mieć trudność, aby wypracować porozumienie z partnerem spod znaku Skorpiona. Kiedy Skorpion kocha staje się zazdrosny i często odcina partnera od jego środowiska – znajomych i rodziny. Pragnie, aby druga połówka poświęcała swój czas tylko jemu. Bliźniak nie rozumie tej chęci dominacji, a co gorsza niestety często się jej poddaje. Choć podziwia upór i konsekwencję Skorpiona w związku dostrzega w nim raczej despotę, przed którym należy uciekać, niż materiał na wieloletniego partnera.

Skorpion – Rak

Pomimo sprzeczności relacja ma szanse na przetrwanie. Skorpion to niespokojny duch. Potrzebuje w swoim życiu silnych wrażeń i coraz to nowych doznań. Kocha niezwykle żarliwie i intensywnie. Jest zazdrosny ale nie zaborczy. Rak, opanowany i stateczny może mieć trudność aby dostrzec w Skorpionie partnera rokującego na przyszłość. Często zdarza się jednak i tak, że Skorpion docenia stateczne podejście Raka do życia. Wówczas Rak staje się dla niego ostoją spokoju, tworzy mu dom, w którym zawsze może czuć się bezpiecznie i powrócić po swoich szaleństwach. Rak natomiast potrafi przymknąć oko na wybryki partnera o ile ten sprawi, że poczuje się dowartościowany i ważny w związku.

Skorpion – Lew

Niezwykle trudne połączenie. Rzadko zdarza się, aby Lew i Skorpion wypracowali sobie płaszczyznę porozumienia, która pozwoli im zawiązać stałą relację. Skorpion, człowiek niezwykle uparty, uwielbia mieć rację i narzucać partnerowi swoje zdanie. Wojowniczy Lew lubi uważać się za głowę rodziny, pragnie aby partner mu się podporządkował. W przypadku Skorpiona nie będzie to niestety możliwe. Wszelkie próby przejęcia władzy w związku przez Lwa kończyć będą się wielkimi awanturami. Jedynym miejscem, gdzie porozumienie zaistnieje w sposób naturalny będzie sypialnia. Słowem, Lew i Skorpion to idealni kochankowie lecz nie partnerzy na stałe.

Skorpion – Panna

Panna i Skorpion niezwykle szybko znajdą wspólny język. Podobne poczucie humoru jak i spójne poglądy sprawiają, że bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. Ta swoboda we wzajemnym obcowaniu tworzy z nich idealny materiał na przyjaciół lub współpracowników – rzadko jednak partnerów na życie. W przypadku zawiązania intymnej relacji pomiędzy znakami widoczne stają się różnice. Skorpion, człowiek żywiołowy o ognistym temperamencie, nie potrafi odnaleźć się u boku stonowanej i chłodnej Panny. Co więcej, Panna bardzo często odbiera namiętność Skorpiona jako wyuzdanie. Nie zabraknie tu także i zazdrości. Niepewność uczuć, powściągliwość Panny i ciągłe kontakty Skorpiona z innymi ludzi mogą niestety zadecydować o zakończeniu relacji.

Skorpion – Waga

Skorpion, znak niezwykle żywiołowy i namiętny, potrafi podniecająco oddziaływać na zmysły Wagi. Trudno jej oprzeć się jego czarowi jak i osobistemu urokowi. Niewiele trzeba aby wdali się w romans. Waga wzbudza natomiast w Skorpionie niekłamane zainteresowanie, za sprawą swojej energiczności jak i optymizmowi. Zawiązując ze sobą bliską relację uzupełniają się i łagodzą wady. Opanowana Waga działa na impulsywnego Skorpiona niczym balsam, kojąc wszelkie rozdrażnienia. Waga natomiast, rządna cały czas przygód może mieć pewność, że przy Skorpionie nie sposób się nudzić. Nietuzinkowość tego połączenia sprawi finalnie, że obok pary Wagi i Skorpiona zawsze będzie tłum ludzi.

Skorpion – Skorpion

W tej relacji nie zabraknie kłótni. Skorpion to humorzasty znak, który potrafi wpaść w furię z powodu drobnostki. Bywają uparte i apodyktyczne, ale za to niezwykle namiętne. Ciężko będzie tutaj osiągnąć kompromis – na szczęście Skorpion nie potrafi się długo gniewać. Ponieważ w związku dwóch Skorpionów występuje wiele wzajemnej pożądania gro konfliktów uda się zażegnać w sypialni. Jeśli związek ma przetrwać wiele lat konieczne będzie wyznaczenie w nim ról jak i przydzielenie zadań. Zamiast ciskać się o nieistotne rzeczy należy nauczyć się rozmawiać o tym, co naprawdę trapi ukochana osobę.

Skorpion – Strzelec

Skomplikowana relacja. Strzelec, znak niezwykle żywiołowy może wzbudzać w Skorpionie agresję. Ponad to Strzelec uwielbia mieć własne zdanie, co powoduje irytację u Skorpiona, który rzadko znosi sprzeciw. Kroplą, która może przelać czarę goryczy i zadecydować o rozstaniu będzie zazdrość Skorpiona. Zamiast rozwijać się i realizować swoje plany Skorpion czeka, aż życiowe okazje przyjdą do niego same. Wobec tej postawy energiczna postawa Strzelca jak i upór w dążeniu do realizacji marzeń budzi w Skorpionie niezdrową rywalizację z partnerem. Lepiej pozostać na stopie koleżeńskiej.

Skorpion – Koziorożec

Choć pomiędzy znakami na pierwszy rzut oka zaobserwować można wiele różnić ten związek ma przyszłość. Skorpion, człowiek o wielu pasjach, pomimo ciągłego ruchu potrzebuje miejsca do którego będzie mógł powracać by naładować baterię – ciepłego domu. Koziorożec natomiast jest w stanie mu to zapewnić. Obydwoje czują się dobrze spędzając razem czas sam na sam i nigdy się nie nudzą. Mają szansę stworzyć nie tylko zgraną parę ale i duet zawodowy. Kiedy wyznaczą sobie wspólny cel do zdobycia niemal nikt i nic nie będzie w stanie im przeszkodzić.

Skorpion – Wodnik

Jeśli Wodnik i Skorpion chcą stworzyć stały związek trzeba będzie ogromnego nakładu ich pracy aby mogło to się udać. Skorpion, człowiek niezwykle ambitny i zadaniowy miewa problem z tym, by znieść lekkomyślność Wodnika. Potrzebuje w życiu mocnych wrażeń i emocji. Wodnik, choć może się starać, czasem zwyczajnie nie potrafi sprostać temu zadaniu. Z drugiej strony bywają relacje, w których czuje się przytłoczony władczością Skorpiona. Jeśli pomiędzy tą dwójką wystąpi uczucie każde będzie musiało jasno określić swoje potrzeby i spróbować nieco dostosować się do partnera.

Skorpion – Ryba

Ryba ze Skorpionem w związku potrafi się idealnie uzupełniać. Skorpion, który uwielbia dominować w relacji sprawdzi się przy boku Ryby, która chętnie odda pozycje lidera w związku. Na pewno nie zabraknie tu wzajemnej namiętności i miłosnych wyznań. Skorpion doda Rybie odwagi aby ta spróbowała tego, co wcześniej budziło w niej lęk. Razem przezwyciężą wiele ograniczeń, także tych wewnętrznych.  Jeśli obydwoje zadbają o to, aby w ich sypialni nie zapanowała nuda mają szansę przeżyć wspólnie szczęśliwie wiele wspaniałych lat.