Numerologia

Wróżby z daty urodzenia

Jak wyliczyć liczbę osobistą? Do oblicnumerologiazenia liczby osobistej wystarczy znajomość pełnej daty urodzenia (dzień,miesiąc, rok). Przykład: Anna Zajko ur. 10.02.1987 r. Zsumuj składniki daty urodzenia: 1+0+0+2+1+9+8+7=28, i dalej: 2+8=10 i dalej 1+0=1  Wibracja urodzenia (liczba urodzenia) Anny Zajko to JEDYNKA. Ważne! Sumowania cyfr składowych daty urodzenia nie stosujemy w przypadku uzyskania wyniku 11,22 oraz 33 – są to liczby mistrzowskie, których nie należy do siebie dodawać. Liczby mistrzowskie – Osoby, które posiadają w swojej numerologii liczbę mistrzowską osiągają w życiu więcej niż inni. Sukces przychodzi im z łatwością a niezawodna intuicja podpowiada zawsze najlepsze rozwiązania. Do mistrzowskich liczb należą:

Mistrzowska Liczba 11 Jesteś marzycielem i idealistą, nie oznacza to jednak, że bujasz w obłokach. Pnąc się do góry na drabinie życia chętnie pomagasz innym. Dzięki dobrej intuicji udaje Ci się często unikać życiowych porażek. Twoja energia jak i predyspozycje pozwalają Ci wypracować pozycję lidera w grupie. Ludzie chętnie Cię słuchają, gdyż w naturalny sposób wzbudzasz zaufanie. Jako osoba kreatywna masz wiele pomysłów na siebie i pracę, potrafisz także wdrożyć je w życie.  Problemem może być to, iż nieliczne ze swoich założeń doprowadzasz do końca. Słomiany zapał sprawia, że szybko nudzisz się i myślisz o kolejnych projektach zamiast dokończyć to, co zostało zaczęte. Jeśli odczuwasz w życiu brak harmonii należy podjąć pracę nad swoimi wadami – zaskocz siebie konsekwencją.

Mistrzowska Liczba 22 Jesteś osobą niezwykle praktyczną i uporządkowaną. Nic nie denerwuje Cię tak bardzo jak chaos i ludzie, którzy nie mają własnego zdania. Masz wiele pomysłów na siebie i życie. Bardzo wcześnie udaje Ci się odkryć kim chcesz być i w czym chcesz się spełniać. Jeśli czegoś zapragniesz potrafisz cierpliwie pracować i zabiegać o zwycięstwo. Rozumiesz, że najlepiej smakuje to, na co trzeba długo czekać. Nie zniechęca Cię ani czas ani trud. Świetnie radzisz sobie z pracą w grupach im większa tym lepiej dla Ciebie. Masz dobre serce i duże aspiracje. Należysz do geniuszów i wynalazców.

Mistrzowska Liczba 33 Osoba o mistrzowskiej liczbie 33 zdaje sobie sprawę ze swojego potencjału i niestety często nie potrafi należycie wykorzystać tego, czym została obdarzona. Czuje więcej i wie więcej niż inni. Niezwykła życiowa mądrość jak i empatia sprawiają, że z łatwością dostosowuje się do nowych sytuacji i otoczenia. Chętnie zdobywa nową wiedzę i uczy się od starszych. Spokój i opanowanie osoby z liczbą mistrzowską sprawiają, że wielu ludzi szuka u Ciebie ratunku i doradztwa. Masz wszelkie predyspozycje aby stać się wróżbitą a nawet wyrocznią. Jeśli chcesz wybrać dla siebie to, co najlepsze, kieruj się w życiu intuicją. Ona jest Twoim najlepszym doradcą.

Liczba osobista 1 Jedynka to urodzony perfekcjonista. Każdą, nawet najmniejszą czynność wykonujesz z największą starannością i dbałością o detale. Niestety wiele z Twoich działań wynika z chęci osiągnięcia własnych korzyści, wobec czego bardzo rzadko decydujesz się na bezinteresowne gesty. Zdarza się, że coś zaczynasz i nie kończysz. Choć w głowie piętrzy się od pomysłów niewiele z nich potrafisz faktycznie wprowadzić w życie. Podobnie jest z relacjami międzyludzkimi – zdarza Ci się zaangażować na chwilę w jakąś znajomość i kolejno zostawić kogoś bez słowa wyjaśnienia. Ciężko będzie Ci znaleźć miłość bo zawsze doszukujesz się w drugiej osobie wad a przecież nikt nie jest idealny. Musisz się przekonać, że istnieją ludzie na których można polegać. Życie z Tobą niestety bywa trudne, bowiem lubisz pouczać oraz narzucać swoją wolę.

