Horoskop Roczny Ryba

rybaRyby (20.02-20.03)

Ryby mają kilka cięższych lat za sobą, ale wreszcie doczekały się szczęśliwych czasów. W 2018 roku będzie je wspierać nie tylko Wenus, ale przede wszystkim Jowisz, który zsyła teraz powodzenie (zwałszcza zawodowe) na znaki wodne. Mogą na niego liczyć zwłaszcza te Ryby, które się uczą lub zajmują nauczaniem. Wszelkie przedsięwzięcia, których się podejmiesz będą miały powodzenie. Wenus obdarzy Ryby zmysłem piękna, pojawi się chęć zmian w mieszkaniu, remontu lub dekoracji, wymiany garderoby, a wszystko to będzie możliwe dzięki środkom finansowym, których Rybom nie zabraknie. Ryby zyskają też większą pewność siebie, bo chociaż cenione w pracy, nie pchają się na afisz. Intuicja pozwoli rozpoznać, komu zaufać i jak postąpić, co przyniesie Rybom konkretne korzyści finansowe. Nieco gorzej zapowiada się koniec roku, gdy Jowisz przestanie je tak rozpieszczać, ale nie ma się czym martwić, jeżeli rezolutne Ryby zabezpiczą się na ten moment w ciągu najbliższych dziewięciu miesięcy.

Miłość i związki

Ryby są zamknięte i trudno im budować związki, a ponadto mają skłonność do izolacji i melancholii. W tym roku będzie inaczej. Wenus doda im witalności i radości życia, staną się nawet uwodzicielskie. Zarówno nowe podboje będą udane, jak i odkrywane na nowo stałe związki. Twoja niezwykła nagle otwartość sprawi, że przyjaciele Ryb będą szukali jak najczęstszych spotkań. Szykuje się więc wiele interesujących spotkań towarzyskich. W sprawach uczuciowych nastąpią zmiany na lepsze, zwłaszcza wiosną, gdy się odezwą silne wpływy Urana. Jowisz pomoże samotnym Rybom znaleźć bratnią duszę, a parom w stałych związkach odnowić dawne uczucie.

Finanse i praca

Korzystny sekstyl Saturna zapewnia Rybom uznanie w pracy. Nareszcie doczekają się należnego szacunku za rzetelność i pomysłowość. Jowisz natomiast spowoduje, że w otoczeniu Ryb pojawią się osoby, które docenią ich pracowitość i talenty. Warto korzystać z ich pomocy, która przyniesie dodatkowe dochody. Portfel Ryb będzie w roku Wenus pełny. Na swoje zdrowie wydasz zdecydowanie mniej niż zwykle, bop w tym roku będzie Ci dopisywać.