Horoskop roczny Byk

bykByk (20.04-20.05)

Horoskop na rok 2024 – Byk

Byk – w 2024 roku Byki stanął się silne i wytrwałe. Nie dadzą nikomu sobą rządzić, będą szły śmiało po swoje. Odkryją w sobie zdolności przywódcze, ale w związkach poszukają przede wszystkim partnerstwa. Byki będą realistami i pokierują się zimną kalkulacją zysków i strat. Pracy i karierze nie poświęcisz więcej czasu, niż będzie to absolutnie konieczne. W życiu prywatnym, zarówno w miłości jak i przyjaźni, oczekuj szczęśliwych wydarzeń i sympatycznych niespodzianek.

Miłość: Byki stanowić będą atrakcyjny kąsek dla płci przeciwnej – pewne siebie, odważne, zrównoważone jak nigdy dotąd. Byk jednak musi pokazać drugą stronę swojej natury w bliższym kontakcie z potencjalnym partnerem, by nie było nieporozumień. W kwietniu pojawią się nowe znajomości, ale to będą raczej przelotne romanse. Podobnie latem, gdy Byki szukać będą relaksu i zabawy. Za to po wakacjach trafi Byki na dobre strzała amora. Stałe związki w rozkwicie. Partnerstwo, troska i opieka zostaną przez Byka bardzo docenione, z czego partner będzie się bardzo cieszył. Najlepszy czas dla stałych związków to marzec, maj i wrzesień.

Finanse: Bez szału, ale i bez większych komplikacji. Dzięki podjętym w pierwszym kwartale roku decyzjom nawet niespodziewane większe wydatki w ostatnim kwartale roku nie nadwerężą całkiem przyzwoitego budżetu Byka. Jeżeli Byk otrzyma propozycję zainwestowania pieniędzy, powinien ją przyjąć, jednak nie wcześniej niż w maju. Nie pożyczaj pieniędzy Wodnikowi i Wadze, bo prędko ich nie odzyskasz. Wydawaj rozsądnie, bo szał zakupów może niebezpiecznie się odbić na domowym budżecie w czerwcu i grudniu.

Kariera: Twoja ciężka praca i zdolności przywódcze zostaną docenione. Otrzymasz nowe zadania, sprawdzisz się w zarządzaniu ludźmi. Ponadto doskonale zbilansujesz czas przeznaczony na pracę i Twoje sprawy prywatne nie ucierpią, mimo Twoich sukcesów. Pamiętaj, żeby odpuścić w marcu, bo wtedy Twoje zdrowie będzie tego wymagało. Po tej krótkiej przerwie odkryjesz, że naprawdę lubisz to co robisz. Mimo wszystko koniecznie idź na urlop i wypocznij najpóźniej we wrześniu, bo od października zrobi się w pracy bardzo gorąco.

Rodzina: Rodzina doceni to, że Byk nie oddaje się całkowicie pracy i poświęca bliskim więcej niż dotąd czasu i uwagi. To na rodzinę Byki będą mogły całkowicie liczyć w tym roku i powierzyć jej każdy problem. Ktoś z najbliższych poleci Ci osobę, która zajmie się Twoim zdrowiem, inna osoba znajdzie doskonałą ofertę wakacyjną. W październiku Byk będzie mógł się odwdzięczyć z nawiązką, kiedy w rodzinie pojawią się problemy finansowe i mieszkaniowe. Ruszysz kilka świeżo zawartych znajomości i wszytko uda się odkręcić.

Zdrowie: W tej dziedzinie życia niestety nie będzie tak różowo. Z początkiem roku przyplączą się na pierwszy rzut oka niewinne kłopoty zdrowotne. Niestety przerodzą się w coś więcej. Na szczęście w porę podjęte leczenie oraz zwolnienie lekarskie i duża dawka wypoczynku pozwolą Bykowi dojść do pełnego zdrowia. Zmień klimat, może uda się wyskoczyć gdzieś na majówkę. Zacznij ćwiczyć, ale nie forsuj się przesadnie od razu. Jogging, joga, spacery z kijkami lub zabawa z psem na świeżym powietrzu zdecydowanie wystarczą. Wysiłek fizyczny ambitne Byki zwiększą przed wakacjami  w walce o piękną sylwetkę.

Najlepszy miesiąc: sierpień

Ważna data: 14 marca

Kolor: seledynowy

Liczba: 17