Przyciągnij do siebe MIŁOŚĆ!

Dokucza Ci samotność?

Z zadrością patrzysz na zakochane przytulające się pary?

Możesz zmienić swoją przyszłość i sprawić że będziesz szczęśliwa.

Wystarczy, ze odprawisz rytuał połączenia

dwojga ludzi.

 

 

 

Będziesz potrzebować:

  • 2 czerwone świece, proste, średniej długości;
  • czerwoną nitkę;
  • olejek różany;
  • talerz;
  • zioła lub kadzidła + wachlarz (do oczyszczenia przestrzeni).

Ważne: rytuał najlepiej wykonać kiedy księżyc jest w nowiu.

 

Jak wykonać rytuał?

Ceremonię zacznij od oczyszczenia przestrzeni, podczas palenia ziół, czy też kadzidła przywołuj do siebie Duchy Opiekuńcze, Duchy Żywiołów, Anioła Stróża, Boga i Świętych a także inne pozytywne byty które chcesz by wspierały Cię w Twoim dziele.

Następnie wypowiedz na głos co konkretnie chcesz osiągnąć, do czego ten rytuał ma się przyczynić. Np. „Chcę być szczęśliwa w związku z cudownym mężczyzną.” Wyobraź sobie jak Twoje marzenia miałby wyglądać. Czym dokładniej w myślach wizualizujesz sobie owo marzenie, tym rytuał będzie silniejszy.

Jeśli masz obiekt swoich westchnień, a nie wykazuje on Tobą zainteresowania, możesz na świecach wyryć wasze imiona. Na jednej świecy swoje, a na drugiej jego. Natomiast jeśli ogólnie chcesz przyciągnąć do siebie miłość jakiegoś nieznajomego, najlepiej nie pisać imion na świecach.

Trwając w silnym uczuciu jego jak chciałabyś być kochana, bierzesz świece symbolizującą Ciebie do ręki namaszczasz ją olejkiem różanym. Później bierzesz świecę symbolizującą jego i namaszczasz ją romantycznie olejkiem. Wyobrażasz sobie, ze Twoje palce muskają jego plecy.

Obie świece ustawiasz na talerzyku tak aby stykały się. Stykające się świece symbolizują waszą bliskość. Przewiąż obie świece czerwoną nitką, wypowiadając w myślach słowa „niech ta nić miłości połączy nas na zawsze” Teraz najważniejsza cześć rytuału. Kiedy namaszczone związane nicią świece stoją stabilnie na talerzu. Zapalasz je wypowiadając ponownie to samo marzenie co na początku rytuału Poproś także zebrane istoty duchowe o pomoc w wypełnieniu tego rytuału.Twoja intencja poszła w wszechświat. Możesz teraz pomedytować nad płonącymi świecami, czy odmówić modlitwę dziękczynną. Poczuj radość i szczęście. Podziękuj otaczającym Cię duchom i pozwól im odejść.  Kiedy zakończysz medytację, możesz ponownie oczyścić przestrzeń na zakończenie rytuału. Pozostało tylko pozwolić świecom spalić się do samego końca. Wosk który zostanie Ci po spalonych świecach najlepiej zakopać.

Jeśli interesuje Cię jak wykonać rytuał w inne sprawie. Np. na poprawę zdrowia, poprawę finansów, czy w innej konkretniejszej intencji zapraszam do kontaktu.

Wróżka Klara

walentynki-banner