Horoskop Miesięczny

Horoskop Miesieczny

baranBaran 21.03- 20.04

Barany poczują wiosnę i wiatr we włosach. Twoja energia będzie zaraźliwa, dlatego wiele osób będzie chciało z Tobą przebywać. Masz szansę odnieść sukces na wielu polach i to taki, który zaprocentuje na przyszłość. Oczywiście mogą pojawić się pewne komplikacje, ale ze wszytkimi dasz sobie radę śpiewająco. Pamiętaj tylko, że Twoje poczucie humoru może nie być zrozumiałe dla każdego, więc wykaż się większym taktem i zrozumieniem.

Miłość: Barany mogą liczyć na przypływ szczęscia w uczuciach. Czeka Cię miesiąc intensywnych flirtów, bo poczujesz wiosnę już od jego pierwszych dni. Zdecydowanie wzrośnie  temperatura w sypialni Baranów w stałych związkach. Niestety w sytuacjach codziennych będzie to miesiąc nieporozumień. Godzić będziecie się w łóżku. O ile taka sytuacja nie potrwa zbyt długo, nie powinna odbić się niekorzystnie na Waszych relacjach. Samotne Barany powinny rozglądać się uważnie. Nowo poznana osoba może okazać się tą na całe życie.

Zdrowie: Zdrowie w marcu nie przysporzy Ci poważniejszych problemów. Nie przesadzaj z alkoholem i innymi używkami. Osłabią Twój organizm. Uważaj, co jesz, szczególnie na mieście, dokładnie sprawdzaj świeżość produktów, które kupujesz, bo Barany narażone są na zatrucia pokarmowe.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBARAN na 72755

Numer nie jest dostępny w sieci T-MOBILE  

bykByk 21.04- 21.05

Byki  będą pełne siły i energii, na rzeczywistość reagować będą spontanicznie i żywiołowo. Oby tylko nie bezmyślnie, bo trzeba będzie ponieść konsekwencje. Ogólnie nie masz chęci na żadne spory i konfrontacje. Uśmiechem i dobrym słowem będziesz w stanie zjednać sobie każdego.

Miłość: Niestety w tej dziedzinie mogą pojawić się problemy. Zdecydowanie musisz zacząć dostrzegać potrzeby partnera. Poszukajcie nowych sposobów na wspólne spędzanie czasu. Wolne Byki zechcą wplątać się w miłosny trójkąt. To będzie niestety bardzo niedobra dla wszystkich stron decyzja i wszyscy wyjdą z tego emocjonalnie poobijani.

Zdrowie: Byki, które w okresie zimowym często chorowały, teraz mają szansę na powrót do zdrowia. Zdrowe Byki będą cieszyły się siłą i odpornością. Nie daj się naciąnąć na suplementy wzmacniające ani diety. Wszystko osiągniesz samodzielnie, dzięki racjonalnemu żywieniu i aktywności fizycznej.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBYK na 72755

Numer nie jest dostępny w sieci T-MOBILE  

bliznietaBliźnięta 22.05- 20.06

Bliźnięta w marcu poczują się … jak w przysłowiowym garncu. Raz towarzyszyć Ci będzie doskonały nastrój, innym razem popadać będziesz niemalże w rozpacz. Zabraknie Ci trzeźwej oceny wielu sytuacji. Wtedy warto będzie zaufać radom najbliższych przyjaciół, którzy nawet na chwilę nie zostawią Byków samych. Na swoje emocjonalne fale uważaj w pracy. Jeśli nie spróbujesz nad tym zapanować, możesz mieć kłopoty.

Miłość: W marcu Byki zrobią się nad wyraz sentymentalne. Zatęsknią za ciepłem, bliskością i radością ze zwykłych rzeczy robionych we dwoje. Dlatego samotne Byki będą bardzo zdeterminowane, aby znaleźć drugą połówkę. Z kolei w stałych związkach partnerzy Byków będą zaskoczeni, ale i zachwyceni przypływem uczuć.

