Horoskop roczny Baran

baranBaran (21.03-19.04)

Tym razem Baran musi radzić sobie sam. Brak opieki ze strony gwiazd sprawi, że Barany będą zmuszone do negocjacji, ustępstw i polubownego rozwiązywania problemów. Niestety nie wszystkich na swoją korzyść. Świat nagle ujrzy Barany bez różowych okularów i będzie to nieprzyjemne doświadczenie dla tego zwykle bardzo zadowolonego z siebie znaku Zodiaku. Baran musi mieć się na bacznośc, gdyż niekorzystny wpływ Marsa i Urana wiosną ujawni, że Baran sam się przyczynił do kłopotów, w które wpada. Na dodatek, przez skupianie się na sobie i swoich problemach, Baran nie tylko może stracić przyjaciół, ale i zyskać nowych wrogów. Wenus wzmocni w Baranach egocentryzm, pychę i potrzebę dominacji. Przynajmniej pozycja w pracy i status materialny zostanie na podobnym jak dotąd poziomie, co zapewni w 2018 roku Merkury.

Miłość i związki

W roku Wenus, za sprawą relacji Saturna i Merkurego, który jest symbolem niedyskrecji, wyjdą na jaw wszystkie grzeszki, tajne związki i romanse na boku. Niewiernym Baranom dom rodzinny zachwieje się w posadach. Partnerzy nie będą tak wyrozumiali jak w ostatnich latach, jakby czar Baranów nagle prysł. Tym bardziej, że Baran nie lubi i nie umie przepraszać, nawet, gdy jego winy są oczywiste. Barany muszą być wierne i bardzo pilnować się w swoich relacjach towarzyskich, bo łatwo im przychodzi zabrnięcie za daleko. Trzeba się więc liczyć z rozstaniami, wyprowadzkami oraz alimentami. Natomiast wierne i kochające Barany Wenus nagrodzi oczekiwanym powiększeniem rodziny.

Finanse i praca

Rutyna, spokój, statyka, brak fajerwerków, ale i upadków. Wpływ Saturna zapewnia Baranom w 2018 roku stabilną pracę. Na ciekawsze wyzwania oraz nagrody lepiej nie liczyć. Niebezpieczne dla Baranów będzie zwłaszcza wchodzenie w spiski i zmowy, bo zakulisowe działania zostaną szybko ujawnione. Lepiej trzymać się swoich zadań, nie wchodzić w nieprofesjonalne relacje. Tym bardziej, że Baran nie będzie grzeszył ani kreatywnością, ani skutecznością działań.