Horoskop roczny Rak

rakRak (22.06-22.07)

Horoskop na rok 2022 – Rak

Rak – rok 2022 to rok zmian. Na niektóre z nich Raki będą przygotowane, a inne kompletnie zaskoczą. Najważniejsza wskazówka to szukanie stałych elementów i porządkowanie spraw bieżących, aby łatwiej było zmierzyć się ze wszystkimi nowościami, które dla Raka na ten rok zapisane są w gwiazdach. Spokój i wiara we własne możliwości oraz zaufanie dla intuicji – to wytyczne dla wszystkich Raków.

Miłość: Niby wszystko szło od dłuższego czasu w sposób przewidywalny, a tu już w lutym, gdy czujność Raka zostanie uśpiona, nastąpi zupełny zwrot akcji. W stałych związkach – nagłe załamanie. Nie masz na to żadnego wpływu, wszystko stanie się jakby obok Ciebie. Teraz musisz pracować nad odbudową tego, co się posypało. Kryzys minie późną wiosną, a już w sierpniu – niesamowita uczuciowa niespodzianka. Nowa sytuacja przytłoczy Raka, co może spowodować chęć wycofania. Jeżeli uciekniesz, związek przejdzie kolejny kryzys. Samotne Raki będą zdezorientowane. Znajomości, które na początku będą wyglądały na te z przyszłością okażą się nic nie warte, zaś te z pozoru nieistotne…Zresztą Rak przekona się o tym już w połowie kwietnia.

Finanse: Niespodzianki będą się sypać jak z rękawa. Od nagłego przypływu gotówki w styczniu, przez oszustwo, którego ofiarą padniesz w drugim kwartale, wygraną na loterii, dwoma nieplanowanymi olbrzymimi wydatkami w maju i paździeniku. To będzie istny finansowy rollercoster. Staraj się przede wszystkim przez cały rok od razu na początku miesiąca regulować wszystkie rachunki i zobowiązania. Wtedy masz szansę na utrzymanie jakiejkolwiek stabilizacji.

Kariera: Los i tak zafunduje Ci sporo zmian, więc nie szukaj kolejnych, bo nie podołasz wszystkiemu na raz. Trzymaj się dotychczasowej posady i nie szarżuj bezsensownie. Rób swoje, dotrzymuj terminów, nie podpadaj przełożonym ani współpracownikom. Szefowi śmiało mów o swoich problemach, nie tylko przymknie oko na nieobecność czy słabszą dyspozycję, ale postara się doradzić i pomóc. Nie ufaj współpracownikom spod znaku Ryb, ich uśmiech jest nieszczery.

Rodzina: Nie masz ochoty na rodzinne obiadki i spotkania z ciotkami. Ale zastanów się nad bliższym kontaktem z kilkowa najbliższymi Ci osobami, choć nie koniecznie najmocniej związanymi z Tobą więzami krwi. Na nie Rak będzie mógł liczyć w każdej z licznych kryzysowych sytuacji. W drugiej połowie roku dowiesz się o poważnej chorobie kogoś z bliskiej rodziny. Po chwilowym załamaniu zmobilizujesz wszystkie siły i ruszysz wszelkie znajomości. To przyniesie pozytywne skutki.

Zdrowie: Zdrowie i pełnia sił będą Ci teraz bardzo potrzebne. Pracuj nad tym od początku roku, bo ostatnio Raki miały trochę problemów zdrowotnych i powikłań. Zacznij od podstawowych badań i regularnych wizyt u lekarza. Stosuj się do zaleceń i jedz więcej domowych, zdrowych posiłków. Mierz ciśnienie, pamiętając, że wcześnie wykryte problemy zdecydowanie łatwiej skutecznie leczyć. W kwietniu Raki powinny rozsądnie korzystać z napływu ciepła. To jeszcze nie lato.

Najlepszy miesiąc: maj

Ważna data: 6 maja

Kolor: biały

Liczba: 44