Horoskop roczny Lew

lewLew (23.07-22.08)

Oto rok stabilizacji i okres, którym Lew doceni spokój rodzinnego gniazdka. Rodzina, najbliżsi – oto priorytet Lwa w 2018 roku. Lew będzie niezwykle opiekuńczy, zechce przychylić nieba bliskim osobom, ustatkować się. Może sam Lew będzie zaskoczony tym, że będzie dążył do zalegalizowania związku. Pomyśli też o własnych czterech kątach, o remontach, inwestycjach. I ta domowa krzątanina przyniesie mu najwięcej radości, bo rok 2018 nie sprzyja błyskotliwej karierze zawodowej Lwów. Lew musi zadowolić się utrzymaniem swojej pozycji, co też nie będzie takie łatwe, tym bardziej, że nie zabraknie plotkujących konkurentów, którzy będą chcieli Lwom zaszkodzić. Lew na cudze zachwyty będzie musiał ciężko zapracować, co spowoduje nerwowe sytuacje i wybuchy emocjonalne.

Miłość i związki

Jeżeli wymagające Lwy spuszczą trochę z tonu i nie będą stawiać poprzeczki zbyt daleko, to mają szanse na naprawdę udany związek. |Jeśli jednak będą się trzymać swoich wygórowanych wymagań – nie osiągną na polu miłości w tym roku absolutnie nic. Wpływ Saturna sprawi, że Lwy do wzięcia łaskawszym okiem spojrzą na dawną znajomość. Jednocześnie związki, które Lew lekceważył, nie przetrwają. Jesienią okaże się, że decyzje o rozstaniu były słuszne. Ostatni kwartał będzie zdecydowanie najlepszy.

Finanse i praca

Nie jest to najlepszy czas na stawianie warunków. Nie ma też szans na intratne propozycje czy biznesy. W lipcu wtrąci się Pluton i sytuacja Lwów w pracy zrobi się nieciekawa, wtedy do szefa przemówią tylko rzetelne argumenty. Mars, który wywołuje agresję, jest najgorszym doradcą tego znaku, bo liczyć się będzie tylko ciężka praca. Najwazniejsze, że dobra passa wróci.