Wiosna to czas Barana

Baran to stoi na czele zodiaków, wysuwając się na prowadzenie stał się ich liderem. Jako przewodnik stada prowadzi pozostałe znaki i stara się świecić im przykładem.

Astrologowie przypisali temu znakowi żywioł ognia, symbolizuje on światło i życie. Bycie pierwszym zobowiązuje, to niemały ciężar nawet dla tak wytrwałych ludzi jakimi są Barany. Kolorem Barana jest czerwony, ale także złoty bo takie runo miał w greckich mitach skrzydlaty baran Chrysomallos. W mitologii Baran ukazuje się jako bardzo waleczny i odważny osobnik. Oczywiście walczący w słusznej sprawie. Czy takie są również dzisiejsze Barany, zapraszam do przeczytana całego artykułu.

Na Barana największy wpływ ma planeta Mars, która według horoskopu zasila swój znak ogromną energią. Zatem nie dziw się, że wszędzie jest pełno Baranów, one bardzo nie lubią się nudzić.  Baran jest jednoznacznie nastawiony na przyszłość, nie myśli o tym co było. Idzie zawsze do przodu, marzy by dokonać w życiu wielkich czynów, zaznaczyć swoją obecność w bezkresnym wszechświecie. W miłości Baran również nie działa jak szara myszka, jeśli kogoś pragnie to nie staje w kolejce tylko działa i zdobywa. Nie radzę denerwować Baranów, a jeśli już jest za późno, proponuję ustąpić i zejść z drogi. Plusem jest to, że gniew Barana nie trwa długo. Astrologowie uważają, że pod tym znakiem rodzą się najlepszi żołnierze i strategowie.

Baran to bardzo ambitny osobnik, jeśli już wyznaczyły sobie jakiś plan, to nie tylko dąży do jego realizacji. Najważniejsze jest by wykonać ten plan nie w 100%, ale co najmniej  w 120%. Baran pochodzi z grupy znaków kardynalnych razem z Rakiem, Wagą i Koziorożcem. Baran w tej grupie dzięki wysokiej pozycji Słońca góruje nad pozostałymi znakami, co oczywiście przekłada się na jego charakter. Ich poczucie pewności siebie jest bardzo duże. Barany same ustalają reguły którymi kierują się w życiu codziennym. Jeśli ktoś próbuje wydąć im głupie polecenie, to niech będzie pewny że go nie wykonają.

W pracy Barany lubią wyzwania. Mars pcha ich do rywalizacji i awansów. Baran najlepiej się czuje jeśli może rządzić innymi, nie w smak mu wykonywanie poleceń. Mniej inteligentnego przełożonego nigdy nie będzie szanował.

Kobiety z pod znaku Barana to prawdziwe demony ognia.  Mało który facet potrafi je okiełznać na długie lata. Barany nie zainteresują się pierwszym lepszym facetem który zwróci na nie uwagę. Musi to być ktoś wyjątkowy i niebanalny. Facet o silnym charakterze, a jednocześnie wytrwały i cierpliwy będzie w stanie wejść w bliższą relację z Baranem.

Ważne daty dla Baranów: od września 2016 Jowisz będzie stawiał na ich drodze nowe, interesujące osoby.

Estera

horoskop