Horoskop miłosny Walentynkowy

Horoskop miłosny Walentynkowy

Horoskop miłosny Walentynkowy

Koziorożec

Nigdy nie czujesz pełnego komfortu i zadowolenia w związku. Głównie dlatego, że boisz się nieustannie. Kiedy raz straci się coś ważnego, obawy pozostają. Jest szansa, że wyleczysz się z tego lęku, dzięki osobie, która wydaje się zupełnie zwyczajna i niepozorna. Ona jest już w Twoim życiu, ale bardzo długo nie pozwalasz jej zbliżyć się do siebie. Jeśli jesteś w  związku – nie bój się, nie zrujnuje go, lecz pomoże naprawić, ulepszyć. Ta osoba nauczy Cię kochać Twoje zalety i wady. W miłości bardzo ważna jest wiara. Nie tylko w ukochaną osobę, ale także w wiara w siebie. Gdy tylko uporasz się ze swoimi wewnętrznymi demonami, Twoje serce otworzy się całkowicie, a miłość rozkwitnie.

Życie erotyczne: dowiesz się nowych rzeczy o swoich seksualnych upodobaniach. Jeśli w pierwszej zawstydzi Cię to, odrzuć te myśli. Twój seksualny partner będzie zachwycony, dacie sobie nawzajem mnóstwo rozkoszy.

Twoi idealni partnerzy to Panna, Bliźnięta i Ryby. Miłosny kolor: błękit.

Cyfra sprzyjająca związkom: 8

Miłosny kamień: lapis lazuri


Wodnik

Całe życie marzysz o wielkiej, namiętnej i szalonej miłości. Dlatego ciągle poszukujesz. Nawet jeśli jesteś w związku, zamiast dbać o tu i teraz, pojawiają się myśli, czy z kimś innym nie byłoby lepiej, namiętniej, mocniej. To może być zgubne, jeżeli w pogoni za marzeniem porzucisz wartościowy, choć może nie idealny związek. To dobry czas, aby spróbować czegoś zupełnie innego. Pojawi się idealna okazja, aby pracować nad związkiem, by stał się niemal idealny. Wypatruj znaku od losu. Będzie wyraźny, więc go nie przeoczysz. Wtedy zacznij od małych kroków, a już za rok o tej porze będziesz w takim związku o jakim marzysz od dawna.

Życie erotyczne: nie szukaj udziwnien, bo dojdziesz na granicę perwersji i będziesz czuć niesmak jeszcze długo. Skup się na grze wstępnej. Niech zaczyna się jeszcze zanim traficie do łóżka.

Twoi idealni partnerzy to Waga, Strzelec i Rak

Miłosny kolor: granatowy

Cyfra sprzyjająca miłości : 4

Miłosny kamień: topaz


Ryby

Nadchodzi Twój czas. Na płeć przeciwną będziesz działać jak magnes. To ma swoje dobre i złe strony. Dobre, to oczywiście powodzenie, zaspokojenie swojego ego, wysokie poczucie własnej wartości i mnóstwo dobrej zabawy. Złe to zazdrość innych osób, która dyktuje im, że należy napsuc Ci krwi. A także to, że powodzenie możesz mieć zarówno u ludzi o dobrych zamiarach, jak i u tych nieuczciwych. Dlatego korzystaj z tej fantastycznej passy, ale miej oczy szeroko otwarte. Pamiętaj, aby kierować się nie tylko sercem, ale i rozumem.

Życie erotyczne: będzie bujne i szalone. Dasz się ponieść jak nigdy dotąd. Pamiętaj o dobrym zabezpieczeniu, nie ufając zapewnieniom nowych partnerów.

Twoi idealni partnerzy to Byk, Lew i Skorpion

Miłosny kolor: zieleń

Cyfra sprzyjająca miłości: 0

Miłosny kamień: ametyst


Baran

Weź sprawy w swoje ręce, bo zbyt długo biernie czekasz. Miłość nie znajdzie Cię sama, szczególnie w domu, na kanapie. Wyjdź do ludzi, zacznij się bawić. Nie musisz być gwiazdą wszystkich imprez ani zwiedzić kilkunastu klubów. Wystarczą regularne wizyty w miejscach, gdzie przebywają ludzie o podobnych pasjach. Tam czeka Twoja miłość i wtedy wystarczy już tylko jeden mały krok. Jeśli jesteś w związku, wychodźcie razem. Odnalezienie wspólnego hobby przywróci świeżość w Waszych relacjach i znów zrobi się gorąco, a rzeczy, które Was w sobie wzajemnie denerwowaly, znów staną się słodkimi i rozczulającymi drobiazgami.

