Horoskop roczny Lew

lewLew (23.07-22.08)

Miłość:

Radość i swoboda wśród kontaktów ze znajomymi oraz rodziną zagoszczą u Ciebie dopiero w drugiej połowie roku i nadrobisz stracony czas, którego im wszystkim brakowało. Pierwsza część roku stanowić będzie dla Ciebie wyzwanie pod względem utrzymywania kontaktów z kimkolwiek, a wszystko z powodu złamanego serca. Nikt się nie spodziewał, że w tak krótkim czasie nastąpi koniec czegoś tak pięknego. Lwy w związkach poczują się docenione i adorowane. Komplementy będą docierać do nich z każdej strony. To będzie dla nich bardzo dobry rok.

Praca:

Kończąc wszystkie projekty w pracy zakończysz także i swoją pracę. Na szczęście w niedługim czasie znajdziesz zajęcie, które będzie Cię bardziej satysfakcjonowało. Odnowisz kontakty ze swoimi starymi znajomymi dzięki czemu ruszysz naprzód ze swoim życiem. Gwiazdy będą Ci najbardziej sprzyjać przed okresem wakacyjnym dlatego też możesz wtedy śmiało inwestować w losy i zdrapki, a wszystkie pieniądze zwrócą się z nawiązką.

Zdrowie:

Przełam swój strach przed wizytami u lekarzy oraz badaniami, a w końcu dowiesz się od czego tak bardzo cierpisz. Nie warto się tak bardzo męczyć. Nie zapominaj także o odpoczynku oraz odrobieni ruchu dla odstresowania się. Mień także swoją dietę, a zaczniesz cieszyć się życiem i kończą się bóle brzucha.