Horoskop Miesięczny

Horoskop na Październik

baranBaran 21.03- 20.04

Prawdopodobnie melancholijny, nieco kapryśny pod względem pogody październik zapisze się jako czas interesujący i ekscytujący. Stanie się to za sprawą od dawna dojrzewającej w Tobie chęci do osiągnięcia  niezależności. Już na początku miesiąca mogą pojawić się nieoczekiwane okoliczności związane z realizacją Twoich celów zawodowych. W pracy będziesz się cieszyć wielką popularnością. Możecie dużo załatwić dla firmy i dla siebie z przeforsowaniem swoich projektów i idei włącznie. Skup się w tym miesiącu wyłącznie na sobie. To nie czas na budowanie relacji, związków. Te Barany, które są w relacji partnerskiej mogą spać spokojnie. To czas stagnacji i stabilizacji. Dla zdrowia warto zacząć wmacniać organizm ziołowymi herbatkami.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBARAN na 72755

bykByk 21.04- 21.05

Niewykluczone, że październik zachęci Cię do działania. Niektóre zodiakalne Byki zechcą rozpocząć nową działalność lub skupią się nad rozszerzeniem dotychczasowej. Stosunkowo łatwo znajdziecie sponsora lub osobę, która zechce poprzeć Wasze projekty i zamierzenia, a d tego umożliwi ich realizację. W uczuciach dobrze, ale bez rewelacji i ekscytacji….Może stanie się tak za sprawą melancholii i smutku jesiennej aury. Wszak kochasz słońce i bez niego nie czujesz tego poweru i tej mocy, która uskrzydla Cię wiosną. Warto spędzić więcej czasu z przyjacielem. Rozmowy przy herbatce z konfiturą lub grzanym winie podniosą Cię na duchu i poprawią Twoją kondycję.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBYK na 72755

bliznietaBliźnięta 22.05- 20.06

Październik zapowiada się dość energetycznie i planety powinny zasilić Cię sporym zapasem sił witalnych oraz optymizmem i chęcią zdobywania wymarzonych celów. Niewykluczone, ze już na początku miesiąca będzie szansa na załatwienie wielu  istotnych spraw, które dotąd trwały w jakimś zaklętym kole niemożności. Problemy, które wcześniej wydawały się Cię przerastać, rozwiążą się dzięki nowym pomysłom lub nieoczekiwanej zmianie sytuacji. Drogie Bliźnięta październik może być dla Was czasem rewelacyjnych i rewolucyjnych przemian. Wraz z dobrym nastrojem pojawi się poprawa samopoczucia. Zdrowie będzie Ci dopisywać, więc przeziębienia na razie Ci nie grożą.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBLIZNIETA na 72755

rakRak 21.06- 22.07

Dzięki dziwnym, nieoczekiwanie pozytywnym splotom okoliczności będziesz mógł liczyć na pozytywne rozwiązania swoich trudnych spraw. Tym samym dobrze byłoby odwdzięczyć się losowi i także zrobić coś dobrego dla innych i niekoniecznie chodzić tu może o ludzi, możecie wziąć pod uwagę zwierzęta, którym można udzielić pomocy. Uwierz, że w tym miesiącu najważniejsze może okazać się to, czego nie da się kupić za pieniądze. Zresztą zauważysz to po owych dziwnych zbiegach okoliczności, które dobroczynnie zadziałają na Twoje październikowe życie. Przy okazji jest szansa, że na Ciebie i Twoje dobre serce zwróci uwagę ktoś o podobnych ideałach. Możliwe, że to będzie relacja na całe lata.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HRAK na 72755

lewLew 23.07- 22.08

Niewykluczone, że październik, pomimo jesienniej aury, nastawi Cię pozytywnie do całego świata. Samotne i negatywnie nastawione do całego świata Lwy zechcą wreszcie wyjść do ludzi i nabiorą wielkiej ochoty na zawarcie nowych znajomości, a okazji ku temu będzie sporo. Możecie też poczuć nagłą ochotę, żeby odnowić kontakt z dawno niewidzianą osobą.  Warto zatem wsłuchać się w siebie i kierować się głosem serca. Niemniej jednak oprócz zwykłych, osobistych dylematów trzeba będzie uporać się z ziemskimi sprawami, a nazbierało się kilka problemów do rozwiązania.i Najważniejsze będzie zdrowe podejście do życia, gdyż ono pozwoli na łatwe rozwiązanie problemów. Uważaj na zdrowie, wzrasta Twoja podatność na przeziębienia.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HLEW na 72755

pannaPanna 23.08- 22.09

Prawdopodobnie już początek października zamanifestuje się trudnościami i blokadami. Na szczęście podejdziesz do tego dość rozsądnie i zechcesz się z nimi uporać jak najszybciej. Możliwe, że już połowa miesiąca będzie czasem rozwiązań i żegnania się z trudnościami. Podczas codziennych zmagań z rzeczywistością nie zapominaj o swoim zdrowiu. Oszczędzaj się w miarę możliwości i staraj się nie nadwyrężać, a każdą wolną chwilę spędzaj na świeżym powietrzu, leniuchowanie nie będzie wskazane. Należy utrzymać kondycję i nie popadać w stan rozleniwienia i marazmu. Pamiętaj, że spotkania rodzinne – choć niekoniecznie są dla Ciebie ulubioną formą spędzania czasu – pozwalają podtrzymać istotne więzi. Może tym razem to Ty wyjdź z zaproszeniem na niedzielny obiad?