Liczba osobista 2 Należysz do osób bardzo inteligentnych, niestety nie idzie to w parze ze zdolnościami organizacyjnymi. Znacznie większe szanse na osiągnięcie sukcesu masz działając w pojedynkę, praca w zespole nie jest Twoją mocną stroną. Potrafisz konsekwentnie dążyć do celu, dlatego też zazwyczaj osiągasz to, co sobie zamierzysz. Nie oczekujesz od życie fajerwerków , a gdy spotka Cię szczęście umiesz się z niego cieszyć. Nie należysz do osób które odpłacają się za swoje krzywdy tym samym. W momencie gdy minie Ci pierwsza złość starasz się nie trzymać w sobie urazy. Romantyzm masz już wrodzony, uczucie jest dla Ciebie ważniejsze niż niezobowiązujący seks. Nie tolerujesz zdrady jednak często zdarza się tak, że będąc zaślepionym miłością nie dostrzegasz tego, że druga połówka nie jest z Tobą do końca szczera.

Liczba osobista 3 Należysz do osób energicznych, pełnych zapału do działania ale czasami bywa, że jest to zapał słomiany. Posiadasz świetną pamięć, nigdy nie zapominasz o swoich zamierzeniach. Problem w tym, że szybko się nudzisz – wdrażasz z powodzeniem w życie jeden projekt i zamiast pracować nad jego rozwojem zajmujesz się kolejnym. Trudno będzie Ci stworzyć stałą relację, w zasadzie może ona budzić w Tobie lęk. Jesteś bardzo kochliwą osobą, tak jak szybko się zakochujesz, tak szybko również się odkochujesz… Udany seks jest dla Ciebie ważniejszy niż głębokie uczucie, bliskość. Kiedy druga osoba zaczyna oczekiwać od Ciebie zaangażowania często wycofujesz się, zamiast wyjść na przeciw jej oczekiwaniom. Świetnie potrafisz organizować sobie wolny czas dlatego też nigdy się nie nudzisz.

Liczba osobista 4 Życie Czwórek stanowi pewnego rodzaju wyzwanie. Wasze potrzeby i jak i sobowość są dwoiste a niekiedy wewnętrznie sprzeczne. Z jednej strony pragniecie stabilizacji, spokoju, natomiast z drugiej strony szukacie emocji, nadzwyczajnej satysfakcji i adrenaliny. Niektórzy spostrzegają Was jako osoby, które same nie wiedzą czego chcą.. Często macie pretensje choć nie wiadomo o co i do kogo. Posiadasz tendencje do narzucania swojej własnej woli ludziom. Dużym plusem jest to, że umiecie wyciągać wnioski z własnych i innych błędów. Może się zdarzyć, że Czwórka przez większość swojego życia będzie samotna. Trudno Ci się bowiem zdecydować, czego oczekujesz od partnera – czy szaleństwa i spontaniczności czy też może zapewniania poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji.

Liczba osobista 5 Numerologiczna Piątka to osoba o silnej osobowości. Zdecydowane i odważne, bardzo wcześnie potrafią określić czego oczekują od życia i na jakiej płaszczyźnie chcą się rozwijać. Kiedy walczą o swoje marzenia nie warto wchodzić im w drogę – pokazują wówczas swoją nieprzyjemną stronę. Trzeba zaznaczyć, że Piątki to osoby dobre, pomocne, dające serce na dłoni tym, którzy tego potrzebują. Piątki powinny być czujne, bowiem czasami gdy stają się zbyt pewne siebie potrafi odwrócić się od nich dobra passa. Choć w miłości są stale, to mają niestety skłonności do romansów i zdrad. Przyczyną tego jest chęć sprawdzenia się i akceptacji. Zdarza się także, że Piątka staje się chorobliwie zazdrosna o partnera, wówczas potrafi robić wielkie awantury o nic.

