Poznaj siebie poprzez Feng Shui

POZNAJ SIEBIE przez FENG SHUI

Nie wiesz, jak ułożyć swoje życie?

Zastanawiasz się, co robić, by w końcu było dobrze?

Czy myślisz czasem o zmianie otoczenia i jego elementów?

Większości z nas chińskie FENG SHUI kojarzy się z aranżacją wnętrza naszego mieszkania lub domu. Ta sztuka jest bardziej rozwinięta i dotyka każdej sfery naszego życia, nawet duchowej. Wszystko, co nas otacza ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, na nasz charakter, sposób postrzegania zdarzeń, które nas dotyczą czy wyrażania emocji.

Poznając wpływ energii żywiołów na nas samych, a także na wszystko, co nas otacza oraz rozumiejąc współpracę pomiędzy tymi żywiołami, poradzisz sobie z każdym problemem, który napotkasz na drodze do szczęścia.

Aby stać sie osobą szczęśliwą, musisz poznać podstawy działania tej sztuki i przede wszystkim, zacząć od siebie. Zmiany prowadzimy zgodnie z siatką PA KUA – oktagonem podzielonym na części, związane z dziedzinami naszego życia.

PAMIĘTAJ! Stosując FENG SHUI w swoim życiu, nie zmieniaj wszystkiego od razu. Zacznij stopniowo, od tego, co dla ciebie najważniejsze. Niech Twoje wnętrze zacznie tworzyć harmonię, by otoczenie współgrało i dawało pełnię radości.

 

W astrologii Feng Shui występuje 9 letni cykl któremu przyporządkowane jest 5 żywiołów. Poniżej możesz sprawdzić  który z żywiołów Ci sprzyja.

fen

 

banner_zywioly

 

 

Jeśli chcesz dowidzieć się więcej o magicznej sztuce Feng Shiu skontaktuj się pilnie ze mną. Zapraszam do rozmowy.

Wróżka Mona