Horoskop roczny Lew

lewLew (23.07-22.08)

Horoskop na rok 2022 – Lew

Lew – ten rok będzie dla Ciebie ogromną próbą. Lew będzie mógł go zaliczyć do udanych lub zupełnie nie, w zależności od własnych wyborów, przed którymi zostanie postawiony. Będą dotyczyły wszystkich dziedzin życia, a Lew sam musi zadecydować, czy kierować się czystą kalkulacją, czy też uczuciami i sercem. Pomocne będą rady zaufanych osób z najbliższego otoczenia. Nie stawiaj na nowe znajomości, lecz sprawdzonych przyjaciół.

Miłość: Początek roku zapowiada się monotonnie. Sporadyczne spotkania w gronie przyjaciół, zabawa karnawałowa. Bez fajerwerków i miłosnego szaleństwa. Za to w marcu przyjdzie Lwom zdecydować, czy nowa znajomość ma być przelotna, czy zechcą zaangażować się głębiej. Sytuacji nie ułatwi majowy romans. Jedno Lew zrozumie od razu – gra na dwa fronty całkowicie odpada. Stałe związki z kolei będą zagrożone przez osobę trzecią. Przy odrobinie rozsądku ze strony Lwa wszystko uda się naprawić. A na jesieni postanowicie zrobić wspólnie kolejny krok naprzód.

Finanse: Stabilność finansowa, jaką Lew zbuduje przez pierwsze pięć miesięcy, popchnie Cię w stronę zapewnienia bezpieczeństwa finansowego na kolejne lata. Opcje masz dwie: albo zagrasz ryzykownie, albo założysz lokaty. Pamiętaj, żeby zrobić odpowiednie rozpoznanie, a najlepiej wśród znajomych znaleźć specjalistę, który rozsądnie Ci doradzi. Co warto zapamiętać? Stare przysłowie: „dobry zwyczaj- nie pożyczaj”.

Kariera: Dobry moment na popchnięcie kariery do przodu. Oferty będą nadchodzić z różnych stron. Gwiazdy wskazują, że dobrym czasem na zmiany będzie wczesna jesień, ale jeśli bliski przyjaciel zaproponuje coś ciekawego w okolicach maja – rozważ tę propozycję. Nie zapomnij, że nawet w razie zmiany pracy przydadzą się dobre referencje. Możesz liczyć na życzliwość Wodnika. Na przełomie października i listopada wpływowa osoba przedstawi Cię w gronie wysoko postawionych ludzi. Wykorzystaj tę sytuację.

Rodzina: W wyniku poważnego rodzinnego sporu znajdziesz się w niewygodnym położeniu. Zamiast opowiadać się po którejkolwiek ze stron konfliktu – przyjmij rolę mediatora. Nawet jeżeli negocjacje zakończą się impasem, Ty przynajmniej zachowasz neutralność i nie wejdziesz na wojenną ścieżkę z nikim z krewnych. Zyskasz za to szacunek i przychylność wielu osób.

Zdrowie: Porzuć myśli o ulepszaniu swojego wyglądu w sztuczny sposób. Ciesz się swoją dobrą kondycją fizyczną i całkiem niezłą odpornością. Przesilenie wiosenne może wymagać od Ciebie większej dbałości o zdrowie, ale przy odpowiedniej dozie rozsądku i wsłuchaniu się w swój organizm, poradzisz sobie bez kłopotu. Większe problemy pojawią się jesienią. Wtedy nie możesz sobie pozwolić na lekceważenie swojego stanu.

Najlepszy miesiąc: czerwiec

Ważna data: 11 luty

Kolor: brązowy

Liczba: 36