Zdrowie: Jeżeli troszkę pomożesz swojemu organizmowi, to zdrowie będzie Ci sprzyjać. Wystarczy ograniczyć używki, szczególnie alkohol, zdecydować się na regularne treningi, lub chociaż spacery i jeść trochę zdrowiej. To niewiele, gdy w zamian otrzymasz świetną formę.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBLIZNIETA na 72755

Numer nie jest dostępny w sieci T-MOBILE  

rakRak 21.06- 22.07

Raki będzie rozsadzać energia, dlategol zaplanują sobie mnóstwo zarówno obowiązków jak i atrakcji. Nowe możliwości, okazje i perspektywy pojawią się dzięki znakomnitej intuicji i aktywności oraz kreatywności Raków. Pamiętaj o obowiązkach, bo umknie Ci do połowy miesiąca wiele spraw, a potem trudno będzie wyjść ze wszystkiego obronną ręką.

Miłość: Raki będą z zapałem romansować przez całą drugą połowę miesiąca. W stałych  związkach, mogą pojawić się kłopoty, szczególnie, gdy Rak postanowi urozmaicić sobie początek wiosny miłosną przygodą. Wolne Lwy mogą zacząć dobrze zapowiadającą się znajomość. NIestety nie będą w stanie obiektywnie ocenić sytuacji.

Zdrowie: Niemal wszystkie Raki będą w doskonałej kondycji i formie. Raki, które miały ostatnio drobne, ale ciągłe problemy ze zdrowiem, poczują się teraz znacznie lepiej. Jedynie Raki borykające się z poważniejszymi chorobami muszą mieć się w marcu na baczności.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HRAK na 72755

lewLew 23.07- 22.08

Lwy w marcu dopadnie wiosenne przesilenie i opadną z sił. Nie będzie w Tobie sił na większe działania, więc warto skupić się na tych niezbędnych, a te wszystkie, które mogą poczekać,  zostawić na bardziej sprzyjający czas. Lwy będą teraz drażliwe i podenerwowane, zaczną unikać ludzi. Dopiero pod koniec miesiąca nieco się ożywią i będą bardziej towarzyskie.

Miłość: Lwy będą w marcu zdecydowanie bardziej romantyczne, ale i wrażliwe na każde słowo. Nie szukaj dziury w całym i nie podejrzewaj partnera o zdradę z błahych powodów. Wsparcie ukochanej osoby, czułość i troskliwość powinny dać Ci poczucie bezpieczeństwa. Wolne Lwy mogą zakochać się w kimś, kto będzie miał dużą wrażliwość i empatię.

Zdrowie: Lwy osłabione przesileniem wiosennym oraz swoim stanem psychicznym mogą spodziewać się nawrotu różnych starych dolegliwości. Weź suplementy, zrób badania, regularnie spaceruj.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HLEW na 72755

Numer nie jest dostępny w sieci T-MOBILE  

pannaPanna 23.08- 22.09

Panny marzec zaczną od zmian. Począwszy od fryzury, a skończywszy na garderobie. Jednak zanim postanowisz wprowadzać zmiany partnera czy pracy, poprzestań na zmianie wystroju mieszkania. Nie próbuj innym na siłę wciskać swoich racji i poglądów. W ten sposób nie zjednasz sobie przyjaciół.

Miłość: Dopiero pod koniec miesiąca samotne Panny mogą poznać kogoś właściwego. Wcześniej możesz liczyć na przelotne flirty i romanse. Pamiętaj, że nie na wszystko musisz się godzić. Nie daj się wykorzystać. W stałych związkach Panny będą przeżywać wiosenny rozkwit uczuć.

Zdrowie: Niestety wiosenny wiatr we włosach spowoduje częste przeziębienia. Postaw na metody domowe i naturalne – sok malinowy, herbata z miodem, kieliszek czegoś rozgrzewającego i inhalacje. To powinno wystarczyć.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HPANNA na 72755

Numer nie jest dostępny w sieci T-MOBILE  

wagaWaga 23.09- 22.10

Marzec upłynie Wagom pod znakiem działania. I to na wielu polach: w domu, pracy, może zaangażują się w dodatkowe zajęcia lub postanowią działać w organizacji charytatywnej. Ich otwartość i energia przysporzy im nowych znajomych. Wagi staną się też szczególnie rodzinne i będą strzec domowego ogniska oraz relacji z krewnymi.

