Miłosny talizman miłości

sloikMNa terenie Afryki Zachodniej, a dokładnie na terenach zamieszkałych kiedyś przez lud Akan niezwykle popularnymi symbolami był Osram Ne Nsoromma, czyli Księżyc i Słońce. Symbolizują one prawdziwą miłość, wierność i harmonię małżeńską. Osram, to księżyc w nowiu oznacza on cierpliwość jaką należy okazać gdy czeka się na jakieś wydarzenie. Nsoromma to ośmiopunktowa gwiazda. Używana jako symbol ochrony jak i symbol kosmicznej więzi między kochankami. Według starożytnych wierzeń Gwiazda swój upragniony Księżyc i co dzień czeka na niebie na swojego wytęsknionego męża. Od bardzo dawna połączonych symboli Księżyca i Gwiazdy używany jest w magii. Sprzyjają one wzmacnianiu więzi w małżeństwie. Pomagają również w znalezieniu nowego partnera.
Jeśli chcesz by prawdziwa miłość zawitała w Twojej sypialni, zachęcam wykonania miłosnych słoików.

Przygotuj:
– dwa puste słoiki;
– dwa półmetrowe kawałki czerwonej wstążki;
– dwie białe świeczki, mogą być również kominkowe;
– do umieszczenia symboli na słoikach potrzebujesz srebrnego i złotego flamastra (zamiast tego mogą być farby metaliczne, lakier do paznokci itp. Możesz też wyciąć symbole ze sreberka i złotka).

Na jednym ze słoików umieść srebrny symbol Osram Ne Nsoromma, a na drugim złoty (na zdjęciu widzisz jak on dokładnie wygląda). Srebrny symbol będzie księżycem, a złoty słońcem. Owiń szyjki słoików czerwonymi wstążką i zawiąż ja jedną kokardkę. Kokarda będzie symbolizowała pasję i miłość Twojego związku. Jeśli jednak jesteś samotna, to czerwona kokarda przyciągnie do Ciebie wyczekiwane uczucie. W każdym ze słoików umieść po jednej świeczce, to symbole czystości Twoich intencji. Słoiki powinny stać niedaleko Twojego łóżka. Zapalaj świeczki przed zaśnięciem, jednocześnie proś Księżyc i Gwiazdy o błogosławieństwo dla Twojego życia miłosnego.
Jeśli jesteś w związku to wyobraź sobie siebie z partnerem w chwilach największego wspólnego szczęścia. Natomiast jeśli jesteś samotną osobą, to namaluj w wyobraźni swoją bratnią duszę. Poczuj ciepło uczucia jakim Cię ta osoba obdarza. Następnie zdmuchnij świeczki. Powtarzaj ten rytuał każdego wieczora. Największa skuteczność rytuał ten posiada kiedy księżyc jest w nowiu.
Zachęcam do wykonania miłosnych słoiczków. To tylko jeden ze sposobów w jak można wykorzystać symbol Osram Ne Nsoromma. Jeśli chcesz poznać inne rytuały, zaprasza do kontaktu.

Wróżka Zoe