Horoskop Miesięczny

Horoskop na Listopad

baranBaran 21.03- 20.04

Mimo, że listopad nie nastraja pozytywnie, Ty musisz wyjść ze skorupy i poszukać swojego szczęścia. Przestań skupiać się na tym, co było, bo bezpowrotnie minęło i nie możesz dłużej tym żyć. Masz spore szanse na zawarcie interesującej znajomości. W Twoim otoczeniu jest ktoś, kto źle Ci podpowiada. Nie wynika to ze złej woli, tylko nieprawidłowej oceny sytuacji. Spróbuj tym razem zdać się wyłącznie na siebie. Samopoczucie masz znakomite i tak pozostanie a i zdrowotnie będzie dużo lepiej niż do tej pory.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBARAN na 72755

bykByk 21.04- 21.05

W sprawach sercowych szykują się interesujące dni, z ciekawymi znajomościami. Może Cię to przerażać, ale tylko od ciebie będzie zależało, jak dalej nimi pokierujesz. W każdym razie pamiętaj, że nic na siłę. Poświęć trochę więcej czasu rodzinie. Zdarzyło się wiele sytuacji, o których nie wiesz z powodu Twojej obojętności i braku zainteresowania. Zdrowie coraz lepsze, pod warunkiem że nie będziesz przesadzać z suplementami witaminowymi.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBYK na 72755

bliznietaBliźnięta 22.05- 20.06

Nie udawaj, że pewna osoba nic a nic cię nie obchodzi. Tym bardziej że ta osoba doskonale wie, że to nie jest prawda. Możesz sobie pozwolić na dużo więcej fantazji. Zobacszysz, że to co razem zrobicie będzie fascynujące i sprawi, że niejdnokrotnie zabraknie tchu. Zdrowotnie nie porywaj się z motyką na słońce, a nie powinno być żadnych problemów. Formy będzie ci można pozazdrościć, ale nie szarżuj.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBLIZNIETA na 72755

rakRak 21.06- 22.07

Chociaż wydaje Ci się, że już nic ciekawego Cię nie spotka, nie popadaj w smutek. Bardzo prawdopodobne, że już lada moment spotkasz kogoś, kto zupełnie zawróci ci w głowie. Jednak nie możesz wtedy zapomnieć o bożym świecie, bo obowiązki same się nie wypełnią, a przyjaciele i rodzina będą wyrozumiali tylko przez jakiś czas. Poczujesz potrzebę zadbania o siebie. Pamiętaj, że nawet niewielka zmiana diety i nawyków pomoże Ci zmienić i samopoczucie i figurę.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HRAK na 72755

lewLew 23.07- 22.08

Masz mnóstwo wewnętrznego blasku i optymizmu, a te cechy w okresach jesiennej chandry sprawią, że będziesz duszą towarzystwa. Czekają cię nowe znajomości, jeżeli jesteś w związku – pilnuj się, żeby nie pójść krok za daleko, bo nie uzyskasz wybaczenia. Wolne Lwy mogą śmiało rzucić się w wir namiętności. Forma fizyczna i psychiczna wprost doskonała. Czujesz, że możesz przenosić góry. Przekuj to tylko w coś pozytywnego, bo masz tendencje do marnowania swojej energii.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HLEW na 72755

pannaPanna 23.08- 22.09

Oszukujesz przede wszystkim siebie. Nie udawaj, że nic się nie zmieniło. Przecież doskonale wiesz, że zmieniło się sporo w Twoim najbliższym otoczeniu. Nie masz na to wpływu, więc musisz to zaakceptować. Spróbuj to przeboleć i iść do przodu. Pomoże Ci kontakt z przyjaciółmi i drobne przyjemności, które możesz sprawiać sobie codziennie. Zaktywizuj się fizycznie, przecież to też sposób na odwrócenie myśli. Pływanie albo marsz z kijkami po lesie poprawi Twoją formę fizyczną i psychiczną.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HPANNA na 72755