Miłość: Wagi zamarzą o partnerze idealnym, co może mieć nienajlepsze skutki. Z jednej strony mogą patrzeć na świat przez różowe okulary i nie zauważają wad nowego partnera. Z drugiej – mogą być zbyt wymagające i odrzucić uczucie, które miało szanse być trwałe. W stałych związkach, za sprawą obustronnych starań, zapanuje zrozumienie i wspólne działanie na rzecz lepszej przyszłości.

Zdrowie: Wagi będą czuły się dobrze. Jedynie lekkie osłabienie organizmu związane z marcowymi zmianami pogody może dawać pewien dyskomfort. Wagi muszą dokładnie sprawdzać temperaturę za oknem każdego dnia i ubierać się odpowiednio do niej.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HWAGA na 72755

Numer nie jest dostępny w sieci T-MOBILE  

skorpionSkorpion 23.10- 21.11

Skorpiony rozkwitną w marcu jak pierwsze tulipany na wiosnę.  Marzec będzie obfitował w miłe wydarzenia, niespodzianki i zbiegi okoliczności. Zapomnisz o wszyskich dotychczasowych smutkach i problemach. Wszyscy wokół będą zabiegać o Twoje towarzystwo. Ale pamiętaj, że czasem czyjeś szczęście może kłuć w oczy, a zazdrość i zawiść niszczą niejedną przyjaźń.

Miłość: Dzięki temu, że Skorpion będzie mocno rozbudzony erotycznie, stałe związki przeżyją prawdziwy rozkwit. Uważaj tylko, aby nie szukać dodatkowych wrażeń poza domem. Skorpiony poszukujące drugiej połówki mogą teraz zakochać się bez pamięci, kto wie, może nawet na całe życie.

Zdrowie: Wszelka aktywność nie tylko nie spowoduje osłabienia, ale wręcz poprawi stan Twojego organizmu. Energia Skorpiona będzie niespożyta. Uważaj na choroby żołądkowe, to Twój słaby punkt w marcu.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HSKORPION na 72755

Numer nie jest dostępny w sieci T-MOBILE  

strzelecStrzelec 22.11- 21.12

Strzelce niestety nie najlepiej będą znosić tę wczesnowiosenną aurę. Zmiany samopoczucia i nastroju, zmęczenie i popadanie w melancholię będzie towarzyszyć Wam niemal codziennie. Twoja nerwowość i irytacja nie będzie sprzyjała ani kontaktom towarzyskim ani zadaniom, których się musisz podjąć. Nieco humoru odzyskasz pod koniec trzeciego tygodnia marca.

Miłość: Twoja melancholia i nerwowość wbrew pozorom nie zaszkodzą Twojemu związkowi. Docenisz wyrozumiałość i czułość partnera, a co za tym idzie i Ty dasz z siebie więcej. Wolne Strzelce będą spragnione uczucia, a pod koniec miesiąca istnieje szansa na spotkanie wymarzonego partnera. W łóżku wysoka temperatura. Strzelec zechce rządzić w sypialni ku uciesze swojej drugiej połowy.

Zdrowie: Słabe samopoczucie psychiczne odbije się niestety na zdrowiu Strzelca. Ogólne osłabienie, tendencja do przeziębień, nawrót starych dolegliwości lub kontuzji. Lepiej będzie dopiero w trzecim tygodniu miesiąca. Postaraj się mniej denerwować. Może wspomożesz się ziołami?

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HSTRZELEC na 72755

koziorozecKoziorożec 22.12- 19.01

Koziorożce będą bujać w obłokach. Gdzieś będą Ci uciekać sprawy codzienne. Będzie trudno o skupienie i wykonywanie powierzonych Ci zadań. Ponieważ w marcu czeka Cię kilka decyzji do podjęcia, musisz skupić się nad ewentualnymi skutkami swoich wyborów. Troszkę więcej przedsiębiorczości i zaangażowania. Bez tego kilka okazji przejdzie Ci koło nosa.

