Jowisz sprzyja kobietom

Jowisz sprzyja kobietom

8 marca jak wiadomo to wyjątkowa data oczywiście ze względu na Dzień Kobiet. Jednak zapewne nie wiesz, że Jowisz tego dnia daje płci pięknej tego dnia niepowtarzalną szanse. W ten dzień Jowisz ustawia się w opozycji do Słońca, jest to wyjątkowa szansa dla każdej kobiety na rozpoczęcie nowego okresu w naszym życiu. Zaufaj Jowiszowi, nie zapominaj, że to planeta szczęścia i powodzenia.

 

 

 

 

 

 

 

Kobietom spod znaku Barana, Lwa i Strzelca przyniesie szczęście do korzystnych zakupów oraz długofalowych inwestycji. Paniom spod znaku Byka, Panny, Koziorożca mogą liczyć na awans i poprawę swoich finansów. Bliźnięta, Waga, Wodnik mają szansę na ciekawe podróże i nowe korzystne znajomości. Natomiast kobiety spod znaku Raka, Skorpiona i Ryb Jowisz przyniesie miłość lub prawdziwą przyjaźń.

 

Komu Jowisz da prezent, a kto będzie musiał obejść się jedynie smakiem?

 

Znaki żywiołu Ognia są uważane za szczęściarzy w sprawach kariery, gdyż niby wszystko im się udaje. To prawda ale nie dzieje się to bez ich ciężkiej pracy i wyjątkowych zdolności. BARAN dzięki odwadze i świadomości że okazja trafia się tylko raz w życiu. Baran nigdy nie przegapi okazji by poprawić swój byt. LEW ma niespotykane wyczucie chwili, dlatego zawsze trafiają mu się najlepsze posady, potrafi też na korzystnych warunkach wynegocjować swoje wynagrodzenie. STRZELEC to typowy szczęściarz, znacznie łatwiej niż innym osiąga to czego pragnie w życiu. Sprzyjają mu wieczny optymizm i gwiazdy.

 

Znaki żywiołu Wody to prawdziwi szczęściarze do związków i innych bliskich relacji z ludźmi. RAKI zawsze mogą liczyć na pomoc bliskich, mają szczęście do łatwych pieniędzy (np.spadek), bądź też dawnych znajomych którym się w życiu powiodło. SKORPIONY maja nosa do interesów, chociaż nie wszystko idzie im łatwo, to wysiłek i ciężka praca zawsze się opłaca. RYBY to ludzie w czepku urodzeni, nawet jeśli wpadną w tarapaty to obronną ręką wyjdą z opresji.

 

Znaki żywiołu Powietrza są to bardzo pogodne osoby, które nie przywiązują nadmiernej uwagi do rzeczy materialnych. BLIŻNIĘTA i WAGI mają szczęście do ludzi, zawsze trafią na odpowiednią osobę która wyciągnie do nich pomocna rękę. WODNIKI zazwyczaj niewiele potrzebują do szczęścia, mają nosa do wyszukiwania fajnych ofert wycieczek.

 

Znaki żywiołu Ziemi to bardzo zaradne osoby które nie czekają aż im gwiazdka spadnie z nieba tylko działają. KOZIOROŻEC to bardzo pracowite osóbki, dzięki wytrwałości i uporowi każdy projekt obracają w sukces. PANNY wiele zawdzięczają nauce i umiejętnością nabytym. BYKI mają szczęście do pieniędzy, chociaż same zapewne tak nie uważają, gdyż bogacą się dość powoli. To wszystko jednak dzięki ostrożności i braku skłonności do ryzyka.

 

Moje drogie Panie macie niepowtarzalną szansę skorzystać ze zbawiennej mocy Jowisza. Tego magicznego dnia poczujecie spokój i bezpieczeństwo którym otoczy Was sprzymierzeniec Jowisz.

Estera