Horoskop roczny Bliźnięta

bliznietaBliźnięta (21.05-21.06)

Horoskop  na rok 2022 – Bliźnięta

Bliźnięta – rok 2022 przeniesie rozmaite doznania. Od szczęścia w sprawach uczuciowych, po duże wahania w karierze i finansach. Najważniejsi będą ludzie w otoczeniu Bliźniąt. Z ich pomocą i życzliwym wsparciem Bliźniak przetrwa wszelkie problemy. Bliźnięta powinny pamiętać, jakie są ich życiowe priorytety i cele na nadchodzący rok, to im pozwoli przezwyciężyć chwile zwątpienia.

Miłość: Już pierwszy miesiąc nowego roku będzie pełen intensywnych spotkań i nowych znajomości. Bliźnięta bez trudu przyciągną do siebie mnóstwo interesujących osób. Równie intensywny towarzysko będzie luty, ale dopiero w kwietniu, pojawi się szansa nawiązania z kimś bliższych relacji. Na początku sierpnia, czeka Cię podjęcie niezwykle istotnej decyzji dotyczącej Twojego związku. Będzie to miało wielki wpływ na Twoją przyszłość. Pod koniec roku Bliźnięta n będą szukać przysłowiowej dziury w całym. Pamiętaj, że w przypływie chwilowej złości możesz narobić rzeczy, których potem będziesz żałował. Najlepszym przyjacielem okaże się osoba spod znaku Byka.

Rodzina: W marcu Twoje otoczenie zauważy i doceni, jak silną masz osobowość. Staniesz się podporą dla bliskich Ci osób. To zaowocuje zacieśnieniem relacji na dłużej. Może nawet pomyślicie o wspólnych wakacjach, tylko pamiętaj, że kontakty raz na jakiś czas to zupełnie co innego niż dwa tygodnie pod jednym dachem. Bliźniak nie powinien odmawiać pomocy w październiku. To niewiele będzie kosztować, za to w razie, gdy Bliźniak będzie potrzebował pożyczki, otrzyma ją bez problemu. Uważaj na dwulicowego Lwa.

Finanse: Niestety pierwsze miesiące 2019 roku nie będą się przedstawiały zbyt kolorowo. Wydatki będą przewyższały dochody. Dopiero w czerwcu możesz się spodziewać poprawy sytuacji finansowej. W październiku wreszcie Bliźniętom zaczną sprzyjac gwiazdy i będą mogły liczyć na kolejny zastrzyk gotówki. Dzięki temu Bliźniak nie będzie się musiał martwić swoją sytuacją ekonomiczną.

Kariera: Postaraj się zachować spokój w pracy, ponieważ wszyscy będą starali się wyprowadzić Cię z równowagi. W drugiej połowie maja poczujesz chęć do działania, zaczniesz obracać się w szerszych kręgach i zawiążesz ciekawe zawodowo znajomości, które zaowocują w przyszłości. Wrzesień będzie trudnym miesiącem pod względem kariery. Wiele wydarzeń, z którymi będziesz musiał się zmierzyć, sprawi, że zwątpisz w swoje umiejętności. Jeżeli przetrwasz kryzys, z pewnością wyjdziesz na prostą. Pomocną dłoń poda doświadczony Koziorożec.

Zdrowie: Zmartwienia generują stres, który bardzo negatywnie odbija się na zdrowiu Bliźniąt. Suplementy nie wystarczą, poradź się specjalisty i koniecznie zmień styl odżywiania, aby wesprzeć swój organizm, Pamiętaj, że ćwiczenia fizyczne wyzwalają endorfiny, a te są odpowiedzialne za poprawę nastroju. Postaraj się też przebywać na świeżym powietrzu. We wrześniu zrób rutynowe badania.

Najlepszy miesiąc: marzec

Ważna data: 5 listopada

Kolor: granatowy

Liczba: 53