Horoskop roczny Wodnik

wodnikWodnik (20.01-19.02)

Horoskop na rok 2022 – WODNIK

Wodnik – rok 2022 przyniesie Wodnikom życiową równowagę. Miniony rok był pełen zawirowań, dlatego Wodniki na pewno docenią stabilizację i brak spektakularnych fajerwerków. To rok przemyśleń i planowania. Podejmiesz ważne decyzje na przyszłość, a dzięki temu, że zrobisz to w spokoju i komforcie psychicznym, będą to decyzje trafione. Wodniki nie lubią się nudzić, a na brak zajęć w tym roku nie będzie można narzekać​. Odkryjesz w sobie duszę altruisty i wolontariusza.

Miłość: Od pierwszych tygodni 2022 roku Wodniki będą pełne ciepła i pozytywnych uczuć. Docenią to nie tylko stali partnerzy Wodników, które są w związkach, ale zauważą to także osoby z otoczenia samotnych Wodników. Zyskacie w oczach płci przeciwnej, wiele osób będzie starało się zwrócić na siebie uwagę Wodnika. Znajdziecie swoją drugą połówkę. Pamiętaj tylko o tym, aby nie lekceważyć osiągnięć i obaw swojej drugiej połówki, bo może czuć się lekceważona, a to stanowi główny powód ewentualnych kłótni. Pod koniec wiosny pomyślisz o ważnym kroku, którym jeszcze mocniej zwiążesz się z partnerem. Wspólny urlop będzie wymarzonym czasem we dwoje. Jesień przyniesie lekki spadek uniesień, ale grudzień znów będzie uczuciowo gorący.

Finanse: Niewielka podwyżka sprawi, że odzyskasz równowagę finansową. To zdecydowanie lepiej, niż jednorazowy, choćby nawet większy zastrzyk gotówki. Dlatego nie kręć nosem, bo przekonasz się, że spokój i pewność jutra są bezcenne. Warto zacząć odkładać chociażby najmniejsze kwoty już od drugiego kwartału roku. Dostaniesz korzystną propozycję lokaty, zdecyduj się na nią. Nie żałuj pieniędzy na wakacje, zaraz po nich otrzymasz zastrzyk gotówki, jeżeli wykonasz zadanie, które będzie wymagało świeżego podejścia i wypoczętego umysłu. Do końca roku nie przydarzy się żadna finansowa katastrofa.

Kariera: Już na samym początku roku Wodniki dowiedzą się, jak wysoko oceniana jest ich praca i zaangażowanie. Będziecie zbierać owoce swojego dotychczasowego wysiłku. To doda skrzydeł do podejmowania dalszych starań. A ponieważ nic Ci nie stoi na przeszkodzie, będziesz błyszczeć bez większego wysiłku. Nawet zazdrośni współpracownicy będą musieli przyznać, że zasługujesz na pochwały. Tylko nie pozwól, by przyćmiło Ci to cały świat.

Rodzina: Wejdziesz w rolę powiernika bliskiej Ci osoby. W połowie roku okaże się, że ma kłopoty, o których nie masz pojęcia. Wysłuchasz i znajdziesz rozwiązanie, co zapewni Ci nie tylko wdzięczność, ale i ogromną satysfakcję. Poczujesz potrzebę niesienia pomocy i kiedy okaże się, że wychodzi Ci to bardzo dobrze, zechcesz pójść krok dalej. W ten sposób pomożesz nie tylko swojej rodzinie, ale zaangażujesz się w wolontariat, jednak z tym poczekaj do jesieni.

Zdrowie: Choć czasem lubisz troszkę po użalać się nad sobą i bywa, że fundujesz sobie wolne z powodu bólu głowy, tym razem każdy powód do niepokoju omawiaj z lekarzem. Szczególnie uważaj na drogi oddechowe. Szczególni w drugiej połowie roku. Jeżeli internista skieruje Cię na badania – koniecznie je wykonaj. Lepiej zapobiegać niż leczyć.

Najlepszy miesiąc: kwiecień

Ważna data: 6 maja

Kolor: żółty

Liczba: 32