Horoskop roczny Byk

bykByk (20.04-20.05)

Rok 2018 to rok Wenus, czyli patronki Byków, zatem będzie on upływał w komforcie, wygodach i dostatku. Jeżeli Byki miały wrażenie, że ostatnio nie wiodło im się najlepiej – teraz zdecydowanie odczują poprawę. Ich gorąca krew tym razem nie będzie nikomu przeszkadzać, a już na pewno nie będzie razić. Dobroczynny Jowisz sprawi, że zdrowie będzie dopisywało, pieniądze nie uciekną z portfela, a i powodzenia u płci przeciwnej nie zabraknie. Samotne jeszcze Byki znajdą wielką miłość, a w stałych związkach zrobi się gorąco. W drugim kwartale pojawi się oferta bardzo dobrej pracy, awansu, korzystnej umowy. Jedynie rozrzutność i marnotrawienie pieniędzy mogą przynieść pewne przejściowe kłopoty. Jednak już w trzecim kwartale nie będzie śladu po tych problemach.

Miłość i związki

Byki mają w roku Wenus bardzo dobry czas na zakochanie się, śluby oraz szykowanie kołyski. Sprawy rodzinne ułożą się po ich myśli. Partner będzie słodki jak miód, przyjaciele lojalni. Byki będą wyjątkowo rodzinne i towarzyskie. Jowisz wspiera emocjonalne związki, więc pojawią się wokół Byków dawni koledzy z klasy, znajomi z boiska, ciotki piąta woda po kisielu. Stare miłości przypominać będą o sobie na wyprzódki, szef zaprosi na obiad. Każdy się stęsknił, każdego aura Wenus ściągnie w orbitę czarującego Byka. Ten zawrót głowy zakończy się dopiero w listopadzie.


Finanse i praca

Byki świetnie się odnajdą w grupie, gdzie wpłyną na dobrą atmosferę. Zrobi się przyjaźniej i pogodniej. Byki szybko wyjaśnią nieporozumienia, nie są mściwe, chociaż pozbędą się ze swojego otoczenia szkodników. Przełożeni zachwycą się Bykami, a gdy Byk sam jest szefem, w roku Wenus zajmie się głównie rozdawaniem marchewki. Jowisz sprawia, że tam gdzie Byki, tam bez strat dobro pracowników będzie się liczyć bardziej niż zyski i cyfry w tabelkach.