Aura

auraAura – pole magnetyczne w kolorach tęczy

Każdy ją ma, ale niewiele osób ją widzi. To aura, nasze wewnętrzne światło. Błyszczy, kiedy jesteśmy zdrowi i szczęśliwi, ciemnieje, gdy chorujemy i czymś się martwimy. Bo Twoje ciało astralne reaguje na wszystko, co dzieje się w Twoim ciele, umyśle i w duszy.

Co to jest aura?

Oprócz ciała fizycznego każdy z nas ma ciało astralne, czyli aurę. Aura ma owalny kształt, który otacza ciało człowieka niczym kokon, gruby nawet na kilkanaście centymetrów. To energetyczna otoczka człowieka, która składa się z materii subtelnej – myśli i emocji. Im aura jest mocniejsza, tym człowiek zdrowszy, posiadający silniejsze poczucie własnej wartości. Im aura słabsza, tym człowiek gorzej się czuje, jest niepewny siebie i łatwiej nim manipulować. Aura jest wielokolorowa, a jej kolory zmieniają się co chwilę, bo jest w nieustającym ruchu – identycznie jak człowiek, którego otacza. Dzięki tej feerii barw można odczytać w jakiej psychicznej i fizycznej kondycji jest człowiek – czy coś mu dolega a jeśli tak, to co, jakie ma problemy lub co go martwi.

Kolory aury

Ciało astralne mieni się kolorami tęczy. Najczęściej jedna z barw dominuje, zależne jest to od nastroju i kondycji psychicznej, jak i fizycznej, w jakiej się znajdujemy.

Znaczenie kolorów w aurze:

Czerwony: oznacza wiele pozytywnych cech, takich jak działanie, tworzenie, miłość. Jednak gdy dominuje sygnalizuje złość, wybuchowy temperament.

Pomarańczowy: oznacza ciepło, twórczość, odwagę, radość. Gdy dominuje oznacza jednak dumę, pychę.

Żółty: oznacza inteligencję, bystrość umysłu, intuicję. Jednak gdy dominuje oznacza skłonność do złośliwości wobec innych.

Złoty: oznacza duchowa energię i siłę wewnętrzną, zamazany jednak oznacza potrzebę pracy nad sobą.

Biały: oznacza fazę oczyszczenia.

Zielony: oznacza spokój, dominujący jednak zbyt ciemny oznacza niepewność i zaniżone poczucie własnej wartości.

Niebieski: oznacza duchowość, wyciszenie, jednak zbyt intensywny oznacza wewnętrzną samotność.

Fioletowy: oznacza doskonałą intuicję, zbyt intensywny symbolizuje jednak słabość, którą należy przezwyciężyć.

Negatywne emocje kumulowane zbyt długo mogą odkładać się w naszym ciele astralnym i niczym pasożyty „wygryzać” w nim dziury. Jeśli ciągle się denerwujesz, zazdrościsz innym, Twoje myśli opanowała złość lub strach, to Twoje ciało astralne przesiąka tymi emocjami. Jeśli tych emocji jest mało aura regeneruje się przez zdolność samooczyszczania, jednak jeśli złych wpływów i emocji jest zbyt dużo jej struktura zostaje zaburzona. Stajemy się wtedy przygnębieni, przemęczeni, mamy problemy ze snem, odczuwamy ciągłą złość a nawet zaczynamy chorować.

Pewne osoby są psychicznymi wampirami, które żywią się Twoją aurą wysysając z niej energię by wzbogacić swoją. Czy czułeś się kiedyś bezsilny po spotkaniu z jakąś osobą? Jeśli tak, jest bardzo prawdopodobne, że to był właśnie wampir energetyczny. Ludzi takich charakteryzuje sztywność, brak poczucia własnej wartości i dystans w relacjach z innymi. Świadomie lub nie czerpią energię innych, pozostawiając ich z poczuciem pustki. Dlatego od złych ludzi najlepiej uciekać – zadbaj o siebie!

Uzdrawianie aury

Uzdrawianie aury to w gruncie rzeczy uzdrawianie całego człowieka, zarówno jego ciała fizycznego, jak i umysłu. To długi proces, wymagający wielkiego zaangażowania i zmiany dotychczasowego życia: porzucenie nałogów, złych nawyków czy unikania negatywnych myśli. Jednak pierwszym krokiem, ku wyzdrowieniu jest zdiagnozowanie problemu. Dlatego więc warto zwrócić się do specjalistów – doradców duchowych, którzy posiadają zdolność widzenia aury. Czasem wystarczy sam kontakt z aurą mistrza duchowego, aby oczyścić swoją aurę. Nie ignoruj więc istnienia Twojego ciała astralnego i zadbaj o nie a poczujesz przypływ sił witalnych, energii i chęci do życia.