Miłość: W sprawach uczuciowych Koziorożec będzie miał oczekiwania, ale działanie zostawi wyłącznie partnerowi. Na dodatek jeszcze będziesz kręcić nosem, że partner nie czyta w Twoich myślach. Racjonalnie nie będą się też w marcu zachowywać samotne Koziorożce. Będą mieć tendencje do zawierania nieodpowiednich znajomości i bezkrytycznego patrzenia na nowe relacje. To może mieć niemiłe skutki.

Zdrowie: Koziorożce odczują skutki osłabienia. Przede wszystkim odpoczywaj więcej niż w ubiegłych miesiącach. Jeśli mimo to poczujesz jakieś bardziej dotkliwe dolegliwości to bez namysłu idź do lekarza.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HKOZIOROZEC na 72755

Numer nie jest dostępny w sieci T-MOBILE  

wodnikWodnik 20.01- 18.02

Marzec upłynie Wodnikom pod znakikem pracy. Masz mnóstwo energii, ale czy na pewno dobrze zamierzasz ją spożytkować? Przepracowanie i brak wypoczynku nie wpłyną dobrze na psychikę Wodnika.  Wodnik zafunduje sobie będą zmęczenie, brak koncentracji, rozdrażnienie i uczucie rozbicia. Tobie i Twojemu otoczeniu ciężko będzie też znosić huśtawkę nastrojów . Postaraj się odpuścić i zająć swoim hobby. Znajdź czas na rozrywkę.

Miłość: Zechcesz w marcu więcej dawać niż brać. Pragnienia partnera postawisz dużo wyżej niż swoje. Pamiętaj jednak, że całkowite poświęcenie nie sprzyja związkowi.  Komunikuj swoje potrzeby, a otrzymasz tyle ciepła i wsparcia, ile potrzebujesz. Samotne Wodniki stracą głowę dla niezwykle interesującej osoby. To może być poważny związek.

Zdrowie: Stres, brak snu i odpoczynku bardzo osłabią Twój organizm. Szczególnie mogą Ci dokuczać migreny, bóle głowy i zapalenie zatok. Jeżeli lekarz zaleci Ci pójść na zwolnienie – zrób to bez wahania. Zdrowie jest najważniejsze.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HWODNIK na 72755

Numer nie jest dostępny w sieci T-MOBILE  

rybaRyby 19.02- 20.03

Marzec to dla Ryb czas na to, aby zadbać o relacje międzyludzkie. Zacznij od domowników, a następnie przyjrzyj się relacjom z przyjaciółmi. Zadzwoń do kuzynki lub ciotki zapytać, co słychać. Spróbuj powoli odbudowywać więzi, które zostały zerwane lub uległy rozluźnieniu. Wkrótce te relacje bardzo CI się przydadzą. Nie skupiaj się teraz na sobie, tym bardziej, że marzec nie przyniesie szczególnych zmian ani spektakularnych wydarzeń.

Miłość: Zdasz sobie sprawę, że ostatnio oddaliliście się z partnerem od siebie. Nie wpadaj w panikę, tylko porozmawiajcie o tym, jak poprawić Wasze relacje. Samotne Ryby na poznanie kogoś wartościowego muszą poczekać do końca miesiąca. Póki co nie odrzucaj zaproszeń na randki, ale oceniaj racjonalnie nowe znajomości.

Zdrowie: W zasadzie jesteś w dobrej formie i nie zapowiada się, aby pojawiły się w marcu jakieś problemy zdrowotne. Uważaj na alkohol i inne używki. Kawa czy czarna herbata w nadmiarze też może zaszkodzić. Jedz więcej warzyw i owoców.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HRYBY na 72755

Numer nie jest dostępny w sieci T-MOBILE  

Koszt SMS: 2zł netto (2,46zł z VAT)