Jabłko – domowe narzędzie miłosnych rytuałów.

Jabłko to owoc znany nam wszystkim. Znajduje się w każdej kuchni jedzony na surowo, pieczony, duszony na szarlotkę, dodawany do sałatek. Używamy go też do dekoracji i zabieramy na drugie śniadanie. Jednak jabłko może nam posłużyć do zupełnie czegoś innego, mianowicie do miłosnych rytuałów.

Rytuał na przyszłą miłość

Jeżeli nie masz jeszcze ukochanej osoby….nie przejmuj się. Jest na magiczny rytuał specjalnie dla osób, które czują, że nadchodzi czas na wielką miłość, lecz nie mają wybranka serca. To recepta na przywołanie szczerzego i głębokiego uczucia i nie można stosować jej w odniesieniu do konkretnej osoby, którą chcemy w sobie rozkochać. Zatem jest to rytuał idealny dla Ciebie.

Jedyne czego potrzebujesz to dorodne, okrągłe, czerwone jabłko.Musisz wyłącznie za pomocą rąk złamać je na pół, a następnie wypowiedzieć zaklęcie: „Matko Naturo, co wszystko jednoczysz, pozwól mi spotkać swoją połówkę, aby spełniło się szczęście moje i wypełniły wyroki twoje. Zgodnie z wolną wolą wszystkich. Niech tak się stanie.”

Następnie jedną połówkę jabłka zjedz, a drugą w całości ususz w piekarniku lub (jeśli odprawiasz rytauł późną wiosną lub latem) na słońcu. Kiedy spotkasz osobę, w której zakochasz się z wzajemnoscią i zyskasz pewność co do waszych wzajemnych uczuć, ugotuj kompot z dowolnych owoców, wrzuć do niego zasuszoną połówkę jabłka i tak przygotowany napój miłosny wypijcie razem. Wówczas Wasza miłość na zawsze pozostanie szczera, silna i głęboka.

Rytuał naprawiający relacje w związku

Jesteś w związku, ale czujesz, że coś się psuje? Wiesz, że jest między Wami dawne uczucie, ale ogień wygasa? Osoba trzecia zagraża Waszemu związkowi? A może pogubiliście gdzieś czułość i namiętność w natłoku codziennych obowiązków? Ten prosty, ale skuteczny rytuał jest właśnie dla Ciebie. Jedyne, czego potrzebujesz to duże czerwone jabłko. Dopilnuj, aby było bez plamek i innych defektów. Rozłam je (koniecznie wyłącznie dłońmi) na pół, po czym złóż obie połówki razem w całość i wypowiedz zaklęcie: „Afrodyto spraw by ten poświęcony Tobie owoc miał moc łączenia tego, co stanowi jedną całość i co jest sobie przeznaczone”. Zjedzcie po jednej połówce magicznego jabłka, a następnie złączcie usta w pocałunku. Wszystko powinno wrócić do normy w krótkim czasie.

Rytuał na rozpoczęcie od nowa

Poczucie winy z powodu chęci ułożenia sobie ponownie życia po śmierci ukochanej osoby towarzyszy niemal zawsze tym, którzy pozostali. Ciężko pozbyć się wrażenia, że w pewien sposób zdradzamy zmarłego partnera, mimo, że wcale tak nie jest. Podświadomie odrzucamy nowe znajomości, nie pozwalamy zbliżyć się do siebie potencjalnemu nowemu partnerowi, a tym samym odbieramy sobie szansę na ułożenie życia.
Jeżeli jesteś w takiej sytuacji posłuż się tym złożonym, ale skutecznym rytuałem. Przygotuj różową świecę, niebieską wstążkę, saperkę i oczywiście jabłko. W tym rytuale kroisz je na pół przy pomocy noża. Następnie między połówki wkładzasz zdjęcie ukochanej osoby, która odeszła i obwiązujesz owoc niebieską wstążką. Potem musisz zakopać jabłko w ziemi wypowiadając słowa: „Niech ziemia przyjmie Twoje serce, a ja niech odzyskam spokój duszy”.  W najbliższy od tych czynności piątek (chyba, że zakopujesz jabłko w piątek, wówczas tego samego dnia) zapal w domu różową świecę i wypowiedz zaklęcie:
„Zapalam tę świecę i otwieram się na nową miłość. Niech jej światło prowadzi mnie”. Kiedy świeca się wypali, zakop ją w nasłonecznionym, pozytywnym miejscu, pełnym zieleni i kwiatów.

