Talizmany dla znaków zodiaku

Talizmany dla znaków zodiaku

fotolia_114576419_m            Każdy znak zodiaku posiada przypisany do siebie amulet. Mają one to do siebie, że wzmacniają wszystkie te aspekty, w których dany znak zodiaku nie osiąga bardzo dobrych wyników. Można śmiało powiedzieć, że w niektórych kategoriach życia przynoszą szczęście więc warto je przy sobie mieć. Poniżej znajdują się amulety oraz znaki zodiaku do których zostały one przypisane w taki sposób, aby jak najlepiej zgrać się z ich właścicielem.

Baran

Dla osób spod znaku Barana amuletem pomagającym w życiu jest złoty smok. Pomaga on wzmocnić wiarę w siebie i swoje siły. Poprawia odwagę, śmiałość i męstwo. Dzięki niemu wzmacniają się także zdolności logicznego myślenia oraz optymizm właściciela. Ma on także za zadanie powstrzymywanie niecierpliwości swojego właściciela oraz jego impulsywności.

Byk

Dla Byka dopasowana została figurka Buddy. Wzmacnia ona upór, wytrwałość, opanowanie, a nawet powściągliwość swojego właściciela. Jej dodatkowym zadaniem jest powstrzymywanie właściciela od gromadzenia nadmiaru zbytecznych rzeczy oraz hamowanie nadmiernego przywiązania do tradycji, które źle wpływa na relacje uczuciowe byka.

Bliźnięta

Bliźnięta jako swój amulet w życiu powinny stosować koralowy sztylet. Pobudza on ruchliwość, chęć poznawania świata, fantazję, a także uczciwość i życzliwość swojego właściciela. Pomaga w hamowaniu lekkomyślności, zmienności oraz gadatliwości swojego właściciela.

Rak

Medalion Majów został idealnie dopasowany do Raka. Wzmacnia on romantyczność, emocjonalność oraz delikatność swojego właściciela. Wspomaga w raku hamowanie nerwowości, lęków i skłonności do przesady. Przypomina o delikatności.

Lew

Talizmanem Lwa są chińskie monety. Wzmacniają one opiekuńczość, wyobraźnię oraz intuicję swojego właściciela. Pomagają panować nad sarkazmem, nadmierną namiętnością i krytycyzmem w stosunku do innych.

Panna

Znak Yin i Yang buduje u Panny pracowitość, wspomaga zdolności do nauki takie jak pilność czy staranność. Poprawia punktualność oraz poczucie humoru. Pomaga panować nad drobiazgowością oraz dużym pedantyzmem swojego właściciela.

Waga

Talizmanem przeznaczonym Wadze jest skarabeusz. Żuk ten poprawia tolerancję obiektywizm, a także wzmacnia poczucie smaku i gust swojego właściciela. Hamuje za to nadmierne gadulstwo, pustosłowie, niezdecydowanie oraz bardzo bujną wyobraźnię.

Skorpion

Jednorożec jest talizmanem przynoszącym szczęście Skorpionowi. Jednorożec jako mityczne stworzenie przedstawiamy był jako uosobienie dobra, dlatego też w przypadku Skorpiona talizman ten ma mu pomóc w złagodzeniu wybuchowego temperamentu. Nie jest to jego jedyne zadanie, pomaga on także w podejmowaniu trudnych decyzji czy kształceniu nowych umiejętności. Hamuje jego mściwość i gwałtowność.

Strzelec

Najlepszym wyborem na talizman dla Strzelca jest maska etniczna.  Dzięki niej każdy Strzelec będzie bardziej wierzył w to, że jutro będzie lepiej. Pomaga ona w uzyskaniu niezależności i śmiałości. Wzmaga rozsądek i intuicję, a także pobudza miłość do otaczającego świata. Pomaga także hamować rządzę władzy oraz ciągłe przekonywanie innych do swoich racji.

Koziorożec

Dla Koziorożca specjalnym talizmanem będzie złota podkowa. Posiadanie takiej podkowy pozwoli na wzmocnienie takich cech charakteru jak upór, samokontrola, opanowanie czy też wytrzymałość. Wspomoże walkę z egoizmem i niezadowolenie z siebie. Wyciszy szalejące emocje i pozwoli się uspokoić.

Wodnik

Dla Wodnika najlepszym talizmanem będzie łapacz snów. Różne on w rozwiązywaniu problemów i w wychodzeniu z kłopotów. Wzmacnia on pracowitość, wiarę w siebie jak i intuicję i optymizm. Pomaga w łagodzeniu lenistwa oraz impulsywności Wodnika.

Ryby

Najlepszym talizmanem dla Ryb jest oko Horusa. Pomaga ono w osiągnięciu zaplanowanych rzeczy. Wzmacnia skromność, zdolność do przystosowania się oraz spokój i cierpliwość ryb. Oko Horusa hamuje także nieśmiałość, lenistwo i nadwrażliwość u swojego posiadacza.