Życie erotyczne: odkryjesz, że z pozoru niewyszukane i zwyczajne pieszczoty i pozycje seksualne mogą być niezmiernie ekscytujące. Wystarczy poświęcić im więcej czasu i uwagi i nie sprowadzać życia erotycznego do szybkiego aktu pomiędzy kolacją a snem.

Twoi idealni partnerzy to Lew, Rak i Panna

Miłosny kolor: srebrny

Cyfra sprzyjająca miłości: 3

Miłosny kamień: opal


Byk

Pragniesz przeżyć ekscytująca miłosną przygodę. W zasadzie mogłaby być oparta głównie na pociągu fizycznym. Taka okazja rzeczywiście się przytrafi. Tyle, że druga strona zaangażuje się poważnie uczuciowo. Czy dasz się uwieść na dłużej? Jeżeli jesteś w związku, przemyśl swoje decyzje. Będą miały wpływ na całe Twoje życie. Osoby samotne mają dużo mniej do stracenia. Jednak jeżeli nie poczujesz tego samego, czy warto zwodzic nowo poznana osobę i tracić czas? Przecież to miała być tylko przygoda.

Życie w erotyczne: nauczysz się czegoś nowego, zrobisz zakupy w sex – shopie. To odmieni całkowicie Twoje życie seksualne. Wyzwolenie, które czujesz to Twoja zdobycz na stałe.

Twoi idealni partnerzy to Waga, Ryby i Koziorożec

Miłosny kolor: biały

Cyfra sprzyjająca miłości: 1

Miłosny kamień: kamień księżycowy


Bliźnięta

Spokój i harmonia w miłości. Tego potrzebujesz bardziej niż jesteś w stanie przyznać. Bez fajerwerków ale i bez problemów. To nie są wygórowane pragnienia. Niestety jeszcze chwilę musisz na taki stan poczekać. Na szczęście dla Ciebie tym razem w miłości co tylko dasz to samo dostaniesz. A więc daj z siebie jak najwięcej ciepła, czułości i poczucia bezpieczeństwa. Samotne Bliźnięta powinny wkrótce przekonać się, że dobre cechy, którymi emanują, przyciągają osoby płci przeciwnej o takich cenach charakteru, jakich od zawsze poszukujecie.

Życie erotyczne: niestety dość nudne, ale nie jest to dla Ciebie w  dniu chwili priorytet. Cierpliwie poczekaj na lepszą passę w tej materii.

Twoi idealni partnerzy to Ryby, Waga i… Bliźnięta

Miłosny kolor: bordowy

Cyfra sprzyjająca miłości: 9

Miłosny kamień: agat


Rak

Wygląda na to, że limit miłosnego pecha Raki już wyczerpaly. Twoje niefortunne działania i wybory stawiają Cię w niezbyt komfortowej sytuacji. Na szczęście los zaczyna Ci sprzyjać i strzała Amora już wkrótce poleci we właściwym kierunku. To najlepszy czas na zerwanie z samotnością i przelotnymi romansami. Raki są gotowe na przyjęcie głębokiego i trwałego uczucia. Dla Raków będących w związkach dobry czas na poprawę relacji. Zaczniecie znów dbać o siebie nawzajem i o swoje uczucie.

Życie erotyczne: Raki docenią gorący temperament swojej drugiej połówki. Rozbudzi się w Was dzika żądza. To znakomity czas pod względem kontaktów seksualnych.

Twoi idealni partnerzy to Baran, Wodnik i Byk

Miłosny kolor: szmaragdowy

Cyfra sprzyjająca miłości: 8

Miłosny kamień: bursztyn


Lew

Przyszedł czas podjęcia ważnych decyzji w sferze miłości. Samotne dotąd Lwy spotkają co najmniej dwie osoby warte zainteresowania. Ich adoracja będzie Cię miło zaskakiwać, jednak zdecydowanie musisz jak najszybciej dokonać wyboru, w innym przypadku zostaniesz z niczym. Lwy w stałych związkach czekają trudne rozmowy. Trzeba będzie zdecydować, co dalej. Jeśli nie podejmiesz tej decyzji, nie wykażesz inicjatywy, wówczas Twoja druga połowa może zadecydować o rozstaniu. Może zaczniesz od zaplanowania romantycznej niespodzianki walentynkowej?

Życie erotyczne: niestety nie będzie fajerwerków. Musisz liczyć się z przestojem i chłodem w łóżku. Chyba, że spróbujesz rozniecic ogień, mimo rezerwy partnera.

