Horoskop roczny Koziorożec

koziorozecKoziorożec (22.12-19.01)

Miłość:

W tym roku Wenus będzie patrzeć na Ciebie łaskawszym okiem. Nie musisz czekać do wiosny, aby poczuć motyle w brzuchu. Uważnie się rozglądaj, aby nie pominąć okazji na najważniejszy flirt w roku, bo inaczej ze wszystkich uniesień zostanie Ci tylko uniesienie brwi. Koziorożce w związkach powinny zadbać o ogrzanie atmosfery w swojej relacji i przypomnienie sobie za co pokochały tą drugą osobę. Wskazane będą tutaj romantyczne kolacje czy też spacery i namiętne wieczory, aby na nowo rozpalić ogień, który zaczął przygasać.

Praca:

Od początku roku musisz pilnować wydatków, ponieważ już od maja będzie można zainwestować pieniądze w bardzo dochodowy biznes, który przyniesie Ci spore zyski. Jeśli chcesz zmienić swoją pracę, to poczekaj z tym do czerwca, bo wtedy gwiazdy będą Ci sprzyjać w poszukiwaniach i znajdziesz ofertę, która Cię bardzo zadowoli.

Zdrowie:

Twój organizm zacznie Cię ostrzegać i pokazywać, że dzieje się z nim coś złego. Nie lekceważ tych sygnałów. Udaj się do lekarza zaraz po tym, jak zobaczysz, że dzieje się z Tobą coś nie tak. Nie pozwól, by małe choroby przeobraziły się w cokolwiek większego, bo będzie to wymagało długotrwałego leczenia. Zacznij o siebie porządnie dbać, a nie będzie tak źle jak się zapowiada.