Waga

wagaWaga – Baran

Bardzo dobre połączenie. Baran i Waga tworząc razem związek mają szansę przeżyć wspólnie wiele lat w szczęściu nie nudząc się sobą i nie narzekając na rutynę. Waga, która posiada umiarkowany temperament ze skłonnościami do małych szaleństw będzie wybaczać Baranowi drobne przewinienia. Baran natomiast będzie potrafił zrozumieć potrzeby Wagi i uczyni wszystko, aby je zaspokoić. Obie ze stron w tym układzie rozumieją, że ukochana osoba poza wspólnymi sprawami potrzebuje także odrobinę własnej, prywatnej przestrzeni.

Waga – Byk

Ten związek wymagać będzie wielu kompromisów. Statecznemu i konkretnemu w działaniach Bykowi trudno będzie zrozumieć i zaakceptować Wagę, która wykazuje się zbyt lekkim podejściem do życia. Romantyczna i zmienna w decyzjach nie raz i nie dwa wyprowadzi Byka z równowagi. Waga może jednak zapewnić Bykowi nieco oderwania od rzeczywistości i sprawić, żeby zaczął cieszyć się małymi rzeczami. Uległa, ale stanowcza kiedy czegoś zapragnie zawalczy o swoje i przytrze nosa dominującemu Bykowi. Fantazji jak i wzajemnej fascynacji nie zabraknie także w ich sypialni.

Waga – Bliźnięta

Wybitnie korzystne połączenie znaków. Marzycielska, skłonna do romantycznych uniesień Waga idealnie odnajdzie się u boku nieco oderwanego od rzeczywistości Bliźniaka. Wspólne poglądy jak i sposób podejścia do życia sprawią, że w mig odgadną swoje potrzeby i w równym stopniu wzajemnie je zaspokoją. Pomiędzy Bliźniakiem a Wagą nie wystąpi także walka o dominację, tak typowa dla innych zodiaków. Jedyną trudnością będą sprawy przyziemne – ponieważ ani Bliźniak ani Waga nie chce przyjąć na siebie roli głowy rodziny w ich domu często można spotkać niezapłacone rachunki a na koncie bankowym debet.

Waga – Rak

Choć na pierwszy rzut oka Rak i Waga to osoby o zgodnych temperamentach, wraz z biegiem czasu i zacieśniania znajomości na jaw wychodzić będzie coraz więcej sprzeczności. Waga pragnie w swoim życiu zmian. Nie znosi bierności. Zawsze chętnie pojawi się tam, gdzie coś się dzieje. W związku poszukuje romantyzmu i silnych emocji. Rak domator może mieć trudność aby dotrzymać jej kroku. Potrzebuje partnera, który go doceni i dowartościuje. Waga natomiast zamiast dostrzegać w nim to, co dobre, skupi się na jego wadach. Kłótnie o to, gdzie i w jakiej formie spędzać wolny czas prędzej czy później sprawią, że relacja zawiśnie na włosku.

Waga – Lew

Obok pary Wagi i Lwa nie sposób przejść obojętnie. Oboje uwielbiają błyszczeć, wyróżniać się i być w centrum zainteresowania. Waga lubi rządzić, ale z drugiej strony kiedy czuje, że nie ma racji odpuszcza i schodzi na drugi plan. Lew w zderzeniu z silną osobowością Wagi łagodnieje i jest skłonny do zawierania kompromisów. Razem mają szansę stworzyć idealnie uzupełniający się zespół. Kiedy Wadze zabraknie wiary we własne możliwości Lew zmotywują ją do dalszych starań. Analogicznie w gorszym okresie czasu dla Lwa Waga będzie dla niego wsparciem i powiernikiem zmartwień.

Waga – Panna

Pomiędzy znakami występuje wiele sprzeczności, które w tym przypadku niekoniecznie będą się przyciągały. Panna obdarzona spokojną naturą pragnie miłosnych uniesień i porywów serca. Często w stosunku do partnera pozostaje nieśmiała, szczególnie w kwestiach intymnych. Waga natomiast to znak niezwykle żywiołowy i energiczny. Uwielbia błyszczeć i przebywać w centrum uwagi, czego skromna Panna nigdy nie podzieli. Waga, zamiast mówić o miłości woli wyrazić ją w czynach, przy czym nie można liczyć z jej strony na zbyt wiele czułości. Osobowości znaków wzajemnie przytłaczają się i nie rokują dobrze na przyszłość. Jeśli pomimo różnic pomiędzy Panną a Wagą coś zaiskrzyło, potrzeba ogromnej pracy aby związek miał szansę przetrwać.