Twoi idealni partnerzy to Baran, Ryby i Skorpion

Miłosny kolor: czekoladowy

Cyfra sprzyjająca miłości: 2

Miłosny kamień: diament


Panna

W miłości w najbliższym czasie świetnie sprawdzi się u Ciebie przysłowie “jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz”. Wszystko co dasz od siebie drugiej osobie, otrzymasz także w zamian. Zatem uważaj na przelotne flirty, bo i Twój partner pozwoli sobie wtedy na skok w bok. Jeżeli jednak dasz z siebie wszystko, wówczas możesz liczyć na czułość, miłość i zrozumienie.

Zatem nie przenoś na ukochaną osobę złości czy frustracji z pracy. Jeżeli masz zły dzień, powiedz od razu. Partner miło Cię wówczas zaskoczy.

Życie erotyczne: podobnie sytuacja będzie wyglądała w łóżku. Panna dostanie dokładnie tyle, ile sama da. A więc…do dzieła, a zrobi się naprawdę gorąco.

Twoi idealni partnerzy to Baran, Koziorożec i Strzelec

Miłosny kolor: lawendowy

Cyfra sprzyjająca miłości: 7

Miłosny kamień: turkus


Waga

Szczęście w miłości zdecydowanie sprzyja Wagom pozostającym w stałych związkach. Twoja druga połowa jest w Ciebie zapatrzona jak w obrazek. Ty z kolei cieszysz się, że nadal i nieustannie odwzajemnia Twoje uczucia. Teraz rozkwitną one z jeszcze większą mocą. Samotne Wagi muszą cierpliwie czekać i uważnie rozglądać się dookoła. Może czas spojrzeć inaczej w stronę kogoś, kto od dawna darzy Cię nieodwzajemnionym uczuciem? Walentynkowa randka może Cię bardzo miło zaskoczyć!

Życie erotyczne: temperatura w sypialni rośnie! I to bez jakichś specjalnych zachodów. Po prostu jest między Wami chemia. Korzystaj z tego w każdej możliwej chwili.

Twoi idealni partnerzy to Strzelec i Wodnik

Miłosny kolor: różowy

Cyfra sprzyjająca miłości: 7

Miłosny kamień: rubin


Skorpion

Mimo, że jakoś ostatnio nie garniesz się ani do życia towarzyskiego, ani do nawiązywania bliskich relacji, to Amor zamierza spłatac Ci figla. Zakochasz się po same uszy i to wcale nie w osobie, która przypominałaby choć trochę Twój ideał. Niestety nie od razu będziesz cieszyć się z odwzajemnienia uczucia, ale cierpliwość i determinacja to klucz do sukcesu w tym miłosnym przedsięwzięciu. Trochę gorzej zapowiada się sytuacja stałych związków. Dopada Was rutyna i zniechęcenie. Spróbujcie na nowo rozniecic ogień. Wspólne wyjście do restauracji lub domowa kolacja przy świecach i muzyce może być dobrym początkiem.

Życie erotyczne: to nie będzie główna sfera Twoich zainteresowań, ale pomimo spadku libido pamiętaj, że partner też ma swoje potrzeby.

Twoi idealni partnerzy to Lew, Ryby i Rak

Miłosny kolor: pomarańczowy

Cyfra sprzyjająca miłości: 5

Miłosny kamień: jaspis


Strzelec

Ciągle boisz się, że wszystko pryśnie jak mydlana bańka. A Tobie po prostu poszczęściło się w miłości. Twoja dobra passa w uczuciach będzie stała. Nawet jeśli jeszcze tego nie zauważasz. Nie trzeba być atrakcyjnym dla wszystkich, wystarczy dla tej jednej jedynej osoby. Uwierz, że ktoś uważa Cię za wymarzoną drugą połówkę. To dotyczy zarówno Strzelców w związkach, jak i tych jeszcze samotnych. I pamiętaj, że jedno,  nawet bardzo złe doświadczenie, nie oznacza, że tak będzie za każdym razem. Teraz wreszcie masz szansę na długi i szczęśliwy związek u boku dobrego człowieka.

Życie erotyczne: nie będziesz Sex-maszyną, ale nikt tego przecież od Ciebie nie oczekuje. W sypialni jesteś namiętną, gorącą osobą, nie musisz udowadniać tego codziennie. Za to kiedy masz ochotę, śmiało puszczaj wodze fantazji.

Twoi idealni partnerzy to Waga i Wodnik

Miłosny kolor: fioletowy

Cyfra sprzyjająca miłości: 4

Miłosny kamień: koral