Magiczna Piątka

karty ezo

Jeżeli często zdarza Ci się zastanawiać nad przyszłością, nie wiesz jaką drogę wybrać w życiu czy też zwyczajnie zastanawiasz się nad tym, kto jest wart Twojej uwagi, to właśnie mamy coś dla Ciebie.

Magiczna piątka jest wróżbą, która poprzez sięgnięcie do podświadomości pozwala odpowiedzieć na wszystkie pytania. Inna nazwa, to wróżba 5 kart. To właśnie na wybór tych pięciu kart ma wpływ nasza podświadomość. Jedynym warunkiem prawidłowej odpowiedzi na pytania jest to, by pytać tylko o rzeczy ważne zamiast błahostek.

Wróżbę tą można odprawiać tylko i wyłącznie raz w tygodniu, najlepiej w piątek. Piątek jest dniem należącym do Wenus, a jej energia sprzyja powodzeniu w przyszłości.

Poniżej wypisane zostały pytania, możesz je zbędna w takiej formie jak są przedstawione lub też zadać własne pamiętając jednocześnie o tym, by zadane pytanie miało podobnym sens jak już przedstawione pytania. Jeśli więc chcesz widzieć czy zmienić pracę, to odpowiedź zawarta jest w grupie 2: Gdzie jesteś i dokąd zmierzasz. I tak z każdym pytaniem. W jednej sesji można zadać po jednym pytaniu z każdej grupy.

Jak wróżyć?

Najpierw wybierz talii kart: dziesiątkę, waleta, damę, króla i asa (w dowolnym kolorze, który lubisz). Przed każdą wróżbą trzymaj wszystkie wybrane karty w dłoni tuż przy świecy, starając się wtedy oczyścić swoje myśli. Następnie ułóż wszystkie karty od lewej do prawej strony tak, by obrazki były zakryte. Po takim ułożeniu kart należy zadać jedno pytanie. Następnie wybierz jedną kartę z pięciu i sprawdź odpowiedź ze właściwej grupie. Po otrzymaniu odpowiedzi należy potasować karty. Wszystkie czynności należy powtórzyć przed każdym kolejnym pytaniem.

Grupy odpowiedzi

 1. Co jest przyczyną moich kłopotów?
 • As– rozczarowałeś kogoś swoją postawą, więc zaangażowanie jej w  bardzo ważną dla Ciebie sprawę będzie powierzchowne. Tym razem nie otrzymasz wsparcia ze strony bliskich ani współpracowników. Najlepszym wyjściem będzie przeczekać trudny okres.
 • Król- pewne słowa zostały powiedziane nie w porę i partner się obraził. Nadchodzi czas kłótni i dąsów. Unikaj nowych awantur, a uda Ci się wyjść z opresji.
 • Dama- wokół Ciebie krążą same niedopowiedzenia, otaczają cię sami fałszywi ludzie, którzy kochają intrygi. Bądź osobą pewną siebie. Taką postawa bardzo Ci się opłaci.
 • Walet- bujasz w obłokach zamiast zacząć realizować swoje plany. Najwyższa czas na działanie. Jednak wpierw zastanów się w jakim kierunku zmierzasz i jak osiągnąć cel.
 • Dziesiątka- czekają Cię sieciowe zbiegi okoliczności. Ktoś z najbliższym czasie będzie próbował zrzucić na Ciebie winę za całe niepowodzenia. Wszystko da się wytłumaczyć. Postępuj tylko spokojnie i tłumacz swoje zamiary.
 1. Gdzie jestem i dokąd zmierzam?
 • As- będzie trzeba podjąć decyzję odnośnie ważnych dla Ciebie spraw. Możesz liczyć na pomoc przyjaznych Ci osób. Nie spoczywaj jednak na laurach, tylko ciężko pracuj.
 • Król- wokół Ciebie znalazły się nieżyczliwe osoby. Wskazane jest ostrożne postępowanie i unikanie konfliktów. dzięki takiemu postępowaniu unikniesz konfliktów.
 • Dama- Twoja sytuacja nie ulegnie natychmiastowej zmianie. Upłynie trochę czasu nim nadejdą oczekiwane zmiany, bądź jednak na nie gotów.
 • Walet- wstrzymał się na chwilę z działaniem. Już niedługo dostaniesz informacje, które powoła Ci poprawić swój dotychczasowy plan działania, dopiero wtedy możesz go zrealizować bez problemów.
 • Dziesiątka- to będzie dobry czas na realizację wszystkich planów i zamierzeń. Marzenia o karierze, awansie czy pieniądzach mogą się teraz spełnić, nie bój się tylko działania.