Jeżeli jesteś osobą doświadczoną w odprawianiu rytuałów lub chcesz spróbować czegoś bardziej złożonego, to poniższe rytuały są dla Ciebie. Pamiętaj jednak, aby dokładnie trzymać się instrukcji i starannie wybierać rekwizyty z opisu.

Rytuał miłosny Smoka

To rozbudowany rytuał i wymaga pewnej dyscypliny. Przede wszystkim należy odprawiać go o pólnocy. Potrzebujesz też znacznie więcej rekwizytów. Dobierz je uważnie. Zacznij od jabłka. Musi być niemal idealne – bez skaz, plam, nie może być obite, ponieważ taka ma także być Twoja miłość. Z gazety wytnij (lub wydrukuj z internetu), wizerunek smoka. Jeżeli potrafisz, możesz go narysować. Zaopatrz się także w białą kredę lub paczuszkę soli kuchennej. Przygotuj też małą świeczkę, od jej wielkości zależy, jak długo będzie trwał rytuał. Z nadejściem północy usyp solą na stole, lub narysuj kredą spory biały krąg. Jego kolor jest bardzo istnotny, gdyż biel symbolizuje naprawę i wewnętrzne uzdrowienie. Obrazek smoka trzymaj lewą ręką przy sercu, tak, ąby smok zwrócony był do wewnątrz. Na przeciwko siebie w okręgu zapal świeczkę, myśląc o swoim partnerze lub miłości, która dopiero ma nadejść i wypowiedz zaklęcie: „W księżycowym blasku jabłko skąpane, daj mi miłosne życie udane”. Przedziel samymi dłońmi jabłko na pół i zjedz jedną część, a następnie obok świeczki ustaw lub połóż wizerunek smoka. Teraz przyzywasz smoczą energię ognia, która wzmocni siłę Twojego serca i sprowadzi miłość. Teraz zjedz drugą połowę owocu i poczekaj, aż świeczka się wypali. Wizerunek smoka włóż pod poduszkę, lub do kieszeni bluzki na sercu. W tym drugim przypadku musisz pamiętać, aby codziennie przekładać kartkę do nowego ubrania, aby stale była przy Tobie aż do  momentu, kiedy rytuał zadziała.

Zaawansowany rytuał na rozbudzenie miłości

Do tego rytuału przygotuj się dokładnie. Przede wszystkim dobrze wybierz dzień. To koniecznie musi być piątek przed wschodem słońca. Pamiętaj, że musisz mieć sporo czasu i niczym niezmącony spokój. Wcześniej musisz zdobyć trzy włosy ukochanej osoby. Są niezbędne do wykonania rytuału. Tym razem dorodne czerwone jabłko musisz zerwać własnoręcznie. Jeżeli masz własny sad, to jabłko powinno pochodzić właśnie z niego.Musisz przekroić je na połowę i wydrążyć gniazdo nasienne. Pozostaje Ci jeszcze zdobyć dwie szpileczki z zielonego mirtu i liście lauru (świeże, a nie suszone!)

Jeżeli masz już wszystko, weź skrawek białej kartki i napisz na niej imię swoje i osoby, w której chcesz rozbudzić miłość. Dla odważnych i zdeterminowanych – atramentem powinna być Twoja krew. Jeżeli nie masz tyle odwagi, to użyj zwykłego czerwonego atramentu lub w ostateczności – czerwonego długopisu. Teraz weź trzy włosy tej osoby oraz trzy swoje i przewiąż nimi zwiniętą karteczkę. W miejsce gniazda nasiennego jabłka włóż karteczkę przewiązaną włosami, a następnie zepnij dokładnie połówki jabłka dwiema zaostrzonymi szpileczkami z zielonego mirtu. Rozgrzej piec i włóż do niego jabłko, tak, aby się wysuszyło i stwardniało. Teraz zawiń je w liście lauru. Teraz najtrudniejsza część rytuału. Musisz wsunąć jabłko owinięte w liście pod łóżko ukochanego od strony, gdzie trzyma głowę. Oczywiście musisz zrobić to po kryjomu. Jeżeli wszystko Ci się udało, pozostaje tylko poczekać, aż ta osoba wyzna Ci miłość.

Jeżeli chcesz otrzymać inne rytuały miłosne i nie tylko, uzyskać pomoc w ich wykonaniu, lub otrzymać indywidualną wróżbę miłosną, dzwoń do naszych Doradców na numer 708 677 795