Horoskop roczny Baran

baranBaran (21.03-19.04)

Horoskop na rok 2022  – Baran

Baran – rok 2022 zapowiada się dla Baranów znakomicie. Pasmo sukcesów będzie przeplatało się przez kolejne dziedziny życia, więc Barany będą się miały znakomicie. Szczególnie, że ostatni rok dał się im mocno we znaki. Wykorzystuj dobrą passę i rozpatruj pojawiające się na każdym kroku możliwości w sposób rozsądny – oto najlepsza wskazówka na cały 2019 rok dla Baranów.

Miłość: Samotne Barany muszą się tylko rozglądać. Wystarczy mieć oczy otwarte, bo osoba, która Baranowi zawróci w głowie już niemal od początku roku będzie tuż obok. Od spojrzenia do spojrzenia, od słowa do słowa, małymi kroczkami miłość będzie rozkwitać. Nie staraj się przyspieszać biegu wydarzeń, bo w ten sposób uda się zbudować wartościową i długotrwałą relację. Barany w stałych związkach będą szczęśliwe. Apogeum uczuć przyjdzie wczesną jesienią i podejmiecie ważne wspólne decyzje na przyszłość.

Finanse: Wszystko zacznie się niespodziewanie od nagłego przypływu gotówki z miejsca, którego Baran nawet nie bierze pod uwagę. Potem zwrot pożyczki, dodatkowe zlecenia. A co najważniejsze – żadnych poważnych krachów finansowych. Jeden warunek – Barany nie mogą pozwalać sobą manipulować ani dać się nabrać na nagły intratny interes. Przede wszystkim rozsądek musi rządzić decyzjami Baranów także w tej dziedzinie.

Kariera: Już w marcu Barany zabłysną w pracy. Skoro jest już możliwość wybić się i ruszyć do przodu, zdecydowanie należy to wykorzystać. Rozsądnie dziel się swoimi pomysłami i wiedzą, tak, aby nie było wątpliwości, kto jest ich autorem. W drugiej połowie roku będzie szansa na zwrot w karierze. Barany będą stały przed wyborem, czy lepsze nie będzie przypadkiem wrogiem dobrego. Pod koniec roku i tak otrzymasz awans lub podwyżkę.

Rodzina: Zaraz po Wielkanocy poczujesz chęć zacieśnienia więzów rodzinnych. To bardzo dobrze, bo w listopadzie przyda Ci się wsparcie najbliższych. W tym czasie będzie kilka okazji  do spotkań w większym rodzinnym gronie. Może chociaż jedno zorganizujesz Ty, aby pokazać, jak bardzo Ci zależy i jak cenisz sobie dobre relacje z nimi. W czerwcu \wróć uwagę na problem osobisty kobiety z najbliższej rodziny. Wrażliwy Baran nie odmówi pomocy, szczególnie, gdy nie wymaga to wielkiego wysiłku. Za to Baran będzie mógł liczyć na Lwa i Skorpiona.

Zdrowie: Największe problemy to przeziębienia i niegroźne wirusy. Barany skłonne do używek zechcą w nowym roku z nich zrezygnować. Dobrym momentem będzie czas już po przesileniu wiosennym, gdy Barany będą w szczycie sił witalnych. Wesprze Was w tym Rak, który już ma to doświadczenie za sobą. Jeśli cokolwiek wzbudzi obawy Barana w okolicach sierpnia lub października, powinien od razu odwiedzić specjalistę i zrobić badania. Jak to się mówi: „strzeżonego Pan Bóg strzeże”.

Najlepszy miesiąc: maj

Ważna data: 15 lipca

Kolor: zielony

Liczba: 28