Karty Anielskie

Karty Anielskie

Karty Anielskie są niezwykłym, magicznym narzędziem do poznawania przyszłości, dzięki nim uzyskasz odpowiedź na nurtujące Cię pytania. Dla Aniołów nie ma spraw bez wyjścia, zatem możesz im zaufać. Karty Anielskie są łącznikiem między światem Aniołów i ludzi. Dzięki Kartom możesz skontaktować się ze swym osobistym Aniołem, porozmawiać z nim. Jeśli potrzebujesz rady, wsparcia duchowego i opieki to także możesz zwrócić się do niego. Wiedź, że Anioł wskaże właściwą drogę, otoczy Cię dobrą aurą. Wystarczy tylko, że mu zaufasz i uwierzysz w niego. Pamiętaj, że Anioły lubią dobre relacje z ludźmi, dlatego dbaj o nie, dziękuj za wsparcie i za opiekę, to bardzo ważne. W talii Kart znajdują się Anioły odpowiedzialne za rożne dziedziny życia np.: miłość, zdrowie, opieka.

Jak odczytywać Karty Anielskie?

Odczytując Karty ważne jest aby postrzegać je sercem, emocjami i intuicją. Przy odczycie należy wziąć pod uwagę każdą kartę, nawet te, które wydaja się być nie związane z Twoim pytaniem oraz te, które wypadły podczas tasowania. Pamiętaj, że te karty maja dla Ciebie specjalną wiadomość i nie należy jej ignorować. W czasie pracy z kartami osoba wróżąca może poczuć w ciele ciepło lub zimno, natomiast w głowie mogą pojawić się rożne dziwne myśli. W całej anielskiej talii jest 47 Kart, w tym 18 kart pierwotnych.

Jak wróżyć z Kart Anielskich?

Miejsce do wróżenia powinno być ciche, spokojnie, najlepsze miejsce to te, w którym czujesz się dobrze, relaksujesz się, bądź medytujesz. Karty należy trzymać w specjalnym pudełeczku, bądź w jedwabnym woreczku.

Zanim rozpoczniesz prace z Kartami na stoliku ustaw świeże kwiaty, włącz spokojną muzykę bądź chwile pomedytuj. Zapal świeczkę, w celu oczyszczenia przestrzeni wokół siebie i lepszego kontaktu z Aniołami. Weź karty do reki, uspokój myśli, oczyść je, następnie myśl o pytaniu, na które chcesz znaleźć odpowiedź.

Możesz zadać kartom pytania, które są dla Ciebie ważne. Wybierz taki rozkład Kart, który najlepiej odpowiada potrzebom Twojego pytania. Odpowiedź, którą otrzymasz odnieś do obecnej sytuacji w twym życiu. Wskazówka czy rada nie zawsze będzie jasna, lecz nie zniechęcaj się, poproś Anioły o zrozumienie danej odpowiedzi, daj sobie czas aby ja zrozumieć. Możesz prowadzić dziennik, w którym zapiszesz swoje wskazówki. Zatrzymaj się i skup się na tym przekazie. Anioły zawsze przekazują dobrą energię, miłość, wiec bądź otwarty na znaki płynące z przepowiedni.

Jakie są rozkłady Kart Anielskich?

Czytanie z jednej Karty

Jest to szybki sposób na uzyskanie jednej konkretnej odpowiedzi. W czasie tasowania Kart pomyśl chwile o swoim problemie, pytaniu, lewą ręką rozłóż karty na trzy części. Wybierz jedną Kartę, która jest odpowiedzią na Twoje pytanie. Podczas czytania Karty nie należy śpieszyć się, zaufaj swojej intuicji, spójrz na tę kartę sercem.

Czytanie z dwóch Kart zwane Ying/Yang

Taki rodzaj rozłożenia Kart jest stosowany w przypadku trudnej sytuacji, kiedy nie wiesz, która opcja okaże się najlepsza. Rozłożenie Ying/Yang jest w stanie pomoc Ci lepiej zrozumieć daną sytuacje, jej plusy i minusy.

Tasując Karty pomyśl przez chwilę o swoim problemie, lewą ręką przełóż Karty trzy razy, zapytaj o kartę Ying czyli pierwiastek kobiety, bądź ujemny aspekt tej sytuacji. Wylosowaną Kartę połóż po lewej stronie.

Następnie zapytaj o kartę Yang, pierwiastek męski, bądź pozytywny aspekt Twojego problemu. Wylosowana Kartę połóż po prawej stronie.

Jeśli dana sytuacja nie jest dla Ciebie jasna, możesz wylosować Kartę dopełniającą, połóż ja po środku.

Rozłożenie z trzech kart Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość

Pozwoli zdobyć ogląd na całą sytuację. Potasuj Karty, pomyśl o swoim problemie, trzy razy lewą ręką przełóż Karty.

Wybierz pierwszą Kartę reprezentującą przeszłość, połóż ja po lewej stronie. Wybierz drugą kartę ukazująca teraźniejszość i połóż ją na środku. Wybierz trzecią kartę na przyszłość i połóż ją po prawej stronie. Dzięki tym trzem kartom otrzymasz spojrzenie na całą swoją sytuację życiową, odczytaj wskazówki płynące z kart. Nie spiesz się, daj sobie czas. Zaufaj Aniołom gdyż im zależy na Twoim szczęściu i dobru.

na Twoje pytanie czeka Felicja – napisz lub zadzwoń