wagaWaga 23.09- 22.10

To uczucie, które Cię teraz uszczęśliwia, będzie jeszcze trwało. Nie zastanawiaj się jak długo, bo tylko zamęczysz się niepotrzebnymi obawami, zamist cieszyć się i czerpać z życia. Osoby, które dają Ci rady nie koniecznie są obiektywne, a czasem mogą nawet Ci zazdrościć, więc nie wierz ślepo w ich podpowiedzi. Zdrowie: Twoje zabiegi zmierzające do poprawy formy i odporności odniosly skutek. Możesz podejmować teraz każdy wysiłek, ponieważ Twój organizm jest na to gotowy.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HWAGA na 72755

skorpionSkorpion 23.10- 21.11

Nie wiesz chyba do końca o co tak naprawdę Ci chodzi. Skoro jest dobrze, nie ma potrzeby tego zmieniać szukając nowych rozrywek. Jeśli chcesz, aby było jeszcze lepiej, pomyśl, co możesz zrobić, aby bardziej zademonstrować ukochanej osobie swoje uczucia. Ktoś z rodziny będzie bardzo potrzebował Twojej pomocy. Nie lekceważ tego ani nie odmawiaj. Mimo, że wokół szaleją wirusy, Tobie nic nie powinno dolegać. Śmiało możesz podejmować wyzwania i zacząć nowy rodzaj aktywności fizycznej.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HSKORPION na 72755

strzelecStrzelec 22.11- 21.12

Ktoś interesuje Cię od jakiegoś czasu, a właśnie Ty doskonale wiesz, jak wzbudzić zainteresowanie tej osoby. Długo jeszcze zamierzasz z tym zwlekać? Wykorzystaj to bez oglądania się na innych, zanim Twoja szansa przepadnie, bo ta osoba wkrótce może zniknąć z Twojego życia. Wymyślanie sobie dolegliwości nie pozwala ci na cieszenie się pełnym zdrowiem. Jeżeli masz jakieś obawy – zrób podstawowe badania. To Cię uspokoi. Pamiętaj, że powiedzenie “z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu” w Twoim przypadku jest bardzo adekwatne.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HSTRZELEC na 72755

koziorozecKoziorożec 22.12- 19.01

Nie próbuj zwalać swoich błędów na innych. Po pierwsze to się nie uda, po drugie – przyspoży Ci wrogów. Zapowiadało się tak fantastycznie, potem coś poszło nie tak i musisz wreszcie przyznać, że to jednak Twoja wina. Zamiast kombinować spróbuj to szybko naprawić. Najlepiej zacznij od razu. Pomoże Ci jedna zaufana osoba, która bardzo Ci kibicuje. Całkiem nieźle ma się Twoje zdrowie, forma rośnie z każdym dniem, więc pod koniec miesiąca powinno być już super.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HKOZIOROZEC na 72755

wodnikWodnik 20.01- 18.02

Miesiąc będzie obfitował w różne namiętności. Niektóre mogą być pozytywne, bo dotyczyć będą Twojego partnera, a niektóre – destrukcyjne dla związku. Musisz wykazać się panowaniem nad emocjami i dobrą wolą. Ktoś złoży Ci dziwną i pozornie szaloną propozycję dotyczącą Twojej przyszłości. Wszyscy będą Ci to odradzać, ale zdecydowanie warto zaryzykować. Jakość Twojego życia może się diametralnie zmienić. Zacznij dbać o formę, najlepiej na rowerze lub na basenie, bo za chwilę zdrowie zacznie Ci szwankować.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HWODNIK na 72755

rybaRyby 19.02- 20.03

W listopadzie w sferze uczuć trzymaj się tego, co masz. Nie szukaj żadnych rozrywek jeśli jesteś w związku. Niezależnie od tego co robisz i czym aktualnie się zajmujesz, staraj się nie zbaczać z raz przyjętej drogi. To dla ciebie wskazówka na najbliższe tygodnie. Pora rozejrzeć się wokół – przyjaciel ma poważne problemy osobiste, ale nie chce Ci się narzucać. Musisz samodzielnie wyjść z inicjatywą – wspólna kawa lub lamka wina pomoże się otworzyć. Zdrowie coraz lepsze, zwłaszcza jeśli chodzi o formę fizyczną. Jeżeli nie zrobisz żadnego nieodpowiedzialnego kroku, będziesz wprost tryskać energią.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HRYBY na 72755

Koszt SMS: 2zł netto (2,46zł z VAT)