Waga – Waga

W tym związku łatwo o porozumienie. Wagi są żywiołowe, niezwykle towarzyskie i otwarte w stosunku do innych ludzi. Doskonale znają swoje upodobania i potrzeby a ich dom jest zawsze otwarty. Ponieważ lubią błyszczeć w towarzystwie sprawiedliwie dzielą się taka możliwością, bądź też wykorzystują ją wspólnie. W tym związku jest zgoda i harmonia, jeśli pojawi się rywalizacja to tylko ta zdrowa, dla zmotywowania partnera do pracy nad sobą. Jeśli związek ma przetrwać długie lata w szczęściu konieczne będzie podjęcie walki z rutyną. Ponieważ Wagi po pewnym czasie znają się jak łyse konie łatwo o przyzwyczajenie i zdradę. Aby tego uniknąć Wagi muszą się stale zaskakiwać.

Waga – Skorpion

 Skorpion, znak niezwykle żywiołowy i namiętny, potrafi podniecająco oddziaływać na zmysły Wagi. Trudno jej oprzeć się jego czarowi jak i osobistemu urokowi. Niewiele trzeba aby wdali się w romans. Waga wzbudza natomiast w Skorpionie niekłamane zainteresowanie, za sprawą swojej energiczności jak i optymizmowi. Zawiązując ze sobą bliską relację uzupełniają się i łagodzą wady. Opanowana Waga działa na impulsywnego Skorpiona niczym balsam, kojąc wszelkie rozdrażnienia. Waga natomiast, rządna cały czas przygód może mieć pewność, że przy Skorpionie nie sposób się nudzić. Nietuzinkowość tego połączenia sprawi finalnie, że obok pary Wagi i Skorpiona zawsze będzie tłum ludzi.

Waga – Strzelec

Pod znakiem Wagi kryje się osoba uporządkowana, która poważnie podchodzi do powierzonych jej zadań. Strzelec zaś może się poszczyć  systematycznością i zamiłowaniem do porządku. Razem tworzą wybitnie zgrany duet. Każda ze stron może zaufać i liczyć na drugą. Nigdy nie odmówią sobie pomocy ani wsparcia. Ponieważ rozumieją swoje potrzeby pozwalają sobie na realizację planów nie tylko w parze lecz także i w pojedynkę. W tym połączeniu nie ma także kłopotów z zazdrością – oczywiście wykazuje ją zarówno Waga jak i Strzelec, jednakże u każdego z nich przybiera ona zdrową formę wynikająca z miłości.

Waga – Koziorożec

Jeśli to połączenie ma się udać potrzeba ciężkiej pracy. Pomiędzy Koziorożcem a Wagą występuje wiele różnic. Waga, nieco lekkomyślna, nie stroni od przygód i podejmowania ryzyka. Pragnie się rozwijać i doświadczać nowych rzeczy. Koziorożec może odebrać zachowanie Wagi jako niepoważne podejście do życia. Sam poszukując w związku stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa odczuje trudność, by nadążyć za pędzącą wciąż do przodu Wagą. W stałej relacji pomiędzy znakami konieczne są wyrzeczenia i kompromis.

Waga – Wodnik

Połączenie niemal idealne. Zarówno Wodnik jaki i Waga nie przejmują się w życiu drobiazgami. Są pomysłowi i kreatywni, uwielbiają ruch i zmiany. Razem tworzą szalony duet, w którym na pewno nie będzie można mówić o nudzie. Jeśli relacja ma długo przetrwać warto czasem spuścić z tonu i wsłuchać się w potrzeby drugiej osoby. Oba znaki są uparte i lubią mieć rację. Warto więc czasem pomyśleć o kompromisie. Wokół pary Wagi i Wodnika zawsze jest tłum ludzi. Przyciągają swoją pozytywną energią.

Waga – Ryba

Nikłe szanse na związek. Tylko najbardziej wytrwałym uda się zawiązać na dłużej bliską relacje, pomimo wielu różnic w uosobieniu. Energiczna, wesoła i pozytywnie nastawiona do życia Waga nie zrozumie nigdy melancholii Ryb. Nie odpowiada jej także poziom jej wrażliwości – wszak Ryba potrafi się obrazić nawet za słowa wypowiedziane w żartobliwym tonie. Ryba bierze wszystko zbyt na serio, chcąc aby relacja z kilkutygodniowym stażem funkcjonowała jak wieloletni związek. Waga natomiast potrzebuje swobody, nawet jeśli już wyzna swoje uczucia. Odmienne potrzeby, poglądy jak i wyobrażenia o związku dają małe szanse na wspólne życie.