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HPANNA na 72755

wagaWaga 23.09- 22.10

Październikowy czas może przynieść sporo komfortowych niespodzianek. Ktoś może zaskoczyć Cię nagłą dobrotliwością i rewelacyjnie korzystną dla Ciebie zmianą planów. W pracy pomimo zamieszania, kłótni oraz swarów, unikniesz bezpośredniego starcia z najgorszym przeciwnikiem i usuniesz go z drogi w aksamitnych rękawiczkach. Postaraj się, aby nie wchodzić w  żadne kliki, ani układy, gdyż bezpośrednia bliskość wiązać się może ze zdradzaniem swoich tajemnic, a to na pewno nie wyszłoby Ci na dobre. Już lepiej robić za ,,czarną owcę” i stać z boku. Do tego mogą zdarzyć się niespodziewane podróże służbowe, nieplanowane wyjazdy, od których nie radzę się uchylać, gdyż będą dla Ciebie nader korzystne.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HWAGA na 72755

skorpionSkorpion 23.10- 21.11

Pełen czaru paździenik może być czasem dość niespodzianym. Radzę w tym czasie szczególnie pilnować dokumentów oraz pamiętać o deklaracjach i zeznaniach podatkowych, małe przeoczenie, wielki kłopot. Za to w uczuciach dość ciekawie. Samotne Skorpiony mogą wchodzić w relacje uczuciowe, gdyż takowe są Wam pisane w tym miesiącu, ale zachowajcie stosowny dystans. Na razie  lepiej nie wiązać z nikim swoich losów. Trudno będzie uzyskać poczucie bezpieczeństwa, o które Wam chodzi. Pisany raczej romantyczny, romansowy i całkowicie nieziemski układ, a to wiadomo szybko się zaczyna i jeszcze szybciej kończy…

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HSKORPION na 72755

strzelecStrzelec 22.11- 21.12

Prawdopodobnie początek października poddany będzie sprawom uczuciowym, których to przebieg zapowiada się raczej burzliwie. Niestety czekają Was kłótnie, swary i spory, a  na dogadanie się i zrozumienie nie możecie liczyć. Niestety i w stałych związkach niewykluczone różnice zdań, więc dywagujcie, konwersujcie i upierajcie się tylko wtedy, gdy czujecie swoją rację! Nieciekawie zapowiadają się wszelkiego rodzaju relacje międzyludzkie. Możecie wejść w konflikt z najbliższą i dalszą rodziną, do tego spory i awantury z kolegami z pracy. Co na to wszystko poradzić. Raczej nic, po prostu przeczekać i zająć się sobą, dogadać ze swoim wnętrzem, poświęcić czas wyłącznie sobie….

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HSTRZELEC na 72755

koziorozecKoziorożec 22.12- 19.01

Październik nastroi Was dość pozytywnie do świata i do siebie. Raptem zapragniecie chwili dla siebie, zachwycenia się otaczającą przyrodą, porozmawiania ze sobą. Uda  się Wam załatwić wszelkie sprawy i zrealizować swoje osobiste zamierzenia. Możliwe, że część zodiakalnych Koziorożców zechce wziąć sobie parę dni wolnego. Wykorzystajcie ten czas do naładowania akumulatorów, gdyż po powrocie mogą pojawić się nowe propozycje, które cokolwiek wprawią Was w stan konsternacji, ale w w efekcie będą korzystne, pomimo nieoczekiwanych zmian, do których warto się będzie dostosować. Oczekujcie też nawiązania kontaktu z kimś, kogo od jakiegoś czasu nie było w Waszej rzeczywistości.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HKOZIOROZEC na 72755

wodnikWodnik 20.01- 18.02

Szczególnie dobry czas dla zodiakalnych Wodników starających się o kredyt na zakup nieruchomości. Niewykluczone, że już w pierwszej połowie miesiąca otrzymacie pozytywną odpowiedź i będziecie mogli wreszcie zrealizować swoja ważną, życiowa transakcję. Niemniej jednak uważnie przeczytajcie warunki umowy, bo może się okazać, że ustalone wcześniej zasady zostały zmienione na wasza niekorzyść. Oczywiście, nie obawiajcie się, ze tym samym wszystko zostanie cofnięte. Możliwe, ze dyskusja pozwoli na wprowadzenie i poprawienie, tak, aby koszty mieściły się w granicach rozsądku. Staraj się nie wchodzić w konflikty z najblizszymi. Nerwy nie są Ci potrzebne, a wsparcie może się okazać niezbędne, szczególnie, gdy koledzy z pracy spróbują wygryźć Cię z Twojej pozycji.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HWODNIK na 72755

rybaRyby 19.02- 20.03

Pełnia jesieni nie wpłynie negatywnie na Twoje samopoczucie, może nawet wręcz przeciwnie! W październiku otrzymasz szansę udowodnienia innym, na co Cię stać! Bez obaw myśl o poważnych krokach dotyczących zmian w życiu uczuciowym oraz w przedsięwzięciach i transakcjach finansowych oraz zawodowych. Niewykluczone, ze paźdzniernik nie będzie jeszcze miesiącem rozstrzygnięć, ale trampoliną do sukcesu. Zatem postaraj się o cierpliwość oraz wyrozumiałość, nawet wtedy, kiedy nie zawsze będzie szło po Twojej myśli. To co teraz zaczniesz będzie dobrym ziarnem posianym w urodzajną glebę. Pomyśl o wspomaganiu swojej odporności, bo zaczyna spadać.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HRYBY na 72755

Koszt SMS: 2zł netto (2,46zł z VAT)