Rak 22.06-23.07

raK

Kobieta:

Pani Rak, to trudny orzech do zgryzienia. Jej nieśmiałość i zahamowania bardzo ograniczają jej życie seksualne. Zwykle nie wykonuje pierwszego kroku, jedynie pozwala na to, żeby ją uwodzono. Jednak nie każdy mężczyzna będzie miał na to szanse. Ma wysokie wymagania do partnera, musi być on elegancki, umieć słuchać, pokazać jej zaangażowanie. Musi zdobyć jej zaufanie. Jednak kiedy już raz odda się jakiemuś mężczyźnie, następne zbliżenia z nim przychodzą jej łatwo. Nie szuka przygód i w każdym kochanku widzi potencjalnego ojca swoich dzieci. Nie oddziela uczuć od seksu, wręcz przeciwnie, uczucia stawia na pierwszym miejscu. Oczekuje długiej gry wstępnej, pieszczot, słodkich słówek i czułości. Nie lubi szorstkich i dominujących mężczyzn. Krępuje ją światło, woli więc uprawiać sex po ciemku, najlepiej od tyłu, tak aby partner nie widział jej twarzy. Ma romantyczne fantazje o sexie na plaży, pośród fal. W rękach umiejętnego partnera szybko się podnieca, staje się głośna i nigdy nie udaje.

Najbardziej podniecają ją pocałunki oraz pieszczoty piersi. Już samo masowanie i całowanie sutków może doprowadzić ją do orgazmu.

ENERGIA SEKSUALNA: 40%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 50%

WIERNOŚC SEKSUALNA: 90%

SEX APPEAL: 60%

TALENT SEKSUALNY: 80%

 

Mężczyzna:

Mężczyźnie spod znaku Raka brakuje pewności siebie w łóżku. Umie słuchać i uwielbia służyć radą, jednak nie może znieść, kiedy partnerka ma od niego większe doświadczenie w sprawach seksualnych. Nie lubi też, gdy opowiada mu ona o swoich przygodach erotycznych, zwłaszcza jeśli miała ich więcej niż on. Jest przekonany, że to on, jako mężczyzna powinien wiedzieć więcej i uczyć mniej doświadczoną kobietę, więc jego partnerka musi podtrzymywać tę iluzję, inaczej straci do niej szacunek. Jest zmysłowy, ale tradycyjny, nie lubi wymyślnych pozycji.

Gra wstępna to według niego obowiązek dobrego kochanka dlatego daje partnerce długie pieszczoty przed całym aktem, szczególnie dobry jest w posługiwaniu się przy tym palcami.

 

ENERGIA SEKSUALNA: 60%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 60%

WIERNOŚC SEKSUALNA: 80 %

SEX APPEAL: 60%

TALENT SEKSUALNY: 70%