Horoskop Roczny Ryba

rybaRyby (20.02-20.03)

Horoskop na rok 2022 – Ryby

Ryby – w roku 2022 przyniesie Rybom wiele skrajnie różnych sytuacji i emocji. To będzie dobry rok dla związków, ale ciężki pod względem innych relacji międzyludzkich. Rachunek sumienia będzie stałym elementem w tym roku, bo za każdym  razem jego efektem będzie poprawa sytuacji, a Ryby będą potrafiły wyciągać wnioski z kolejnych zdarzeń.

Miłość: To rok bardzo dobry pod względem wszelkich uczuć – i miłości i przyjaźni. Samotne Ryby będą musiały nieco poczekać na wielkie miłosne uniesienia. Choć gwiazdy już od lutego będą sprzyjać zauroczeniom, to poważniejsze uczucia przyniesie dopiero trzeci kwartał 2022 roku. Stałe związki będą kwitły, choć pojawią się chwilowe nieporozumienia. Największe tarcia w marcu i we wrześniu. Poza tym – niemal sielanka. Ryby będą potrafiły docenić tę sytuację, a to tylko wzmocni związki. Jedyny motyw, który może wprowadzić dysonans, to zazdrość. Nawet jeśli koło partnera Ryb pojawi się atrakcyjna osoba, nie mają powodu do zmartwienia, bo partner pozostanie wierny.

Finanse: Na tym polu rok 2022 przyniesie w pierwszym półroczu przyniesie spadek, a w drugim znaczny wzrost. O ile Ryby odważnie podejmą niełatwe decyzje. Wiele osób boi się zmian, ale często są one potrzebne i przynoszą korzyści. To szansa na znaczną i stałą poprawę finansów. Nie przesadzaj z graniem w gry losowe lub obstawianie za pieniądze. Jedna czy druga wygrana w pierwszym kwartale roku nie może Cię rozochocić, bo gwiazdy nie będą Ci sprzyjać w tej dziedzinie. Waga, która złoży Ci pozornie intratną propozycję, działa na Twoją niekorzyść.

Kariera: Możesz wiele osiągnąć w nowym roku. Ale jest jeden podstawowy warunek – musisz szanować ludzi. Nie ważne, czy zgadzają się z Tobą, czy nie. Opozycja i bunt nie przysporzy Ci przyjaciół wśród współpracowników. Twoja inwencja i intuicja w drugim kwartale roku sięgną szczytu, więc będzie to dobry moment, aby pomyśleć o dalszym rozwoju zawodowym. Po wakacjach nadarzy się taka okazja i tylko od Ciebie zależy, czy zechcesz ją wykorzystać. Sprzyjać Ci będzie Strzelec i Panna.

Rodzina: Niestety relacje rodzinne w tym roku będą bardzo trudne. Między innymi dlatego, że Ryby nie będą chciały wykazać się ani wylewnością, ani otwartością wobec członków swojej  rodziny. To, że na przełomie lutego i marca okaże się, że są sprawy rodzinne, o których nie wiesz, spowoduje lawinę zdarzeń, wzajemnych oskarżeń, złośliwości. Reszta rodziny będzie w trudnej sytuacji, więc nie wymagaj, aby opowiadali się po czyjejś stronie. Pod koniec lata zostanie podjęta próba mediacji i wszystko będzie zależeć od postaw ludzi zaangażowanych emocjonalnie w całą sprawę.

Zdrowie: Przede wszystkim musisz zadbać o kondycję. Zacznij z nowym rokiem, choćby od chodzenia po schodach lub krótkiego spaceru na bieżni. Wiosną możesz przenieść się na zewnętrzną siłownię. Sprawdź, na pewno w Twoim otoczeniu będzie co najmniej jedna osoba chętna do wspólnego biegania. Do tego odpowiednie odżywianie i już w drugim kwartale poczujesz rezultaty, zaś do wakacji będziesz w doskonałej formie. Jeżeli będziesz o siebie dbać  i postarasz się nie narażać nadmiernie na stres – rok 2019 minie Ci bez większych problemów zdrowotnych.

Najlepszy miesiąc: wrzesień

Ważna data: 7 października

Kolor: różowy

Liczba: 8