Horoskop roczny Waga

wagaWaga (23.09-22.10)

Horoskop na rok 2022 – Waga

Waga – miłość i kariera. To dwa słowa przewodnie dla Wagi na rok 2022. Wszystko inne zejdzie na drugi plan. Jednak dla Wag to będzie bardzo korzystna sytuacja. W tym roku pracujecie na kolejne lata. Od tego, co zrobicie teraz zależy Wasza przyszłość. To czas decyzji i pracy dla siebie i na siebie.

Miłość: Pierwsze tygodnie roku to czas bardzo dobry dla związków. Te świeże umocnią się, może nawet postanowicie zamieszkać razem. Te stałe w karnawale odżyją poprzez wspólną zabawę i wspólne noworoczne postanowienia. Nieco ciężej będzie na początku wiosny. Nieco nerwowo zrobi się w życiu Wag i ich partnerów, co przeniesie się na związek. Pomoże wspólny wypad na weekend. Potem, gdy razem ustalicie plan na następne miesiące i przypomnicie sobie, że razem możecie wszystko – Wasza miłość będzie umacniała się każdego dnia bardziej. Samotne Wagi w tym roku odnajdą prawdziwe uczucie. Ten związek będzie miał szansę przetrwać znacznie dłużej, niż do końca roku.

Finanse: Będzie dobrze, ale nie tak znakomicie jak w ubiegłym roku. Pracujesz nad rozkręceniem swoich możliwości finansowych i z tą świadomością spokojnie  inwestuj w wakacje i przyszłość. Odłóż parę złotych na nagłe wypadki. Poduszka finansowa, niezależnie od jej rozmiaru, da Ci poczucie bezpieczeństwa. Waga dobrze wie, że najlepiej mieć kilka różnych źródeł dochodu. Takie działania dają pewność, że nie zostaniesz na lodzie.

Kariera: W firmie Wagi nie będą doceniane. Wykaż, że jesteś potrzebnym pracownikiem, bo może się skończyć zwolnieniem, mimo, że wypełniasz rzetelnie swoje obowiązki. Dwa krytyczne momenty to pierwsze tygodnie stycznia i koniec kwietnia. Po urlopie może Waga sama zdecyduje się odejść. Rozwijasz swoje hobby coraz bardziej, dlatego już latem jest szansa, aby stało się ono źródłem dochodów i Twoim głównym zawodowym zajęciem. Rozważnie kontynuuj swoje dążenia, a zakończą się sukcesem już w ostatnim kwartale tego roku.

Rodzina: Nie wszyscy będą patrzeć na Twoje poczynania ze zrozumieniem. Możesz spotkać się z krytyką ze strony rodziny. Nie przejmuj się, rób swoje, a krytykantów nie wtajemniczaj w swoje plany. Zły stan zdrowia kogoś bliskiego po raz kolejny zmotywuje Cię do niesienia pomocy. Pamietaj jednak, że to, czy skorzysta ona z możliwości, jakie jej otwierasz, nie zależy już od Ciebie.  Możesz się złościć, ale nic to nie da. Rodzina też powinna zacząć działać, zamiast zrzucać wszystko na Twoje barki.

Zdrowie:  Wagi będą tak zajęte realizacją swoich planów, że uznają, iż „nie mają czasu chorować”. To złudne myślenie, bo zdrowie Wag będzie wymagało lekarskich interwencji. Jeżeli nie weźmiesz się poważnie za siebie już w marcu, wylądujesz w szpitalu jeszcze przed lipcem. A to nie o to przecież Ci chodzi. Druga połowa roku zdrowotnie znacznie lepsza. I stresu także o wiele mniej.

Najlepszy miesiąc: luty

Ważna data: 17 kwietnia

Kolor: szary

Liczba: 69