Horoskop roczny Panna

pannaPanna (23.08-22.09)

Horoskop na rok 2022 – Panna

Panna – rok 2022 będzie rokiem miłości. Panny rozkwitną w związkach i podczas ognistych romansów. Uczucia Panny postawią na pierwszym miejscu, tym bardziej, że w innych dziedzinach życia raczej całoroczna stagnacja i nuda. Przy okazji będzie to czas weryfikacji dotychczasowych przyjaźni.

Miłość: Czy to atrakcyjność Panny będzie sprawiała, że płeć przeciwna nie będzie mogła oderwać od Panien wzroku, czy odwrotnie – Panny pławiąc się w powodzeniu i uwielbieniu będą coraz bardziej atrakcyjne? Tak czy inaczej już karnawał przyniesie wiele uniesień, gorących chwil i flirtów. Chwilowa przerwa tej uczuciowej sielanki nastąpi w marcu, by odrodzić się w drugiej połowie kwietnia i rozkwitnąć prawdziwym uczuciem. Stałe związki przeżyją prawdziwy renesans. Będzie namiętnie, gorąco i emocjonalnie. Niczym niezmącone szczęście w uczuciach będzie towarzyszyć Pannom do końca roku.

Finanse: Ani dobrze ani źle. Ot, tak w miarę. Fakt, że nie bardzo Panna będzie zabiegać o poprawę sytuacji finansowej, zajęta miłosnymi podbojami. Najważniejsze to nie zapomnieć o zobowiązaniach, dlatego warto zastanowić się nad zleceniem stałych przelewów. Większy wydatek czeka Cię w lipcu. Wakacje zaplanuj i opłać chociaż częściowo do czerwca, bo potem możesz mieć z tym spory problem, a wypoczynek Ci się przyda. Nie pozwól sobie na finansowe uzależnienie od partnera, mimo, że w ostatnim kwartale roku może Ci to zaproponować.

Kariera: Pamiętaj, że wiele osób może zazdrościć Ci Twojego powodzenia i szczęścia w uczuciach, z którym się obnosisz. Panny będą musiały mieć się na baczności w pracy. Chodzenie z głową w chmurach może wpędzić Panny w kłopoty. Wykorzystaj za to swoją kreatywność. Swoimi pomysłami podziel się od razu w marcu, a zostanie to docenione. We wrześniu dostaniesz specjalne zadanie. Od jego wykonania zależy Twoja pozycja w firmie. Być może rok uda się zakończyć awansem.

Rodzina: To przykre, ale już na przełomie stycznia i lutego bardzo zawiedziesz się na bliskiej osobie. To zmusi Cię do refleksji i nieco ostrzejszej selekcji osób, którym ufasz i powierzasz swoje problemy. Rodzina nie wykaże się zrozumieniem, uzna, że przesadzasz, a spotkanie wielkanocne może przebiec w niemiłej atmosferze. Zwróć się w stronę kilkorga sprawdzonych przyjaciół. Oni zdecydowanie chętniej i bez prawienia zbędnych morałów pomogą Ci w każdej sytuacji. W okolicach listopada relacje w rodzinie powinny się poprawić.

Zdrowie: Zdrowie będzie Ci dopisywać z wyjątkiem jednej nieco groźniejszej sytuacji w pierwszej połowie roku, która zostanie dość szybko zażegnana, jeśli tylko w porę udasz się do lekarza i zastosujesz do zaleceń, nawet jeśli nie do końca będą Ci się podobać.

Najlepszy miesiąc: grudzień

Ważna data: 14 stycznia

Kolor: pomarańczowy

Liczba: 28