Liczba osobista 6 Numerologiczna Szóstka to osoba impulsywna i działająca pod wpływem chwili. Ponieważ zdarza się, że najpierw działa a dopiero później myśli, często musi przepraszać za swoje postępowanie. Choć wielu odbiera je jako osoby nerwowe i lekkomyślne nie oznacza to, że nie potrafią podejmować słusznych decyzji. Szóstka jak mało kto poradzi sobie w stresującej sytuacji – zazwyczaj to właśnie podczas nich odnosi największe sukcesy. W miłości bywają równie nieobliczalne co w życiu. Potrafią kochać a za chwilę nienawidzić osobę, która jeszcze chwilę temu była im bliska. W stałym związku Szóstka bywa zaborcza i zazdrosna. Lubi sprawować nad wszystkim kontrole, co nie każdemu może się podobać. Porozumienie znajdzie z kimś, kto chętnie poddaje się pod dyktando. Jeśli szóstka zostanie zdradzona bardzo szybko przystępuje do ataku a dopiero później w stan odrętwienia i smutku.

Liczba osobista 7 Numerologiczna Siódemka to osoba, która stale czegoś poszukuje – swojej życiowej drogi, idealnego zawodu, pasji, nowych doświadczeń. Można powiedzieć, że żyje w poczuciu niedosytu – zdarza się niestety, że nie udaje się jej odkryć, czego tak naprawdę pragnie i co ją uszczęśliwia. Sprawdza to poprzez doświadczenia empiryczne, chętnie poznaje nowych ludzi i odkrywa nowe miejsca. Pomimo, że Siódemka z powodzeniem odnosi w życiu sukcesy cały czas ma poczucie, że to nie wszystko na co ją stać. Zdarza się, że chwyta się jednego projektu aby za chwilę rzucić się w wir pracy nad innym zagadnieniem. Kiedy Siódemka kocha potrafi dotrzymać wierności. Z drugiej strony jeśli do stałej relacji zawita rutyna nigdy nie ma gwarancji, że Siódemka nie odejdzie z dnia na dzień. Ponieważ z każdym chce się zaprzyjaźnić finalnie ma obok siebie mała garstkę szczerze oddanych osób.

Liczba osobista 8 Osoby z Ósemką w liczbie osobistej kochają życie. To optymiści, którzy pragną czerpać pełnymi garściami to, co przyniesie im los. Uwielbiają wyzwania, nieznane miejsca i nowe doświadczenia. Patrząc na nich z boku można by uznać, że są nadpobudliwe. Usposobienie Ósemki wynika jednak z jej niezwykle żywiołowego temperamentu. Ruchliwa i głośna, na pewno pojawi się wszędzie tam, gdzie coś się dzieje. Kocha ludzi, tłum, przepych, modne przedmioty i pieniądze. Nie wstydzi się mówić o swoich potrzebach. W miłości gwałtowna i porywcza, pragnie miłosnych uniesień i łóżkowej frywolności. Bardzo ciężko jest dotrzeć do serca Ósemki, mało kto bowiem jest w stanie ustalić kiedy żartuje a kiedy mówi poważnie. Aby to zrobić potrzeba czasu i cierpliwości. Jedynie najbardziej wytrwali zasłużą na miano przyjaciela.

Liczba osobista 9 Numerologiczna Dziewiątka to osoba, która wciąż poszukuje nowych wrażeń. Kiedy tylko poczuje, że dopada ją stabilizacja i monotonia wyrusza na poszukiwania przygód. Chętnie podróżuje i zawiera nowe znajomości. Do szczęścia potrzeba jej słońca i pięknych widoków. Wielu zazdrości Dziewiątce wewnętrznej wolności, działa ona na ludzi niczym magnez, toteż na pewno nie zabraknie jej dobrego towarzystwa. Tylko nieliczni będą mieli jednak okazje, aby zostać przy boku Dziewiątki na dłużej – tajemnicza i skryta, jedynie przed mała garstką osób ujawnia swoje prawdzie emocje. Trzeba sobie zasłużyć, aby stać się jej przyjacielem. Impulsywne Dziewiątki łatwo wpadają w zdenerwowanie jeśli im się czegoś odmawia, jednak szybko się wyciszają i są skłonne przeprosić nawet gdy wina nie leży po ich stronie. Jest to typ ugodowy który nie lubi konfliktów i stara się ich unikać zastępując śmiechem.