 3.Czego mogę się spodziewać  w przyszłości?

 • As- Wkrótce otrzymasz wszystko to, na czym Ci zależy.
 • Król- zaczniesz powoli wychodzić na prostą. Może nie nastąpi to zbyt szybko jednak już niedługo zobaczysz profity ze swojego postępowania.
 • Dama- nadszedł czas, by postępować ostrożnie, dzięki temu odkryjesz przez co odnosisz niepowodzenia. Od tego jak mądrze postąpisz zależy to, czy zwyciężysz.
 • Walet- czekają Cię niezbyt pomyślne wieści lub Twoje plany nie dojdą do skutku. Nie ma się co złościć. Zastanów się nad wszystkim na spokojnie  by więcej nie powtórzyć tych samych błędów.
 1. Czy mój związek ma przyszłość i czy przyniesie szczęście?
 • As- czasami warto zastanowić się nad tym, co chce się powiedzieć. Nie tylko Ty jesteś osobą wrażliwą. Zrozumienie partnera pozwoli Ci uniknąć podejrzeń co do niego. Spokój z związku szybko zaprocentuje.
 • Król- szczerość to jedna z zasad jakimi kieruje się związek. Warto mówić prawdę, nawet tą najgorszą. Jeśli zostanie ona wybaczona  to znak, że wasz związek ma przed sobą długą przyszłość.
 • Dama- Nie możesz osądzać partnera zbyt pochopnie. Nerwy to bardzo zły doradca w uczuciach.
 • Walet- naucz się wybaczać, a będzie to Twoja zaletą. Zwłaszcza w sytuacjach  gdy chodzi o sprawy drobne i mało istotne idź na kompromis, a będziesz trwać w spokojnym związku.
 • Dziesiątka- jeśli coś dajesz, to na pewno też otrzymasz. Nie licz jednak na to, że dostaniesz zwrot od razu i to takiej samej wartości. Życie ze sobą jest warte o wiele więcej niż ciągłe szukanie zysku.
 1. Jak inni na mnie patrzą?
 • As- zamień słowo “ja” na “my”. Daj swoim bliskim odczuć , że też są bardzo istotni w Waszej relacji.
 • Król- zostań optymistą, szukaj rzeczy pozytywnych i na nich się skupiaj. Nie zapomnij jednak także o tych niezbyt pozytywnych aspektach. Przestań myśleć negatywnie, a staniesz się bardziej szczęśliwą osobą.
 • Dama- potrafisz okazać innym przyjaźń i zaufanie. Bije od Ciebie ciepło. Właśnie dzięki temu masz wokół siebie tak wiele pozytywnych osób.
 • Walet- w niektórych sytuacjach warto mówić to, co się myśli. Staraj się jednak nie naginać faktów. Właśnie w ten sposób zyskasz w oczach innych. Szukaj rozwiązania problemu, a nie tylko odgrywaj się na winnym.
 • Dziesiątka- przestań być tak bardzo gwałtownym. Znajdź czas na relaks i uspokojenie myśli. Wszystko stanie się ze właściwym czasie. Bądź cierpliwym człowiekiem, a doczekasz się nagrody.